Waszyngton ma finansować ‚dzieci szoah’


Washington to fund ‘Children of Shoah’

http://rehmat1.wordpress.com/2011/08/09/washington-to-fund-children-of-shoah/

rehmat1 – 9.08.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Światowy Kongres Żydów ogłosił w piątek, że dwie Izraelówki [Israel-firsters] z Kongresu, Debbie Wasserman Schultz (Żydówka) i Ileana Ros-Lehtinen (anty-irańska chrześcijańska syjonistka) opracowały nową uchwałę, w której proponują ‚preferowane traktowanie; dla szacowanej na 127.000 liczbie ocalałych z holokaustu, mieszkających obecnie w USA. W 2007 roku, niemiecki dziennik Spiegel International napisał, że na świecie żyje jeszcze 250.000 ‚dzieci szoah’, z czego około 120.000 żyje w Izraelu, a około 80.000 z nich w biedzie.

„Jako naród, który dba o wartości swobód, wolności i sprawiedliwości, mamy moralny obowiązek interesować się losem i strzec godności ofiar holokaustu, aby zapewnić im dobrobyt. Pokolenie naszych dzieci jest ostatnim, które zna ocalałych z holokaustu i słyszy ich opowieści z pierwszej ręki. Musimy zrobić wszystko, aby uczcić ich walkę i życie polepszając im dostęp do transportu, aby mogli dostać się tam, gdzie potrzebują, i zapewnić im opcje opieki domowej, aby mogli mieć spokój. Ta ustawa to zapewnia, i nadszedł czas, aby tak się stało”, powiedziała Wasserman Schultz.

„Smutna rzeczywistość jest taka, że ​​każdego dnia mamy mniej ocalałych z holokaustu, mogących opowiedzieć swoje tragiczne historie, które przypominają nam o prawdziwości zła”, powiedziała Ileana Ros-Lehtinen.

Co ciekawe, syn ocalałych z szoah, dr Norman Finkelstein, stwierdził, że z upływem czasu, liczba ocalałych stale wzrasta, zamiast zmniejszać się. Podkreśla w swojej ważnej książce, The Holocaust Industry [Przemysł holokaustu], że Izrael, Światowy Kongres Żydów oraz inne główne organizacje żydowskie, z których każda domaga się i zbiera miliardy w imieniu „ocalałych z holokaustu”, są zainteresowane zwiększaniem liczby zarówno ofiar wojny, jak i tych, którzy ją przeżyli.

Niemcy zapłaciły ponad $93 mln kompensacji za nazistowskie zbrodnie różnym organizacjom żydowskim. Ponadto, Berlin płaci ocalałym z holokaustu $156 mln w emeryturach, co, jak pisze Associated Press, wzrośnie do $180 mln w 2012, i do $200 mln w 2014 roku.

W tym roku, syjonistyczny reżim do ‚ocalałych z holokaustu’ zaliczył 7.000 marokańskich i innych północno-afrykańskich Żydów. Na mocy porozumienia zawartego w kwietniu 2011 między Konferencją Roszczeniową i niemieckim rządem, każdy z nich otrzyma 13.000 szekli ($3.800) kompensacji.

Nie zapominajmy, że Żydzi pochodzenia libijskiego wyszli z inicjatywą otrzymania swojej części pakietu kompensacyjnego – ponad $500 mln od Italii, za okupację Libii w czasie II wojny światowej.

Afro-Amerykanie muszą się zastanawiać nad tym, kiedy prezydent Barack Obama posłucha swojego sumienia i stworzy podobny system zasiłków dla starszych Afrykańczyków, którzy przeżyli judeo-chrześcijańską niewolę w Stanach Zjednoczonych.

zob. Przeżyli holokaust i są zmuszeni do szukania żywności na śmietnikach

oraz Mit holokaustyczny i jego zadanie

Komentarzy 6 to “Waszyngton ma finansować ‚dzieci szoah’”

 1. kama Says:

  Jeżeli Amerykanie się na to zgodzą to są głupcami we własnym kraju.A co z rdzennymi amerykanami co żyją w biedzie?Może Izrael im pomoże?

 2. Anonim Says:

  Szoah żydzi urządzili żydom i to za zrabowane Ludziom pieniądze a Ludzie jeszcze mają za to płacić żydom? To szczyty żydowskiej paranoi. Testują nas cały czas.

 3. Wojwit Says:

  To nie jest paranoja – niestety… To jest cymes koszer geszeft.

 4. Kamil Says:

  A nam kto zasponsoruje jako ofiarom żydowskiej lichwy?!!! Zniszczony kraj!!! rozłożona gospodarka!!! rozgrabiony majątek narodowy!!! bezrobocie!!! Oddajcie nasze pieniądze żydowskie gnidy!!!

 5. Kamil Says:

  @kama To prawda jak się zgodzą to są idiotami. A wiem że się zgodzą bo mini są. Debile dają się doić żydowskiej swołoczy od dawna więc i teraz tłuki wychowane na hollywood McDonalds pozwolą się okradać. Obudzą się jak im popcorn się skończy

 6. thetomek4791 Says:

  Dokładnie Kamil.Celna puenta haha


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: