Dobrze mówisz, bracie


Well said, Brother

http://kevboyle.blogspot.com/2011/08/well-said-brother.html

9.08.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Żyd przechrzczony na prawosławnego chrześcijanina, Brat Nathaniel, wbija gwóźdź. . . wielkim młotem . . .raz po raz, w poniżej zamieszczonym 3-min filmie.

Powinieneś spróbować umieszczać takie pomysły w komentarzach wszystkich masowych mediów, takich jak BBC, Guardian, Telegraph itd.  Powiedz, że politykę masowej imigracji wymyślili globalistyczni Żydzi ze Szkoły Frankfurckiej, żeby pomóc finansistom we wprowadzeniu swojej strategii dziel i rządź na zachodnie społeczeństwa, w celu realizacji swojego programu światowego rządu.

Nawet jednego słowa z tego nie opublikują.

Plan wyłożony w Protokołach Syjonu wchodzi w końcowy etap. . .

. . . mocno chroniony przez wszystkich miłych świeckich, humanitarnych anty-rasistów, którzy zasiadają w biurach masowych mediów i uśmiechają się do kamer.

Koniec amerykańskiego marzenia

Transkrypt:

Amerykańskie marzenie o kurczaku w każdym garnku i aucie w każdym garażu, popularyzowane przez prezydenta Herberta Hoovera w szalonych latach 1920, w latach 1950 rozszerzyło się na stek na każdym grillu i drugie auto dla żony w każdym podwójnym garażu.

A teraz, 37 mln amerykańskich bezrobotnych i 44 mln na kartkach żywnościowych, i jest dużo mniej domów, które mają garnek żeby włożyć doń kurczaka, czy garaży, żaby zaparkować w nich nawet 3-kołowy rower.

Rekordowe przejecie 3 mln domów sprawdziło się już w połowie tego roku z przewidywaniami, że na koniec grudnia 3.8 mln tych przejęć w 2010 r. zwiększy się w 2011 r. o 20 procent. To są straszne rzeczy.

I to nie jest nic mniej niż anihilacja białej chrześcijańskiej klasy średniej naszego narodu.

Nasze piękne rodziny, nasze europejskie dziedzictwo, amerykańskie marzenie, dla którego ojcowie założyciele narażali swoje życie przekraczając burzliwe oceany, by stworzyć chrześcijańskie społeczeństwo w Nowym Świecie, jest dziesiątkowane, niszczone, tępione, by nigdy się nie odrodziło.

Symbolem upadku amerykańskiego marzenia jest coroczne zapalanie chanukowej menory na trawnikach przed Białym Domem pod koniec grudnia, celebrowane zarówno przez urzędników rządowych, jak i ultra-ortodoskyjnych talmudycznych rabinów, reprezentujących amerykańską społeczność żydowską.

Więc gdzie są przywódcy ACLU, prowadzeni i finansowani przez Żydów, rzygający swoim ulubionym sloganem „rozdział religii od państwa”? O tym ani słowa.

Ale spróbujmy wystawić szopkę na trawnikach przed Białym Domem, która naprawdę wyraża uczucia, marzenia amerykańskiego narodu, a żydowscy prawnicy z ACLU zaleją nas swoimi procesami i oświadczeniami.

Rzeczywiście, teraz mamy ‚Unię Synagogi i Państwa’, razem z ‚religią holokaustu’, zastępujące chrześcijaństwo, wpychane codziennie w nasze i naszych dzieci gardła, czyniąc bohatera z apostoła wiecznego skowytu w jidysz, Elie Wiesela, który ciągle wbija gwoździe do trumny amerykańskiego marzenia.

Punkt zwrotny w uśmiercaniu amerykańskiego marzenia miał miejsce, kiedy silne żydowskie lobby, prowadzone przez sen. Jacoba Javitsa z Nowego Jorku, przepchnęło ich „prawo otwartej imigracji 1965′. W chwilę potem Javits triumfalnie wykrzyknął: „otwórzmy śluzy!”

I od tamtego czasu, potop każdej możliwej rasy, koloru i wyznania, zalał nasze kiedyś chrześcijańskie wybrzeża, rozbijając naszą kulturę, a przez to jedną rasę, jedno wyznanie, wzmaga się by przejąć kontrolę przez wielokulturowy chaos, a mianowicie amerykańskie żydostwo.

Chiny i Indie, oczywiście, nie zgadzają się na żadną taką „wielo-kulturowość / rasowość”, rozbicie swoich narodów.

Ale są bardzo szczęśliwi, kiedy przejmują nasze stanowiska pracy, profesje i zawody, zastępując amerykańskich pracowników i robotników swoją, nisko-płatną siłą roboczą. I to wszystko wręcza im na srebrnej tacy żydowski kapitał finansowy, który ubezpiecza akcje amerykańskich korporacji, dyktuje ich menadżerom, że jeśli chcą zachować swoje stanowiska i otrzymywać ogromne premie na koniec roku, niech lepiej obniżą koszty, czyli pozbędą się amerykańskiego robotnika.

Przyjaciele, amerykańskie marzenie się skończyło. Wasze dzieci nie będą mieć lepszego życia niż wy, czy wasi ojcowie i dziadkowie przed wami.

Ale żydowskie marzenie o hegemonii globalnej jest na pełnym biegu, nabiera tempa z każdym dniem, i postępuje bez żadnego sprzeciwu śpiących mas. Ale wkrótce, kiedy śpiące masy „obudzą się” na koszmarne życie, bez pieniędzy, bez pracy (już jej nie ma i nie wróci), bez jedzenia, kiedy nie będą mieć nic do stracenia, oprócz ‚tego’, wtedy rozpadnie się żydowski domek z kart.

Jedna odpowiedź to “Dobrze mówisz, bracie”

 1. wiemTroche Says:

  Tu mozna zobaczyc jak brat Nathaniel demaskuje Alexa Jonesa i jego sponsorow

  http://www.realzionistnews.com/?p=387

  Ten sie broni i nazywa Nathaniela przebierancem z broda w stroju klauna

  jeden ze sluchaczy zwraca uwage na ten film

  Alex Jones is shill , fearmonger with his COINTELPRO-like tactics

  http://en.wikipedia.org/wiki/Counter_Intelligence_Program


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: