Wojna z błędem*: Izrael i bankructwo Ameryki


War on error: how Israel bankrupted America

http://www.redress.cc/americas/pjballes20110807

Paul J. Balles – 7.08.2011 tłumaczenie Ola Gordon

[Przyp. tłum.: gra słów: terror – terroryzm; war on terror – wojna z terroryzmem, error – błąd; war on terror – wojna z błędem]

Paul J. Balles analizuje w jaki sposób, wciągając Amerykę do wojen w Afganistanie i Iraku, na podstawie fałszywych przesłanek, Izrael, największy terrorysta świata, niemal zbankrutował Amerykę.

Ten ‚błąd’ to nie literówka. Terror Izraela był błędem Ameryki.

Nigdy nie byłem wielkim fanem teorii spiskowych, choć większość stawia pytania wymagające odpowiedzi.

W 2003 roku, kwestionowałem oficjalną wersję 11 IX, jak również kilka teorii spiskowych powstałych w tym czasie. Interesowało mnie kto skorzystał z 11 IX. Do jakiego wniosku doszedłem? Izrael.

W styczniu 2010 roku napisałem ponownie, że gdyby nie było 11 IX, Ameryka nie miałaby pretekstu do inwazji Afganistanu. To nawet dodało znaczenia „wojnie z terrorem” George’a W Busha w Afganistanie i Iraku (z Iranem na muszce).

Walka z al-Kaidą i bin Ladenem była preludium do inwazji Iraku; a wymyślony związek między Irakiem i al-Kaidą dał pretekst do inwazji Iraku.

W artykule zatytułowanym „9/11 revisited” [11 IX jeszcze raz], podsumowałem 21 pytań postawionych w książce Davida Raya Griffina, „The New Pearl Harbour Revisited” [Jeszcze raz nowy Pearl Harbour]. W tej książce, Grifin jednoznacznie pokazuje, że oficjalna wersja 11 IX była pod każdym względem fałszywa, poza wszelkimi wątpliwościami.

Od czasu zadeklarowania przez Busha „wojny z terrorem”, mieliśmy powód kwestionowania prawdziwości licznych wojen, w które wciągnięto Amerykę.

Prawdziwe dowody na to, skąd pochodzą terroryści, dostarczają badania roli odegranej przez Izrael od początku, przez sześć dekad, do 11 września i później.

Zrobiony przez Brytyjczyków w 2002 roku dokument zatytułowany “The age of terror” [Era terroru], pokazuje zamach bombowy na King David Hotel w Jerozolimie, dokonany przez syjonistów 22 lipca 1946 r.

Południowe skrzydło hotelu, zajmowane wtedy przez brytyjskie władze cywilno-wojskowe, zbombardowano zabijając 91 osób, z czego 28 stanowili Brytyjczycy, 41 Arabowie i 17 Żydzi.

Syjonistami, którzy dokonali tego ataku, znanymi jako Irgun, dowodził przyszły premier Izraela, Menachem Begin. Zamach na hotel był aktem terroryzmu, uważanym za pierwszy prawdziwy przypadek terroryzmu XX wieku.

Od tamtej pory, syjoniści, wykorzystując materiały wywiadowcze i spiski Mosadu, dokonali więcej ataków terrorystycznych, przeciwko uważanym przez Izrael wrogom, niż dokonane przez osławionych światowych terrorystów razem.

W styczniu tego roku, pracujący w Waszyngtonie dziennikarz śledczy, autor i szanowany publicysta, Wayne Madsen, napisał rewelacyjny artykuł, całkowicie dyskredytujący oficjalną wersję 11 IX.

Madsen ujawnił, że „w lutym 2002 roku wywiad brytyjski doniósł, że izraelski Mosad kierował arabskimi komórkami porywaczy, które później Komisja 11 IX amerykańskiego rządu obwiniła za dokonanie powietrznego ataku na WTC i Pentagon. Madsen otrzymał szczegóły zawarte w brytyjskim raporcie, które utajnił wtedy rząd premiera Tony Blaira”.

Cały artykuł tutaj [entire article] dla zainteresowanych rozwikłaniem prawdziwego spisku.

Madsen podsumowuje swoje rewelacje komentarzem łączącym terroryzm z 11 IX przyszłego premiera z całą historią Izraela.

„Izraelski minister finansów, Benjamin Netanyahu, tak skomentował zaraz po atakach 11 IX w amerykańskiej TV: ‚To jest bardzo dobre!'”

Teraz wygląda na to, że Netanyahu, z gorliwości wydał tajemnicę Mosadu, jako organizatora 11 IX”.

Teraz jest powszechnie znane, że neokoni w administracji Busha, oraz Izraelowcy [tylko Izrael], łącznie z Williamem Kristolem, Richardem Perle, Ari Flescherem, Paulem Wolfovitzem, Elliottem Abramsem i Douglasem Feithem, odpowiadają za wciągnięcie Ameryki w wojnę z Irakiem.

W tej chwili, 10 lat po inwazji Afganistanu i nadal trwającej kosztownej zabawie w ochronę Izraela na Bliskim Wschodzie, Ameryka stoi na krawędzi bankructwa.

Izrael niemal zbankrutował Amerykę. Do Chińczyków należy to co pozostało.

 

Napisane w Bez kategorii. Możliwość komentowania Wojna z błędem*: Izrael i bankructwo Ameryki została wyłączona
%d blogerów lubi to: