Satanista: „Nadszedł czas na zniszczenie!”


Satanist Insider: „Now is the Time of Destruction!”

http://www.henrymakow.com/satanist_insider-now_is_the_time.html

7.08.2011 tłumaczenie Ola Gordon

„Musimy zniszczyć, zanim będziemy mogli zbawić …Motłoch naprawdę nie wie, co jest dla niego dobre. My wiemy. Mamy nową ezoteryczną religię, opartą na prostych prawdach i wiecznej radości, a nie strachu – duchowość, którą ludzkość doceni – kiedy przyjdzie Vindex”.

[uwaga red.: ta witryna nie popiera poglądów p. Fozdyke’a ani nie ręczy za trafność jego informacji. Czytelnik musi sam zdecydować o tym co jest ważne. W styczniu 2010 r., p. Fozdyke opublikował wyjawiający dokument ‚Australian adept reveals world satanic control’ [Australijski adept ujawnia satanistyczną kontrolę nad światem]. Szkoda, że p. Fozdyke nie rzucił więcej światła na obecne zamieszanie finansowe.]

Aloysius Fozdyke (henrymakow.com)

„Lucyfer, dwuznaczny paradoks, istnieje bez naszych modlitw. Nie ma żadnych wielkich świątyń, a tylko małą tajemniczą grupę wyznawców od wieków. On nadal wskazuje drogę do Bóstwa. Nawet jeśli zapomni się Jego imion; Wypędzony, Obcy, Zbuntowany i Ten drugi, będą szeptać słowa zachęty do tych, którzy chcą przekroczyć granicę znanego”. (Loża Alfa) wykład Czarnego Płomienia

Sataniści mają bardzo dalekosiężne plany. Jeśli wymagają one kilkuset lat, kilku błędów i zgonów, to po prostu tak ma być. Mam szczęście żyć w tym czasie, gdy marzenia, aspiracje i magia tak wielu, którzy pracowali bez wytchnienia i z oddaniem, właśnie zbliżają się do końca. Jest to również obciążeniem, gdyż magowie i ich wysiłki ciążą na nas wszystkich. Nie możemy sobie pozwolić na żadne błędy w tym krytycznym momencie.

Kiedy mamy załamania rynków i umierają bezwartościowe waluty, nie potrwa długo, zanim nastąpi rozlew krwi. Wysławiam mojego Księcia, dawcę ognia, i czekam na Jego rządy i przyjemności, które mają nadejść! Świat, jaki znamy, a Amerykanie w szczególności, są przeznaczeni na śmierć i zniszczenie ….

Jeszua i Allah czynią swoich zwolenników bezsilnymi w tym życiu, a satanizm daje możliwość osiągnięcia wielkości samych bogów i bogiń. Jest to alchemia: trudna, niebezpieczna, radosna, przerażająca i kłopotliwa – ale zdolna dokonać głębokiej zmiany. Jako wyrachowani socjopaci, sprzeciwiamy się istocie wszystkiego, co się przyjmuje. Żyjąc zgodnie z prawem natury, bierzemy to, co jest prawnie nasze. Nic nie może nas teraz powstrzymać. Nigdy nie powstrzymywało!

Prawostronna ścieżka zostawiła bardzo głębokie wzorce, które jeszcze muszą być wymazane. Na szczęście fałszywe religie kłamstw, bajki, głupota, brud i poniżanie, szybko umierają (jak ich zwolennicy), ale nadal pozostaje ich szlamowaty ślad. Kiedy irracjonalny motłoch śpi, my pracujemy dla jego dobra. Musimy zniszczyć, zanim będziemy mogli zbawić. Nadszedł czas niszczenia. Motłoch naprawdę nie wie, co jest dla niego dobre. My wiemy. Mamy nową ezoteryczną religię, opartą na prostych prawdach i wiecznej radości, a nie strachu – duchowość, którą ludzkość doceni – kiedy przyjdzie Vindex.

Ezoterycznie będziemy nadal utrzymywać, że dla rozwoju najważniejsze są intuicja i bezwzględność. Intuicja wynika ze zrozumienia siebie i wiedzy. Bezwzględność, z silnej woli w połączeniu z określonym i namacalnym celem. Bezwzględność bez intuicji i zrozumienia jest tak prosta, jak i głupia. To co jest obecnie znane jako Loża Alfa, będzie kontynuowane bez przeszkód w celu postępu ludzkości. Doceniamy, podobnie jak niewielu innych, żałosny charakter ludzkiej natury i bierzemy z niego co się da. Które inne stworzenie potrzebuje świąt, aby przypominać, co ma czuć i kiedy? Czas naszego Boga nadszedł.

Mój mentor

Moja inicjacja do Loży Alfa miała miejsce pod koniec lat 1970. Byłem prawnikiem specjalizującym się w prawie bankowym, kiedy jeden z moich klientów przedstawił mnie pewnym jego znajomym. Od tego czasu byłem potajemnie oceniany przez kilka miesięcy, do chwili kiedy otrzymałem zaproszenie. Przyjąłem je. Spotkałem Petora Narsagonana i zaskoczyły mnie jego wytworne wyrafinowanie i pieniądze. Zarabiałem na bardzo komfortowe życie w wyspecjalizowanej dziedzinie prawnej, ale Petor miał wszystko: piękne kobiety, luksusowe mieszkanie, związki ze światem biznesu i polityki, nawet sportowego Jaguara! Świat był mu winien życie i po prostu mu je zapewniał.

Zapraszał mnie na anonimowe imprezy seksualne z najbardziej atrakcyjnymi nastolatkami, jakie w życiu widziałem. Zazwyczaj wszystkie blondynki nazywano „Susan” i wszystkie brunetki „Ann”, lub tym podobne. On poznał mnie z ważnymi ludźmi, wprowadził mnie w marihuanę, koktajle i imprezy, do grzechu i seksu – cały czas oceniając mnie do przyszłego życia. Petor miał pieniądze, i to dużo. Jego przykrywką były podróże służbowe, ale dla mnie było oczywiste, że był lwem salonowym o niezależnych dochodach. Zawsze ubrany by zrobić wrażenie, miał skłonności do pięknych rzeczy w życiu, szczególnie cygar i wódki. Petor bawił się swoimi bezmyślnymi zwolennikami. Wydawał się czytać w ich myślach. Miał bystre oko i pozwalał innym sądzić, że jest środkiem do osiągnięcia przez nich celów.

Petor miał również sieć chłopców i młodych mężczyzn, których żartobliwie nazywał ‚moimi chłopcami z WC’. „Uczynię was rybakami ludzi, jeśli pójdziecie za mną …” Wykorzystywał ich do kompromitowania ludzi. Wielu starszych urzędników sądowych i polityków nadużywa alkohol, i wielu z nich jest ukrytymi homoseksualistami. Petor używał tego dla swoich korzyści. Gdyby wystąpił jakiś problem, ciche słowo lub dyskretne pokazanie się w sądzie, to wszystko, co było potrzebne. Profesjonaliści są tacy sami jak wszyscy, z wyjątkiem, że zrobią wszystko, aby chronić swojej pozycji. Dla większości z nich, najważniejszą sprawą było to, by nie zostać ukaranym.

W połowie lat 1990, jeden z kolegów Petora został Prokuratorem Generalnym (oraz ministrem ds. Stosunków Przemysłowych ?), zanim został mianowany do Sądu Najwyższego. Alkohol zniszczył to, co mogło stanowić jego błyskotliwą karierę, choć jestem pewien, że gdyby skontaktował się z Petorem, on mógłby go uratować. Był cenny. W tamtym czasie, inny znajomy Petora, sędzia, którzy prowadził podwójne życie, był szanowany w swoim kościele i kolejowych toaletach, zagazował się w swoim aucie. Kiedyś również dostarczano mu chłopców.

Mimo, że znałem go przez około ćwierć wieku, nigdy nie dowiedziałem się nic o rodzinie Petora, czy o tym, gdzie dorastał. Pozostał bardzo uroczym tajemniczym człowiekiem. Był ekspertem w czarnej magii; naturalnie uzdolnionym. Wiele razy widziałem go w akcji. To była jakość i cechy sił wprawione w ruch, do których dążył. Nauczył mnie, że wszystko co najobrzydliwsze, w końcu zwycięży, i że bez względu na demonstrowany poziom, boisko triumfuje tylko przez chwilę. Pod koniec wiedziałem, że był chory, ale znowu, nigdy nie dowiedziałem się, co go zabiło. Wiem, że nawet teraz czuwa nade mną.

Inflacja

Niedługo Rezerwy Federalne podniosa stopę procentową. Inflacja oszaleje. Doprowadzi to do szybkiego zniszczenia gospodarek. Rządy na całym świecie podniosą podatki, aby spłacić długi, których nie można fizycznie spłacić. To nastąpi, gdyż bezwolne stado chce tego, oraz, by zapobiec ożywieniu gospodarczemu. Nie będzie emerytur, rent, ani zabezpieczenia społecznego: Po prostu się ich pozbędą. Wszystko to zostało wprowadzone we wrześniu 2010 roku. Nie myśl co zrobisz dla swojego kraju. Pomyśl co twój kraj zrobi tobie! Złoto odbierze się bezwolnemu stadu, chociaż metal szatana, srebro, będzie bezpieczne.

Amerykańskie wybory prezydenckie będą jak żadne inne – nigdy! My już wybraliśmy następnego prezydenta, i on będzie również pierwszym. Z powodu nadchodzących niepokojów zmienią się wszystkie rządy. Na suchej pustyni ze stali i kamienia, pośród zniszczonych istnień i uschniętych marzeń, Lucyfer ogłosi „Śmierć słabeuszom! Bogactwo dla silnych!”

Masy zachowują się tak, jakby głupota była cnotą, a znalezienie prawdy nie jest ważne. Ważne jest pojawienie się porządku – co prawnicy nazywają ‚słusznym procesem’. Sprawiedliwość nie jest wymówką dla prawa. Najlepszą metodą zniewolenia jest powiedzieć bezwolnemu stadu, że jest wolne, pomagać mu naprawdę uwierzyć, że każda konieczność była jego wyborem. Masa zrobi wszystko, jeśli tylko się to zdefiniuje, bo dla nich etykiety są substytutem rzeczywistości. Zawsze dajemy innym wartości, które są dla nich cenne.

Teraz nasze plany się realizują. Nasi wtajemniczeni będą rządzić otwarcie.

Komentarzy 9 to “Satanista: „Nadszedł czas na zniszczenie!””

 1. sono Says:

  Fantastyczne video, rozmowa o ideologii lucyferianizmu wprowadzanej w zycie. Warte rozpowszechnienia i przetlumacznia.

 2. sono Says:

  Tutaj bardzo ciekawe interview z dwoma lucyferianistami, oddanymi calkowicie sprawie rozprzestrzeniania idelogi w ktora wierza. Ciekawe. Ci goscie mowia o planach, ktore juz zostaly wprowadzone w zycie ,
  ( video ma ok 20 lat).

 3. Wojwit Says:

  Po pierwsze: przeczytać „Protokoły…” Sięgajmy do źródeł…

 4. Ość Says:

  Masz racje Wojwit. Trzeba dobrze poznać wroga, żeby z nim walczyć. To powoli postępuje, tylko czy zdążymy?

 5. sono Says:

  swietny komentarz ze strony N. Finkelsteina
  „BREAKING NEWS: Libya recognizes UK rioters as official government of the UK…”:))
  Faktycznie Libia powinna teraz wyslac gratulacje i wsparcie „rebeliantom” z ulic Londynu i okolic, a rzad UK uzanc ze neiprawomocny i opresyjny.
  Co na to NATO??

 6. Dlaczego Illuminati się ujawniają? | Loża bez tajemnic Says:

  […] Australijski adept: Nadszedł czas zniszczenia! […]

 7. Ktoś Says:

  Pożyteczny idiota cieszący się, że tez go zarżną jak przestanie być pożyteczny.
  On i władza nad światem, buahahahahaa.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: