RATZINGER – ŻYD WEDŁUG RELIGIJNEGO PRAWA ŻYDOWSKIEGO


źródło: www.radiocristiandad.wordpress.com

Z jęz. hiszp.tłumaczył GREGORIUS

Ważne jest aby zdać sobie sprawę, że Joseph Alois Ratzinger pochodzi z rodziny TAUBER- PEINTNER, jednej z najbardziej kabalistycznych gałęzi synagogi (rabinatu Pragi Czeskiej), która niezmordowanie dążyła od co najmniej pięciuset lat do uzurpacji Stolicy Piotrowej, jak to wyjawił John Retcliff w rozdziale zatytułowanym „Cmentarz żydowski w Pradze i Rada Przedstawicieli Dwunastu Plemion Izraela” swojej książki pt. „Biarritz”, która może być traktowana jako swego rodzaju odniesienie do „Protokołów mędrców Syjonu”.

„Szebet Naftali z Pragi powiedział:Nigdy nie akceptuj podrzędnych stanowisk. Największe znaczenie ma dla nas wymiar sprawiedliwośći i adwokatura. Dają nam one możliwość poznania zamiarów naszych wrogów i ich rzeczywistą siłę. Umieściliśmy już w różnych krajach swoich ludzi na stanowiskach ministrów finansów i ministrów sprawiedliwości. Naszym celem jest przejęcie stanowisk religijnych (duchowieństwa i papiestwa). Otrzymujemy pożądany przez nas parytet obywatelstwa i równości…”(Uwaga! To był cel rabinatu praskiego już 160 lat temu.).

Historia MAHARAL’a, praprzodka Benedykta XVI jest nadzwyczaj interesująca i dlatego ją przypomnimy. Wśród przodków Josepha Aloisa Ratzingera-Peintnera (właściwie Taubera) jest dziewięciu rabinów austrowęgierskich i niemieckich, a przede wszystkim jego przodkiem jest MAHARAL (JUDA LOEW ben BEZAZEL), uważany za jednego z największych w historii mędrców kabalistycznego okultyzmu. MAHARAL jest najbardziej znany wśród satanistycznych kabalistów, a zdobył swą sławę jako duchowy przywódca gminy żydowskiej w Pradze. Założył Wielką Akademię Talmudyczną o nazwie „Klaus”.

„MAHARAL, skrót od Moreinu HaRav Loeb, jest znany również wśród nie-żydów ze względu na dobrą znajomość nauk świeckich, takich jak matematyka, astrologia i inne dziedziny nauk ukrytych…był wielkim znawcą Kabały i wiedzy w niej zawartej, dotyczącej tajemnic boskiego stworzenia i tajemnych dróg Boga.”MAHARAL’owi słusznie przypisywano szczególną moc i zwano go „cudotwórcą”.Do najbardziej znanych historii należy ta o Golemie (demon wywoływany przez żydowskich magów), potwierdzona wzniesieniem jego (Golema) pomnika w Pradze, co wskazuje, że jest to więcej niż folklor.

RABIN LOEW I JEGO GOLEM

„Po wykonaniu odpowiednich rytuałów rabbi stworzył Golema i tchnął w niego życie, recytując specjalne zaklęcia hebrajskie. Kiedy Golem rabbiego Loewa urósł, to stał się bardzo brutalny i zaczął zabijać ludzi i siać przerażenie. Obiecano rabbiemu Loewowi, że jeśli Golem zostanie zniszczony, to zostaną zaprzestane prześladowania żydów. Rabbi Loew zgodził się. Aby zniszczyć Golema usunął pierwszą literę słowa „Emet”, które było wypisane na czole Golema, tworząc w ten sposób słowo oznaczające śmierć. (Według legendy szczątki Golema praskiego spoczywają w trumnie na strychu Altneuschule w Pradze i może być w razie konieczności przywrócony do życia.)

„Wiele lat później posąg pod nazwą „Der Hohe Rabbi Loeb”, przedstawiający wielkiego rabina Loeb’a został postawiony przed nowym magistratem Pragi, aby uhonorować i oddać hołd tej znakomitej osobowości.”

„W roku 2005 opowieść o Golemie powróciła do swoich żydowskich korzeni w nowym komiksie izraelskiej gazety „Yedinoth Ahronoth”, gdzie przedstawiono go jako superbohatera sponsorowanego przez rząd izraelski w celu ochrony Izraela przed problemami bytowymi i wewnętrznymi.”

Rabin SCHEUR ZALMAN z Liadi, założyciel żydowskiego ruchu polityczno-religijnego CHABAD, był bezpośrednim potomkiem, po linii ojca, praskiego MAHARAL’a.

Źródło: „Maharal z Pragi” – informacje internetowe

Komentarzy 11 to “RATZINGER – ŻYD WEDŁUG RELIGIJNEGO PRAWA ŻYDOWSKIEGO”

 1. kai555 Says:

  …też miałem taką babke!…ręce opadają!/inne rzeczy…też!/…

 2. jeszcze antysymita Says:

  O kurcze pieczone już się boję z jakoego plemienia pochodzi Nasz Karol Wojtyła.Muszę spotkać się z Tauberem co on ma na swoją obronę – mam nadzieję,że mnie nie zahipnotyzuje albo nie rzuci klątwę.Nie będę sprawdzał swojego pochodzenia bo co będzie jak się okaże,że na chrzcie miałem Mosiek.Życzę zdrówka.

 3. Patryk Says:

  Ale gdzie dowody na rzekome żydowskie pochodzenie Ratzingera?

 4. Admin Says:

  Patryk,

  W jego czynach.

 5. Ość Says:

  @Patryk,
  dowody są wrzucone do żydowskiej wody. Wyjmij je sobie.

  Ja śmiem twierdzić z całą odpowiedzialnością po 50 latach śledzenia żydostwa, że ci, którzy bronią żydów to albo mają żydowskie korzenie albo są matołami historycznymi. Bo oni nie zasługują na żaden szacunek, poza mikroskopijnymi wyjątkami.

  Innych przypadków nie ma!!!, a przynajmniej ja nie spotkałem.

 6. dialog Says:

  Wszedzie smierdzi okultystycznym zydem..Czy to w polityce czy w gospodarce czy w kulturze
  czy sadownictwie czy w nauce..I znow bedzie wojna 3 .Najbardziej jest w k….jace to ze goje
  spia i nieprubuja skaczyc z tym wszystkim…Jest takie zacietrzewienie umyslowe ze az strach…GOJU GLUPI NIGDY SIE NIE WZBOGACISZ.=DOPUKI SMIERDZIELE ZYDOWSKIE BEDA PRZY WLADZY..iLE RAZY BEDZIESZ PO LBIE DOSTAWAC I JESZCZE TEGO NIE PUNIASZ TUMANIE……JAK DLUGO DASZ SIE W K………..SA ROBIC.

 7. Robert Says:

  Jezus z Nazaretu, Szaweł z Tarsu, Szymon zwany Pioterm, wszyscy żydzi.
  Biblia naucza że każdy kto przeklina naród Izraelski sam będzie przeklęty, a kto go błogosławi temu i ON będzie błogosławił.
  Ściągacie na siebie gniew Boży.
  „Nie odrzucił Bóg swego ludu, który uprzednio sobie upatrzył.” Rzym. 11.2

 8. mars Says:

  Robert,
  A czy wiesz o tym, ze sam Jezus Chrystus przeklal zydostwo ?
  Mat 23:33
  „Weze, plemie zmijowe, jak wy mozecie ujsc potepienia w piekle”
  Jan 8:44
  „Wy z ojca diabla jestescie i pozadnia ojca waszego czynic chcecie…”.
  Poza tym Jezus nie byl zydem i wyjasnia Swoje pochodzenie w Ew.Jana 8:58
  „Zaprawde zaprawde powiadam wam, zanim Abraham stal sie Ja jestem”.
  oraz
  Ew.Jana 10:30
  „Ja i Ojciec jedno jestesmy”
  Dorabianie Jezusowi zydowskiego pochodzenia jest zaprzeczeniem slow samego Jezusa – Boga, logiczne ?
  Najwyzszy czas, zebys sie wyrzekl HEREZJI.

 9. mars Says:

  Jak podaje ks.prof.M.Poradowski, jedynie Judasz i Pawel byli Zydami i zydowskie wierzenia upodobnione do religii nie maja nic wspolnego z Chrzescijanstwem – vide artykul pt. „Starsi bracia w wierze ???” na stronie:
  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=431
  Nazywanie więc Żydów „starszymi braćmi w wierze” jest bluźnierstwem !
  Niestety w Polsce, w ostatnim 50-cio leciu duchowienstwo katolickie zostalo bardzo zazydzone, gdyz Zydzi niemal masowo wstepowali do seminariow, glownie do warszawskiego.
  Stad tez mamy obecnie w Polsce wielu ksiezy i biskupow pochodzenia zydowskiego i to oni wlasnie tak czesto uzywaja zwrotu „nasi starsi bracia w wierze”.

 10. mars Says:

  Matka K.Wojtyly miala zydowskie pochodzenie i zydowskie pochodzenie ma rowniez J.Ratzinger – vide informacja podana na stronie:
  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/10/28/zydomasonska-rewolucja-w-pseudo-kosciele-katolickim-jeden-bog-zydow-i-zydowskiego-antypapieza-ratzingera-taubera/
  Poza tym ponad 30-letnie badania naukowcow wykazaly, ze ZYD ZAWSZE POZOSTANIE ZYDEM, niezaleznie od koloru skory, klimatu, miejsca pobytu na kuli ziemskiej i wymieszania sie z gojami, poniewaz ma to zakodowane w DNA.
  Sa przypadki, ze Zyd staje sie czlowiekiem, kiedy wyrzeknie sie swoich judeo-tamudycznych wierzen upodobnionych do religii i to wszystko co moze zrobic dla swojego dobra – przyklady z rasistowskiego Talmudu sa na stronie:
  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=3&t=131
  Inne zrodla:
  Talmud Unmusked (Talmud zdemaskowany) – ks.prof.I.B.Pranajtis
  http://www.talmudunmasked.com/
  The Truth About the Talmud (Prawda o Talmudzie) – dr historii M.Hoffman

 11. hypatia k.łyszczyński Says:

  ratzinger żydem? więc to chyba takim żydom kościuł ,w czasie 2.wś,pomagał w ucieczce;?


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: