Prawda o Janie Pawle II i stanie wojennym


Za: http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=9152#more-9152

Źródło: http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=4940&Itemid=56

Trzynastego, miesiąca dwunastego, w dniu starotestamentowej „pomsty na gojach” , pod willą hrabiego P. zajętej przez pierwszego prezydenta III ŻP Wojciecha Jaruzelskiego, zbierają się od lat bez mała dwudziestu w rytualnych pochodach, ze sztandarami i wyblakłymi nieco transparentami – dwie grupy. Jedna popiera byłego prezydenta a druga psioczy. Nie omieszka tego sfilmować corocznie TV i podać do publicznej wiadomości. Wieczorem w okienku TV pojawia się postać bohatera rytuału. Postać starca sztywna i wyprostowana z cienką, nieco indyczą szyją.

Pytania antypolskiego dziennikarza prowadzącego np. Lisa, bezradnie podchwytliwe i głupio napastliwe. Bohater programu, wykręca się miałkimi kłamstewkami, by ostatecznie „lizać buty” Lisowi.

Jaruzelski – postać tragiczna, zeszmacona, i to przez tych, którym od młodości służył. Do końca swych dni bierze udział w zacienianiu historii. A największą jego zbrodnią przeciwko Polsce i Narodowi Polskiemu, było oddanie władzy antypolskiemu plemieniu handlowemu.

Dla tej zbrodni usprawiedliwienia nie ma!

Postrzegam go jako tresowanego kundla na smyczy. To nie on myśli. On miał dogonić i zadusić. Wykonał to. Dostał cukiereczka (prezydenturę) i w dalszym ciągu macha przychylnie ogonkiem, patrząc panu w oczy.

Tak na wszelki wypadek, wybito mu zęby i kopa w tyłek.

Cały tragizm polega na tym, że urodził się polskim wilczkiem i jako taki razem z rodzicami został wywieziony przez plemię handlowe rodzime i radzieckie w głąb ZSRR. Stary wilk został zagłodzony a młody dał nałożyć sobie obrożę. Głód łamie charaktery. Wieloletnia tresura, radzieckie wszy i radzieckie pluskwy, zrobiły swoje.
Widzieliśmy w nim wilka.

Za każdym razem, gdy się pojawi na ekranie, do dziś czekam z nadzieją, że warknie, zaszczeka, zawyje zbierając sforę. A tu nic, tylko skomlenie. Zwykły kundel, pomimo, że Polak.
Moje, skrystalizowane już postrzeganie należy osadzić w ówczesnym świecie, po to by zrozumieć to co zasługuje na miano polskiego kundlizmu.
brzezinskiSłowo „kundlizm” w moim rozumieniu, odnosi się jedynie do ludzi szkodzących Polsce i Narodowi Polskiemu, a pracujących świadomie, czy nieświadomie na korzyść wroga. Najbardziej niebezpiecznym jest kundlizm nieświadomy. Polak kocha Polskę, kocha naród polski, a z całym przekonaniem i determinacją działa na ich zgubę. Jak tego dokonano?

Kościół Katolicki w Polsce w okresach zaborów i po zaborach zawsze był z narodem i otrzymał ogromny kredyt zaufania. W świadomości ogromnej większości Polaków słowo Kościół i Prawda, jedno znaczyły.

Po „Jałcie” radziecka [bolszewicka] władza w Polsce do seminariów duchownych wtłoczyła [profesorów] i młodzież z plemienia handlowego. Były to w większości chłopcy uratowani z holokaustu przez polskie katolickie sierocińce. Potem była szkoła podstawowa i średnia, prowadzona przez Kościół.

W pewnym momencie władze handlo – komuny unieważniły wykształcenie zdobyte w placówkach kościelnych. Młody człowiek mógł studiować jedynie w Seminarium Katolickim, inaczej przepadało cztery lata nauki. Po skończeniu Seminarium młody duchowny został wzywany na UB. Tam przedstawiano mu dokumenty. Jego prawdziwe nazwisko, narodowość, wiarę i dawano nowe tajne zadania. Dziwnym trafem bardzo szybko ci młodzi ludzie awansowali w hierarchii kościelnej, zostawali biskupami, kardynałami. Radzieckie władze pomagały w obejmowaniu ważnych funkcji. Ułatwiały studiowanie poza granicami państwa. Polak nie mógł dostać paszportu na wyjazd za granicę, chyba że podpisze współpracę z wywiadem. Tymczasem biskup „Polak” a potem kardynał „Polak” miał paszport w domu. Dziesiątki podróży zagranicznych do kardynałów całego świata, zawieranie przyjaźni, zdobywanie zaufania. Po wyborze na najwyższy urząd kieruje podziękowanie do profesora [i supermasona] Zbigniewa Brzezińskiego, wiernego sługi Dawida Rockefelera w słowach: „To Ty mnie uczyniłeś papieżem”. W tym miejscu wstawię słowa księdza profesora Bartnika: „Za Jana Pawła II [a nie lepiej byłoby używać określenia GPS?] tylko żyd mógł zostać biskupem”(żyd a nie katolik).

Poprzez dumę z „polskiego” papieża świadomość narodu „dostała zatwardzenia” i do czasów obecnych steruje nią plemię handlowe. Naród polski został poniżony, okradziony, skundlony.

Na narodzie polskim ćwiczy się skutecznie naukowe metody depopulacji.

JP II [czyli fałszywie naprowadzający ‚GPS’ – Giovanni Paolo Secondo], [Jaruzelski, Kuroń, Żydziński, Glemp, Pieronek] nakazali wejść w granice antynarodowego molocha europejskiego. Stare babcie prosto z kościoła szły do urny referendalnej, bo papież i ksiądz tak nakazał, szykując swoim wnukom los niewolnika wypędzonego [z ojczyzny za chlebem] z własnego mieszkania, zamarzającego na parkowych ławeczkach, bez pracy i chleba.

Kiedy w końcu zrozumiemy, że nie ma już przyjaznego Polskiego Kościoła Katolickiego.

JPII przerobił go na antypolski Judeo-Katolicki, sterujący polską „zatwardzoną” świadomością.

john-paul-cross1
„Polsko, twoja zguba w Rzymie [Watykanie]” i to z rąk „nibypolaka” papieża.

Największy w historii „skok na kasę” zwany przewrotem ustrojowym, był od dawna przygotowywany i dokładnie rozpisany jak partytura. Każde skrzypce grały swe nuty.
Jaruzelski, Wałęsa, Gorbaczow, prezydent USA, Michnik, Kuroń, Mazowiecki, Gieremek, naród polski do którego ogłupienia użyto nibypolaka JPII, episkopat i księży.
Nie do końca zorientowany Kuroń, po powrocie z matecznika Rockefelera publicznie zaatakował Jaruzelskiego, zarzucając mu kłamstwo. Jaruzelski miał okłamać samego D. Rockefelera, donosząc mu: „Stan wojenny w Polsce był wprowadzony w celu ochrony Żydów”. Niedopity nałogowiec zrozumiał to: „Solidarność” jest antysemicka.
Wypowiedzi niezbyt rozgarniętego rodaka zmitygował bystrzejszy Michnik: „Odpie…pie…przcie się od generała”.

Te „Od…pie…pie…pieprzcie” pamiętają wszyscy dziennikarze i historycy, zapominając jednocześnie słowa Kuronia. A to w nich tkwi tajemnica przewrotu.
1) Jaruzelski zdawał sprawozdania ze swej służby D. Rockefelerowi a więc jemu służył.
2) Jaruzelski wprowadził stan wojenny dla ochrony rozbrykanych Żydów w Polsce.

Z książki Albina Siwaka dowiadujemy się, że spotkał na granicy polsko – radzieckiej wojska sowieckie w polskich mundurach. To ta wiadomość przyspieszyła realizację wcześniej opracowanego przez służby USA planu pod kryptonimem „Stan wojenny”. Kulikow nie chciał wojny z Polską i nie chciał rozlewu słowiańskiej krwi. Na wiadomość o wprowadzeniu Stanu wojennego, wstrzymał przygotowane do akcji grupy bojowe, które miały wyłuskać z polskiego społeczeństwa szczególnie groźnych Żydów. Za tą przysługę i za oddanie władzy żydom, Jaruzelski jest dziś przez nich poniewierany. Jako Polak zdradził Polaków i zasłużył na pogardę. Taka kanalia nie jest nikomu potrzebna. Wszyscy się jej wstydzą, żydzi też.

Nie wolno zapominać, że tych kanalii było i jest więcej. Jedna z nich w owczej skórze, czeka na kanonizację. Ciekawy jestem ilu świętych ma w swoim królestwie Lucyfer?

Szczepan Szerszeń

July 23 - September 5 1976

July 23 - September 5, 1976

Wycinki dzwiekowe z filmu  THE LIFE AND TIMES OF JOHN PAUL II, ktory byl nadany w telewizji kanadyjskiej (jest informacja na ten temat w ksiażce Henryka Pajaka: „Nowotwory Watykanu”). Na nagraniu słyszymy wypowiedź W. Jaruzelskiego, który nawiązuje do wyboru JPII przez Z. Brzezińskiego:

http://w255.wrzuta.pl/audio/a6SIHnrvMEk/jaruzelski_-_brzezinski

Przygotowania byly prowadzone w Lublinie na KULu, gdzie ZB i KW wykladali.

http://w255.wrzuta.pl/audio/0yBcgOupGQ4/the-life-and-times-of-john-paul-ii-cbc-january

Ciekawe nagranie: ksiądz Romuald Jakub Weksler Waszkinel (żyd), na spotkaniu ze swoimi

….. „zapytal, ilu jest takich jak ja, powiedzialem, ze przede wszystkim i napewno jest jeden taki w Watykanie”….     …..”jak ty mozesz uniesc nienawisc dwoch tysiecy lat”….  

http://w318.wrzuta.pl/audio/5g8bIYKmkmY/romuald_jakub_weksler-waszkinel

 

Za dodatkowe materiały podziękowania dla Admiral. Admin

Ps. Zobacz także:

Nowotwory Watykanu: Sumienie – uniwersalny arbiter. Henryk Pająk

Komentarzy 25 to “Prawda o Janie Pawle II i stanie wojennym”

 1. osoba prywatna Says:

  Zibi Brzezinski – polski zyd z Przemysla.

 2. sono Says:

  ciekawe, ze facet, ktory jest jednym z glownych dyrygentow NWO ,byl w takiej zalzylosci i przyjazni z anty-papiezem JPII?
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/360172,Brzezinski-Jan-Pawel-II-mial-szczegolny-i-osobisty-kontakt-z-Bogiem

 3. Wojwit Says:

  Podobno jaruzel też jest korzenny. Matka i siostra Wojciecha Jaruzelskiego, które w przeciwieństwie do ojca i braci przeżyły sybir, nie odnalazły swego krewnego w człowieku, który po powrocie z wojny za ich bliskiego się podawał. Ich dalsze kontakty ograniczyły się do paczek przynoszonych przez „syna i brata” na Boże Narodzenie. Czemu sowieci aż tak zaufali nie dość że etnicznemu Polakowi to na dodatek człowiekowi, któremu zgładzili bliskich, i to tak głęboko, że awansował on tak prędko jakby leciał odrzutowcem? Nie dziwne? Stalin w okupacji Polski na Polakach raczej się nie opierał… A tym bardziej na przedwojennych harcerzach i jednocześnie ministrantach z patriotycznych rodzin ziemiańskich. Czemu „gienierał” nosił do wystąpień przed kamerami przyciemnione szkła? Czy komputery już wtedy potrafiły odczytać właściwy kolor i odcień tęczówki z czarnobiałych przedwojennych zdjęć? Jeden z podkomendnych podporucznika Wojciecha Jaruzelskiego, który pod jego komendą zdobywał Wał Pomorski, twierdził parę lat temu w wypowiedzi telefonicznej na antenie Radia Maryja, że ich „Wojtkowi” szrapnel urwał palec. Towarzysz gienierał ma wszystkie palce… Może wtedy we frontowych punktach opatrunkowych jakiś lekarz czy felczer przyszywał żołnierzom urwane części ciała?

 4. Ość Says:

  Wiadomo od dawna, że to co mamy teraz w kraju jest za całkowitą aprobatą JPII i Watykanu, i ten obraz staje się coraz bardziej jasny. Żydom zaś, jest wszystko jedno czy kościół padnie czy nie. I tak wyjdą na swoje bo mają wszędzie „swoich”. Szukajcie ludzie wiedzy gdzie się tylko da. W końcu niech prawda wyjdzie na jaw bo ślepa wiara prowadzi na manowce…
  W polskim kościele najwięcej żydów zainstalował JPII niestety. Sam po mamusi też prawdopodobnie był żydem. Już w niejednym źródle to znalazłem i tropię dalej.

  Przykra jest taka wiedza dla chrześćjanina ale lepsza prawda i to bolesna niż … piękne chgw. co.

  „Módl się i pracuj radzą „przyjacioły”
  to się inni obłowią a ty będziesz goły.”

 5. sono Says:

  Prosze zwroic uwage na masonki uscisk dloni JPII z owym Haidaszem.
  Pytanie.
  Dlaczego JPII byl kumplem z z jednym z najwiekszym architektow NOW, masonem, zwolennikiem depopulacji ludzkosci Zbigiem Brzezinskim???????????

 6. thetomek4791 Says:

  Dokładnie Ość,A głupie ludzie dalej dają na tace,by im gęby i dupy puchły z dobrobytu haha.Jak im coś powesz,to skoczą Ci do gardła.To jest dopiero kundlizm z fanatyzmem

 7. Świętowit Says:

  Do tematu dorzucę jeszcze zamach na papieża – mistyfikacja.
  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=216
  Brak śladów krwi na ubraniu papieża, a wg oficjalnych danych po strzale stracił 3/5 l. krwi(można sprawdzić na zdjęciach i filmach).Wyreżyserowany upadek papieża,dziwna reakcja zakonnicy ninjy, która obezwładniła zamachowca powalając go na ziemię,ranione dwie turystki,które musiały by lewitować, aby kula mogła je trafić( tor lotu kuli ).

 8. Tom Says:

  Jaruzelski jest prawdopodobnie podstawiony przez zydobolszewikow, a ten prawdziwy nie zyje. Pytany o pewne fakty i nazwiska z gimnazjum do ktorego chodzil nie potrafil odpowiedziec.
  Stanislaw Haidasz urodzony w Kanadzie byl masonem i liberalem.
  Byl senatorem i ministrem wielokulturowosci w rzadzie masona Trudeau.
  Wojtyla po matce jest Zydem i mial prawo do izraelskiego obywatelstwa tj. mogl je dostac.
  W czasie II wojny swiatowej zostal skierowany przez krakowska zydomasonerie do Seminariu Duchownego. Chodzilo o zastapienie polskich elit wymordowanych przez Stalina i Hitlera elitami zydowskimi tj. zydami o wygladzie niesemickim.
  Wojtyla byl czescia planow zydomasonerii.
  Wojtyla nie wierzyl ze Jezus jest synem Boga.
  Wojtyla byl urodzonym aktorem ktory zwiodl na manowce miliony katolikow.
  Wojtyla zyl w zaklamaniu. Ponad zycie w prawdzie i trosce o zbawienie dusz katolikow, stawial interesy zydowskie.
  Byl to czlowiek malego kalibru.
  Nie mial nigdy przyjaciela Polaka. Otaczal sie Zydami.
  Jest w zydowskim niebie tj. piekle.

 9. Tom Says:

  Świętowit :
  Do tematu dorzucę jeszcze zamach na papieża – mistyfikacja.
  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=216
  Brak śladów krwi na ubraniu papieża, a wg oficjalnych danych po strzale stracił 3/5 l. krwi(można sprawdzić na zdjęciach i filmach).Wyreżyserowany upadek papieża,dziwna reakcja zakonnicy ninjy, która obezwładniła zamachowca powalając go na ziemię,ranione dwie turystki,które musiały by lewitować, aby kula mogła je trafić( tor lotu kuli ).

  Lekarz ktory operowal papieza JPII zginal w wypadku samochodowym.

 10. Tom Says:

  re: Świętowit
  Lekarz wloski ktory operowal JPII zginal w wypadku samochodowym.

 11. Tiki Says:

  ale wy tu bajki piszecie 😀 ha ha ha 😀 Sprawdźcie najpierw a nie ze wszystkiego robicie aferę. Część artykułów na tej stronie jest prawdziwa ale część to typowo anty-żydowskie zaślepienie szukające wszędzie winy żydów. A jak w kiblu zabraknie Ci papieru to też ich wina??
  Starajcie się bardziej obiektywnie rozpatrywać pewne wnioski i pytania. Bo z tego co tutaj widzę robi się z żydów przyczynę powstania każdego zła na świecie, co poniekąd jest prawdą ale tak naprawdę nie wszystkie tutaj opisane artykuły są rzetelnie i fachowo [czyt. wiedza na temat, obiektywizm, fakty] ukazane.
  Za dużo się czepiacie jednej winnej strony.
  Mam nadzieje że mój komentarz opiszą ludzie „inteligentni”.
  Nie neguje oczywiście tej strony ale jestem jej czytelnikiem.
  Kolega pokazał, zainteresował mnie i tak jakoś poszło. Ale w ocenie „niektórych” faktów na tej stronce nie bierzecie pod uwagę innych przyczyn powstania problemu.
  Ciągle przypinacie wszystko jednemu. A to prowadzi do paranoi.
  Mam nadzieje że nie uraziłem ale zmobilizowałem autorów do bardziej kompetentnego przedstawienia spraw tu zamieszczanych.
  Powodzenia i dziękuje za niektóre ciekawe i sprawdzone artykuły.

 12. Ość Says:

  Tiki. Nie mogę Cię skomentować bom nie jestem inteligentny. Ale za to, jestem w tyle wygięty i to we właściwą stronę.

 13. Tom Says:

  re: Tiki
  Czy masz zydowska krew?

 14. Anonim Says:

  …po czynach ich poznacie…

 15. kai555 Says:

  Tiki!…chciałeś cos powiedzieć?…wal smialo!!…

 16. Wojwit Says:

  @Tiki
  „Nie neguje oczywiście tej strony ale jestem jej czytelnikiem.” Ponieważ jesteś inteligenty a my według ciebie inteligentni w cudzysłowie, znajdź błąd w tym, napisanym przez ciebie zdaniu. Jako „inteligentny” czytelnik nie mogę ci udzielić podpowiedzi o jaki rodzaj błędu chodzi, bo się na tym „nie wyznaję” ale zaręczam ci, że on tam jest.

 17. Wojwit Says:

  @Tiki
  W jednym ze zdań twojej wypowiedzi znalazłem błąd, który prawie że stawia na głowie całość twej wypowiedzi. Ale jako „inteligentny” nie mogę ci podpowiedzieć jaki, ani które to zdanie, bo się na tym „nie wyznaję”.

 18. zuza Says:

  Tiki ,lemingom juz dziekujemy.. nie musisz przychodzic w owczej …

 19. yeti Says:

  Po „Jałcie” radziecka [bolszewicka] władza w Polsce do seminariów duchownych wtłoczyła [profesorów] i młodzież z plemienia handlowego. Były to w większości chłopcy uratowani z holokaustu przez polskie katolickie sierocińce. Potem była szkoła podstawowa i średnia, prowadzona przez Kościół.

  W pewnym momencie władze handlo – komuny unieważniły wykształcenie zdobyte w placówkach kościelnych. Młody człowiek mógł studiować jedynie w Seminarium Katolickim, inaczej przepadało cztery lata nauki. Po skończeniu Seminarium młody duchowny został wzywany na UB. Tam przedstawiano mu dokumenty. Jego prawdziwe nazwisko, narodowość, wiarę i dawano nowe tajne zadania.

  Są jakieś źródła historyczne, potwierdzające, że to tak właśnie wyglądało? Żeby było jasne, ja zdaję sobie sprawę z zażydzenia polskiego KK, ale jestem ciekaw, skąd wiadomo, że owo zażydzanie odbywało się w taki właśnie sposób.

  1) Jaruzelski zdawał sprawozdania ze swej służby D. Rockefelerowi a więc jemu służył.

  Skąd to wiadomo? To, że establishment PRL-u dogadał się z Żydami/USA i wspólnie przeprowadzili transformację (to dotyczy elit wszystkich tzw. demoludów), to rzecz oczywista (także po owocach, jakie przyniosła), ale skąd wiadomo, że Jaruzel składał sprawozdania Rockefelerowi? Rozumiem, że Gorbaczow mógł składać, bo to mason

  ale Jaruzel?

  PS
  Krytyczny film o JP II

 20. yeti Says:

  Radosław Sikorski też brał udział w jakichś negocjacjach dotyczących transformacji w bloku sowieckim:

 21. yeti Says:

  Za tą przysługę i za oddanie władzy żydom, Jaruzelski jest dziś przez nich poniewierany.

  Co za bzdura. Włos mu z głowy nie spadł. Fakt, trochę po sądach musiał połazić (elity III RP muszą przed narodem stwarzać choćby pozory państwa prawa), ale ogólnie to luz – nic mu się nie stało.

 22. Ość Says:

  @Tiki

  Odnośnie braku papieru w kiblu. Mi nie zabraknie dokąd GW istnieje.

  Ja właśnie GW kupuję
  jak papieru toaletowego brakuje
  i wielka mi przyjemność
  po dupie szpera
  jak widzę tam mordę Szechtera

 23. thetomek4791 Says:

  Marsz racje yeti.Tak sie stawarza pozory państwa prawa.Ja pójde o krok dalej.My jesteśmy jedną wielka atrapą państwa prawa.W kościele nie ma Boga a w sądach sprawiedliwości.Żaden żd nie został ukarany za afery i malwersacje.Trudno,żeby nie,skoro IIIRP usunęła przepis z kodeksu karnego odnośnie afer i przestępstw gospodarczych

 24. mocniejszy Says:

  „Kościół Katolicki w Polsce w okresach zaborów i po zaborach zawsze był z narodem”… baju, baju, baj… To za co powstańcy kościuszkowscy wieszali biskupów? I jak papiestwo odnosiło się do następnych powstań?

 25. thetomek4791 Says:

  do mocniejszy.W Polsce to znaczy w Judeopoloni kościółek zawsze będze głaskany i cacy,cacy choćby niewiem czego sie dopuścił.Masono kościoła trzymają sztame z masonami globalnymi.Właściwie te srodowiska sie wzajemnie przenikają,wspomagają i adorują


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: