Polska katastrofa – ukrywania c.d.


Dr H. Makow mylnie ocenia Lecha Kaczyńskiego jakoby stanowił on jakąkolwiek przeszkodę dla żydo-globalistów. Oczywiście było wręcz przeciwnie i ocena HM zapewne wynika z niewystarczającej wiedzy nt. politycznej kasty okupantów w naszym (?) „egzotycznym” kraju. Admin

Polish Crash Cover-Up Continues

(this video of Putin na miejscu katastrofy. To co odczuwa, to nie jest smutek. To nuda.)

„Ten zamach stanu nie pozostawia wątpliwości, że, pomimo kosmetycznych różnic. Wladimir Putin jest agentem illuminati. Operacja nie mogłaby się wydarzyć bez jego współpracy”. 

http://www.henrymakow.com/polish_coup_detat.html

Dr Henry Makow  – 8.08.2011  tłumaczenie Ola Gordon

Eliminacja polskiej elity narodowej (żydowskiej i szabes-gojskiej elity, z nielicznymi wyjątkami/admin)  10 kwietnia 2010 r. w sfingowanym miejscu wypadku, dorównuje 11 IX, jako największa zbrodnia naszego raczkującego XXI wieku.

Zbrodnia pokazuje zatykającą dech w piersiach bezczelność i deprawację ze strony bankierów illuminati i ich sługusów.

Samolot z polskim prezydentem Lechem Kaczyńskim, jego żoną oraz szefami polskiej armii, tajnych służb i banku centralnego na pokładzie, był prawdopodobnie przekierowany na inne lotnisko, gdzie zlikwidowano wszystkich 94 pasażerów. Potem, identyczny samolot rozbił się, a pilotów rozstrzelano. („Zmiana planów”, słowa strzelca słyszalne na taśmie.)

Zobacz mój artykuł: „How Satanists Say They’re Sorry”  [Jak sataniści mówią przepraszam]. Na miejscu katastrofy nie było ani zwłok, ani bagażu. Nie przysłano karetek pogotowia.

Polacy zamierzali upamiętnić rzeź 15.000 polskich oficerów, dokonaną przez sowieckie NKWD w 1940 r. Dzięki „katastrofie lotniczej”, komunistyczni gangsterzy NWO, którzy jeszcze rządzą Rosją, zakończyli to, co rozpoczęli ich poprzednicy: wyeliminowali polską klasę przywódców, która była przeszkodą w integracji kraju z NWO.

Ten zamach stanu nie pozostawia wątpliwości, że, pomimo kosmetycznych różnic. Wladimir Putin jest agentem illuminati. Operacja nie mogłaby sie wydarzyć bez jego współpracy.

Ta ohydna zbrodnia i łatwość, z jaką jest ukrywana, pokazuje, jak dużą kontrolę mają bankierzy illuminati. W ubiegłym tygodniu, polski kolaborant (żydo-niemiecki mieszaniec/admin), premier Donald Tusk, ujawnił wyniki „śledztwa” ws. katastrofy, które istotnie obwinia polskie siły powietrzne i ich pilotów, co zgadza się również z opinią Rosjan. Polski minister obrony i grupa generałów lotnictwa stali się kozłami ofiarnymi i zmuszono ich do rezygnacji.

Kontrolowane przez banksterów środki masowego przekazu, jednogłośnie zaakceptowały oficjalną wersję i asystowały w przykrywce. The Guardian ostatnio opublikował artykuł skupiający się na podziale, jaki wywołała katastrofa w polskim społeczeństwie, i powiedział, że większość Polaków odrzuca mentalność „męczenników’.

Większość Polaków „postrzega polską mentalność męczeńską jako przeszkodę w tym, by do Polski mógł przypłynąć główny nurt polityczny i intelektualny Europy, i wstydzi się tego, że poza granicami wykreowano taki wizerunek kraju.

The Guardian przedstawia sceptyków jako mniejszość, podczas gdy badania przeprowadzone w kwietniu tego roku wykazują, że 2 / 3 Polaków twierdzi, że katastrofa nie została, oraz nigdy nie będzie wyjaśniona. Tylko 8% uważa, że to był wypadek.

http://birdflu666.wordpress.com/2011/04/11/one-year-after-smolensk-plane-crash-two-thirds-of-poles-have-questions-only-8-think-crash-was-an-accident/

Prowadzone śledztwo ma wszystkie oznaki przykrywki. Kiedy pokazał się rosyjski raport w styczniu, Rafał Rogalski, przedstawiciel prawny licznych pokrzywdzonych rodzin, powiedział:

„Jestem zszokowany tym raportem. . . to absolutny skandal, i nie odpowiada rzeczywistości. Całkowicie nie do przyjęcia. W sprawie śledztwa, rodziny oczekują prawdy. . . a nie jednostronnej prezentacji. . .”

http://www.reuters.com/article/2011/01/12/us-russia-poland-report-idUSTRE70B2XK20110112

Tymczasem dziennikarze, którzy kwestionują oficjalną wersję, zostają uwięzieni. „Polski dziennikarz śledczy, Rafał Gawroński, spędził w więzieniu 45 dni, bez postawienia zarzutów o jakiekolwiek przestępstwo. Przez 2 tygodnie nie pozwolono mu skorzystać z telefonu. Jego rodzina i zwolennicy mogli jedynie dowiedzieć się gdzie przebywa po aresztowaniu za „oczernianie” przed pałacem prezydenckim w Warszawie – i dlatego, że przedstawiał fakty o tajemniczym incydencie katastrofy samolotowej w Smoleńsku”.

http://birdflu666.wordpress.com/2010/08/10/investigative-journalists-face-intense-new-persecution-in-europe/

Wnioski

Podobnie jak 11 IX, polski zamach stanu przypomina, że już żyjemy w zawoalowanej tyranii. NWO już jest. I był od jakiegoś czasu.

Jarosław Rymkiewicz, znany polski poeta i intelektualny guru obozu Kaczyńskiego, powiedział ostatnio, że polski naród zawsze składał się z dwóch grup: patriotów i kolaborantów.

Obecnie, to odnosi się do każdego kraju. Tyrania nie byłaby możliwa bez współpracy klasy „marionetkowych przywódców” w biznesie, edukacji i mediach. Oni chętnie zdradzą pamięć ofiar 11 IX i Smoleńska i asystując w przykrywce stają się współwinnymi. Oni chętnie zdradzą swój kraj, religię i cywilizację. Oni odbiorą swoją nagrodę i nie myślę, że będzie im się podobała.

Jedna odpowiedź to “Polska katastrofa – ukrywania c.d.”

  1. kai555 Says:

    …ciepło!…ciepło!…ale coś tu nie tak!…czuje swąd palonej gumy…powiedział zając bzykając …słonia!…lubie Cie – ale czytaj czasami inne gazety!…


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: