NATO planuje atak na Iran?


Wysłannik Rosji w NATO – Dimitrij Rogozin (na zdjęciu) powiedział w wywiadzie opublikowanym 5 sierpnia w dzienniku „Izwiestia”, że Sojusz Północnoatlantycki planuje atak zbrojny na Islamską Republikę Iranu, mający na celu obalić rząd tego kraju. Pętla wokół Iranu się zaciska. Plany militarne przeciwko Iranowi są w toku. I z pewnością niepokoi nas perspektywa rozpętana wojny na szeroką skalę w tym rozległym regionie – powiedział Rogozin. Dodał też, że Syria, a później Jemen mogą być ostatnimi krokami NATO w drodze do rozpoczęcia ataku na Iran.

Jak przypomniał portal presstv.ir, informacje podane przez Rogozina pojawiły się w momencie, gdy Izrael przygotowuje się do ataku na irańskie zakłady atomowe, aby odwrócić uwagę od starań Palestyny o przystąpienie do ONZ. W lipcu były agent CIA Robert Baer powiedział, że jest niemal pewny, iż taki atak został zaplanowany na wrzesień i ma nastąpić przed głosowaniem w ONZ nad uznaniem państwa palestyńskiego.

Jarosław Klebaniuk

http://lewica.pl/?id=24978

Komentarze 2 to “NATO planuje atak na Iran?”

  1. Ość Says:

    O proszę. Żydki cudzymi rękami załatwiają swoje ciemne ynteresy. I zawsze są niewinne. Robią z Amerykanów zbrodniarzy na pokaz sami będąc zbrodniarzami największymi na ŚWIECIE. Władza i peniądz, władza i peniądz, władza i peniądz, wiecznie nienażarte, mściwe potwory.

  2. Wojwit Says:

    Rogozin Ameryki tym oświadczeniem nie odkrył. Szykują się już od dawna… Pytanie: kiedy wprowadzą te plany w życie?*

    *Wiem, że słowo „życie” pasuje do planowanego ludobójstwa jak pięść do nosa, ale takie mamy idiomy.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: