„Żydowski Porządek Świata” Johna Kountourisa


Jew World Order – John Kountouris

http://www.roytov.com/articles/Kountouris.htm

Roy Tov – 1.08.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Żydowski porządek Świata - John Kountouris

Co by było, gdybyś, będąc ewangelickim chrześcijaninem, obudził się pewnego dnia, i zorientował się, że wszystko czego cię uczono, zwłaszcza o Izraelu jako „spełnieniu” biblijnego proroctwa, było nieprawdą? Co by było, gdybyś był jednym z tych „patriotycznych” Amerykanów, który kocha jego / jej kraj, ogląda Fox News, popiera amerykańską politykę za granicą i wierzy w oficjalną wersję rządu na temat 11 września, i jeszcze okazuje się, że. . . okłamywał go własny rząd? Co by było, gdybyś był Żydem, wychowanym w kibucu w Izraelu, czy przez synagogę w Nowym Jorku, lub przy ulicy Pico w Los Angeles, czy w innym miejscu, gdybyś słuchał Talmudu recytowanego przez miejscowego rabina, gdybyś popierał syjonistyczne państwo Izrael, i pewnego dnia obudził się i zorientował się, że większość tego czego cię uczono w młodości, o wierze i kulturze, miało na celu ustawienie cię w celowym i koniecznym stanie nienawiści wobec Gojów, i wykorzystywanie cię do realizacji planów szerszej konspiracji do. . . dominacji świata?

Co by było? . . . co by było? . . . co by było? . . .

W tej książce występuje fikcyjna postać, otoczona przez wydarzenia z życia wzięte, młody człowiek szukający prawdy – kto rządzi tą planetą. Poszukiwania zaprowadziły go na ścieżkę, którą odnajduje wielu: ten tzw. Nowy Porządek Świata [New World Order]. Ale czym, lub kim jest . . . New Wolrd Order? Jak jest zorganizowany? Jacy ludzie nim rządzą? Jak doszli do władzy, i jak doszło do tego, że rządzą światem? Książka stanowi Część 1 serii zajmującej się tym wszystkim i dużo więcej.

W Części 1 jest o początkowym szoku doznawanym przez wielu, co pokazuje bohater książki, kiedy odkrywa, po przeczytaniu o spisku światowym i illuminati, itd., że głowni gracze o których mówimy, okazują się być. . . Żydami, pochodzącymi z rodziny Rotszyldów i innych żydowskich rodzin, ich agentami w Ameryce (jak magnat medialny Rupert Murdoch), którzy kontrolują ważny amerykański przemysł i instytucje w imieniu tych rodzin (Rezerwy Federalne, Kongres, przemysł medyczny, Hollywood, media itd.) z zamiarem przejęcia Ameryki.

Przeczytaj te książkę i obudź się na rzeczywistość, że rzeczy nie są takie jakimi zawsze się wydają!

 

Jedna odpowiedź to “„Żydowski Porządek Świata” Johna Kountourisa”

  1. Wojwit Says:

    Autor tej książki przeczytał przed jej napisaniem prace Henryka Pająka? Nawet jeśli może to być po części naśladownictwo naszego rodaka – tym lepiej, bo „prawdę głosić trzeba na dachach”.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: