ADAM CZECZETKOWICZ i MATEUSZ PISKORSKI POD BIUREM SAMOOBRONY


5 Sierpnia 2011r około godziny 10:00 Andrzeja Leppera ZAMORDOWANO w JEGO WLASNYM BIURZE SAMOOBRONY W WARSZAWIE.

Sprawcy najprawdopodobniej wtargnęli do jego pokoju przez rusztowanie

link

Komentarzy 12 to “ADAM CZECZETKOWICZ i MATEUSZ PISKORSKI POD BIUREM SAMOOBRONY”

 1. Kikka Says:

  Ciekawy materiał, jak ktoś może to niech ściągnie i reupnie na żydotubie bądź innym serwisie bo obawiam się, że pejsat zgłosi naruszenie „praw autorskich”:

  Tomasz Sakiewicz 07.08.11 w Polsat News:

 2. thetomek4791 Says:

  Przesadzacie z tymi krzyżami

 3. Jacek Says:

  Przesadzamy? kształt ci przeszkadza czy może coś więcej? Tak naprawdę tylko oprawcom kłuje w oczy Polska jest katolicka a jak się nie podoba to do izraela.

 4. Ość Says:

  Pewnie, że jest troszeczkę przesady w obnoszeniu naokoło krzyży. thetomek ma rację. Wiarę i krzyż nosi się w sercu. No chyba, że się krzyża używa jako przeciwwagi do niebieskiej gwiazdy, spod ciemnej gwiazdy.
  Najpierw trzeba sprawdzić kto jest kim. Niewiedza nasza jest okropna a żydzi lądują spokojnie na Wawelu, zamiast na Górze Synaj robiąc z nas idiotów. Całe szczęście, że wielu Polaków przegląda powoli na oczy. I nie tylko Polaków.
  Poszperaj Jacek więcej tam gdzie trzeba.

 5. Wojwit Says:

  @Ość
  Unym właśnie o to chodzi, żeby wiara była sprawą czysto „prywatną”, żeby nikt nie ośmielał się w junijnym baraku okazywać publicznie, że wierzy w Boga w Trójcy Świętej Jedynego, którego une nienawidzą. A ty to popierasz? Chyba że chodzi ci o obnoszenie przypiętych do krzyża zdjęć L.K. i jego żony. Tylko ze jest to zupełnie co innego. To jest właśnie nadużycie, kiedy sayan jest traktowany jak święty męczennik.

 6. thetomek4791 Says:

  Oj,Jacek,Jacek.Jesteś bardzo naiwny.Jesteś za bardzo zacietrzewiony.Pewnie nie wiesz,że te wszystkie prowokacje,to też sprawka żydów hehe.Jacek,mnie krzyże nie przeszkadzają,tylko nie róbmy teatru,przedstawienia.Krzyża należy używać z godnością z szacunkiem,a nie w każdej sytuacji robić z krzyża wielkie halo.Bez jaj rodacy

 7. thetomek4791 Says:

  No widzisz Ość.Wystarczy raz wypowiedzieć własne zdanie,które nie jest po lini mas,ludu i już sie jest zaszufladkowanym jak uny hehe.Tacy agresywni,porywczy,pochopni są Polacy.Ja już rozszyfrowałem E.S.To prowokator żydowski,który celowo namawia ludzi by stawiali krzyże przy każdej okazji.Ja proponuje by z taką pompą stawiać krzyż każdemu który zginie w wypadku,zostanie zamordowany.No przecież krzyży nie można zabraniać stawiać hehe.Powinniśmy więcej wycinać drzew na krzyże

 8. thetomek4791 Says:

  Dla mnie to możecie wszystkie lasy wyciąć,by stawiać krzyże.Czy wy nie rozumiecie,że wszędzie są potrzebne proporcje,umiar??

 9. Ość Says:

  Nie przejmuj się thetomku. Ludziska niektórzy zbyt emocjonalnie podchodzą do rzeczy i stąd ich nieprzemyślane reakcje. Myślą, że maja jedyny patent na „prawdę”. Niech sobie ulżą. Tyle co ich.
  Sądzę, że żeby zrozumieć i pojąć prawdę, trzeba się uwolnić choć na chwilę od wszelkich dogmatów i wiary. Wtedy powstaje prawdziwy, niczym nie zmącony, niezależny obraz rzeczywistości

 10. śniadanie Says:

  popieram kolege wyżej.

 11. thetomek4791 Says:

  Ja wiem Ość,że my sie rozumiemy.Dzięki

 12. thetomek4791 Says:

  Dokładnie.Trzeba być wolnym umysłowo,odrzucić wszelką propagandę,presje itd


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: