Goldilocks i trzy psy-ops


Goldilocks and the 3 psyops

Chrześcijaństwo, komunizm i NWO wyznają to samo kredo: ‚zabijaj lub zniewalaj wszystkich’

http://johnkaminski.info/

John Kaminski – 2.08.2011, tłumaczenie Ola Gordon

Która niszcząca sumienie religia może wybaczyć zbrodnię jak ta?

Mówicie, że popieracie Izrael? Izrael to kraj który wsadził 4 pociski w głowę Furkana Dogana, 18-letniego chłopaka zamordowanego na pokładzie Maavi Marmara,za dostarczanie pomocy dla głodującego narodu w Gazie. Jaka jest ta wasza religia, skoro pozwala wam bronić takich działań? Czy to tzw. Bóg powiedział wam, że tak długo jak będziecie Go wielbić, możecie zabijać każdego kogo chcecie?Izrael to kraj, który zmiażdżył jednego ze swoich, młodą Rachel Corrie, buldożerem, żeby udowodnić, że poważnie traktuje obronę swojego szaleństwa, który twierdzi, że ma prawo zabijać Palestyńczyków, bo oni są zwierzętami. Każdy dziennik w Ameryce mówi, że Izrael to nasz przyjaciel, ale śmieszne jest, kiedy prześledzicie własność tych biznesów, każdy z nich jest żydowski. I tak jest nawet bardziej teraz, niż kiedy o tym pisałem ostatni raz, Ameryka przypomina podziurawioną pociskami Palestynę, gdzie niewinni Żydzi „bronią się” przed swoimi rytualnymi ofiarami.

I nadal popieracie Izrael? Popieracie rabinów kradnących nerki, czy zakażających małych chłopców opryszczką podczas swoich cuchnących rytuałów? Popieracie system polityczny doszczętnie skażany i dziesiątkowany przez żydowskich miliarderów w ostatnich 100 latach? Popieracie ludzi, którzy zabiliby każdego amerykańskiego prezydenta i rosyjskiego cara? Popieracie naród, który niszczy świat i śmieje się z tego, pędząc do banków, które do nich należą od bardzo dawna?

Popieracie Izrael i wykonawców wycieku ropy w Zatoce, katastrofy w Fukuszimie, manipulatorów pogodą dla korzyści politycznych przy pomocy HAARP i innych metod. Popieracie prostytuowanie armii amerykańskiej dla kryminalnych korzyści żydowskich, za zatrucie światowych zasobów żywności, i nadal trwającą starożytną żydowską praktykę rytualnych mordów, co w dzisiejszym kontekście stało się przemysłem nowotworowym, który infekuje i zabija ludzi dla zysku (tak powoli jak możliwe), jednocześnie ukrywając cały wachlarz innych, tańszych, prostszych, i faktycznie skutecznych sposobów leczenia raka.

Kiedyś, nie tak bardzo dawno, Ameryka była jak obraz Normana Rockwella, gdzie sąsiedzi uśmiechali się do siebie i wierzyli w to, co mówili „lepsi”. Ameryka była jak Goldilocks [Złotowłosa] od trzech niedźwiadków, jak okładka Saturday Evening Post, na której, miałeś nadzieję, znajdzie się twoja córka. Dziś, po stu latach kultury żydowskiej – zawsze tak wytrwale manipulowanej w kierunku destabilizacji, zepsucia i zniszczenia – twoja córka chce być porno ikoną Lady Gagą, zażywającą narkotyki i kapiącą nienawiścią do siebie i wszystkiego, co rzeczywiste i prawdziwe.,

Oczywiście, mistyka amerykańskiej Goldilocks była tylko warstwą medialnej rzeczywistości. Dni kiedy malował Norman Rockwell, były bardziej ponure i nieszczęśliwe niż dla większości, goniącej za wszechmocnym dolarem z miejsca na miejsce, by w końcu zagonić się w ten sam metroplex [tygiel], gdzie mamy więcej pieniędzy i więcej nowotworów.

Jest naprawdę niesamowite, że nie zorientowaliśmy się, że nasze choroby wywołujemy naszym własnym zachowaniem, a rzeczy, które budujemy, nas niszczą.

Ale choć możemy być aroganccy i pewni, w tematach, do których przekonujemy samych siebie, że opanowaliśmy je w ciągu naszego życia, zamierzam pokazać wam trzy identyczne psy-ops, które mogą dać wam tylko pewne pojęcie, jak głęboko jesteście uwięzieni w swoim własnym myśleniu, oraz w jaki sposób to przyczynia się do tej całej niepotrzebnie zinstytucjonalizowanej złośliwości.

1. Chrześcijaństwo. Przez 1200 lat (325 – późne lata 1500), do czasów Gutenberga, chrześcijanie nie mieli wiedzy o tym, co było w Biblii; wszystko co wiedzieli było to co przekazywali im ich kapłani. Gdyby nie posłuchali, zostaliby zabici, a ich własność przejęta. Dlatego chrześcijaństwo nie szerzyło się poprzez uzasadnione argumenty, lecz poprzez siłę dekretu militarnego terroru, co oznaczało masowe mordy tak wielu, jak to jest dzisiaj.

Kiedy inna światowa bezwolność chrześcijaństwa osłabiała wszystkie napotkane przez siebie rządy, poprzez werbunek niewolników obiecywała przebaczenie wszystkich grzechów, pojęcie demokracji zostało na zawsze zniszczone przez korupcję, a państwa chcące odnieść zasłużony sukces, zostały ostatecznie podważone przez siły światowego kapitału, którymi, zarówno wtedy jak i teraz, rządzili ci, którzy sprawowali kontrolę nad handlem międzynarodowym.

Ważne jest by pamiętać, że chrześcijaństwo wyszło ze społeczności żydowskiej w starożytnej Aleksandrii, i każdy aspekt jego konstrukcji i wprowadzania był nadzorowany przez żydowskich mocodawców. Rzym nigdy nie prześladował chrześcijan, tylko terroryści żydowscy, w czasie kiedy trudno było odróżnić jednych od drugich. Jest to też trudne dzisiaj. Co nastąpiło natychmiast po stworzeniu i wprowadzeniu chrześcijaństwa, to Średniowiecze [w ang. Ciemne Wieki – przyp. tłum.], które jeszcze się nie zakończyło.

2. Komunizm. Żydowska ‚ukryta dłoń’ nękała Rosję przez ponad 100 lat, przez agitację wśród chłopów i dokonywanie egzekucji na carach w latach 1801, 1855, 1876 i 1917. Po każdym z tych aktów, nowi carowie próbowali uspokajać Żydów i dawać im większe prawa. To nigdy ich nie zadowoliło. Najłaskawszy ze wszystkich carów, Aleksander II, który bronił sprawy Żydów, przeżył cztery zamachy, zanim zginął od żydowskiej bomby.

Kiedy obejrzycie video Juri Lina http://www.gnosticliberationfront.com/, dowiecie się w jaki sposób Jakub Schiff rządził światem swoimi machinacjami finansowymi, oraz, że wszystkie zbiry, których oddelegował do tworzenia Związku Sowieckiego – Lenin, Stalin, Trocki itd., – wszyscy chowali miliony na zagranicznych kontach bankowych, podczas gdy ci zagraniczni Żydzi mordowali rosyjski naród. Dowiecie się, że rewolucja bolszewicka miała ukraść bogactwo najbogatszego człowieka na świecie – cara – a mieli to zrobić żydowscy bankierzy, wraz ze swoimi zawsze morderczymi siepaczami.

Ale najtrudniejszą rzeczą do zrozumienia i umieszczenia w myślącej części waszych mózgów jest to, że najwyższym priorytetem bolszewików było, po bezpiecznej kradzieży całego złota, dokonywanie mordów na tylu ludziach, ile tylko możliwe, najpierw najładniejsi, potem intelektualiści, itd., itd. Rewolucja bolszewicka była jedynie żydowską operacją, a kiedy już zamordowali 66 mln nie-Żydów, jak można było przewidzieć, zaczęli zabijać się wzajemnie.

3. Kapitalizm, albo Nowy Porządek Świata. Upadek Ameryki zabrał więcej czasu niż upadek Rosji. Rewolucja była stopniowa, wymagała więcej trudu, bardziej jak skradający się wirus, który szerzył się po całym obszarze i zainfekował wszystko.

Chociaż oszukańcze programy, takie jak „deregulacja” (synonim kradzieży), „nonprofit” i „derywaty” bardzo zdestabilizowały nasze własne poczucie bezpieczeństwa, daliśmy się przerobić przez własne życie w luksusie. Nikt z nas nie jest w stanie przetrwać w dzikich warunkach. Kiedy pozbawią nas żywności i pieniędzy, zostaniemy pokonani.

Najpierw Amerykę wykorzystano do zneutralizowania jedynego prawdziwego zagrożenia wobec światowej żydowskiej hegemonii finansowej, którym były hitlerowskie Niemcy. Teraz sytuacja się odwróciła, i Amerykanie dowiedzą się tego, o czym Niemcy zawsze bardzo dobrze wiedzieli: że Żydzi rządzą waszym krajem, a kiedy powiecie tę prawdę, znajdziecie się w więzieniu.

Chrześcijaństwo miało inkwizycję, komunizm tajną policję, a Nowy Porządek Świata Patriot Act, który uczy wszystkich Amerykanów, by nie mówili prawdy o amerykańskiej agresji.

Wszystkie trzy te psyops wykorzystywały te same techniki [manipulacje].

Mimo, że rzeczy, w jakie macie wierzyć, wykazano jako fałszywe, to złamcie zasady i zostaniecie zabici. Jest to orwellowski konflikt, o którym w poprzednim stuleciu mówił Frederic Bastiat: gdy prawo jest w konflikcie z sumieniem, któremu z nich jesteś posłuszny? Ameryka przestrzegała niesprawiedliwych praw, co doprowadziło do ​​jej zniszczenia.

Dlatego zmuszono was do tego, byście wierzyli w te rzeczy – magiczna przepustka do nieba, komunistyczna utopia, czy konsumencki raj. Żadna z tych rzeczy nie jest prawdziwa, a jeszcze zmuszają was byście w nie wierzyli, w przeciwnym wypadku, zrujnujecie sobie życie, albo się z nim pożegnacie.

Jeśli to nazywacie wolnością, to nie czytamy tej samej strony.

W przypadku chrześcijaństwa, kazano wam albo uwierzyć, albo umrzeć.

W przypadku komunizmu, gdybyście nie byli Żydami, by was zabito, w wielu przypadkach zagłodzono na śmierć, w liczbie 9 mln, czy około tej liczby.

Wszystko co musieliście zrobić by to naprawić w każdej chwili, to odwrócić głowę i powiedzieć: „Nie, to jest złe”.

Ale tego nie zrobiliście, nigdy, w historii Ameryki, tak długo jak dobrze wam się żyło, nie sprawdziliście, czy opowieść, którą wam opowiadali, była prawdziwa.

Okazuje się, że nigdy nie była prawdziwa.

Chrześcijaństwo, komunizm i NWO, wszystkie wyznają to samo kredo: ‚zabijaj lub zniewalaj wszystkich’.

Amerykanie wkrótce dowiedzą się o tym, co reszta świata już wie. Wasz rząd chce was zabić, chyba że nie zgadzacie się na jego szatański plan.

Komentarze 34 to “Goldilocks i trzy psy-ops”

 1. Jack Ravenno Says:

  „Chrześcijaństwo, komunizm i NWO, wszystkie wyznają to samo kredo: ‘zabijaj lub zniewalaj wszystkich’.”

  Chrześcijaństwo w tak ‚zacnym’ towarzystwie? John Kaminski zaiste nie wie czym jest chrześcijaństwo. Koniec komentarza.

 2. Schlomo de Rotschild Says:

  Tak własnie wyglada świat. Pozdrawiam wszystkich myślących.

 3. Ość Says:

  Tak prawdę mówiąc, to od zawsze istniało przymierze krzyża z koroną co trzeba oddzielić od czystej wiary, którą wypaczają „władcy”. A tak na marginesie: moją koleżankę podawał do chrztu Władysław Gomułka.
  Uważam, że czysta i prawdziwa wiara nie ma nic wspólnego z politycznym g…m . Żyjemy w CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ, w której etyka stoi ponad prawem. I tego trzeba pilnować. Nie brać przykładu z talmudycznych bandziorów. Poczytajcie co na ten temat pisze Feliks Koneczny, prof. Jaroszyński czy nawet Ratajczak.

 4. gość Says:

  John Kamiński wszystkich wsadził do jednego wiadra z gównem i wymieszał, pewno ku uciesze ateistów – słowa wymyślonego przez żydów do ukrywania swej nienawiści do Chrześcijan, chowają się za nim jak za tarczą, ale smrodu nie da się ukryć.

  Dalej nie ma co komentować, bo trzeba by było rozebrać ten materiał na części, a nie jest tego wart.

  Dziękuję za uwagę 🙂

 5. Ość Says:

  Może i masz rację gość-u
  Sprawa jasna.

 6. top Says:

  Sz.P. Kaminski zaczadził się żydowską/anglosaską historiografią mówiącą z grubsza iż obecny kościół został wymyślony przez Konstantyna, ergo, nie ma żadnej ciągłości musimy sami dotrzeć do prawdy, stąd całe protestanckie sekciarstwo.
  Tymczasem same pisma św. Justyna męczennika i filozofa wielbiciela Sokratesa autora pierwszej Apologii (żył I/IIw. ur. w 83r n.e. zm. ok. 153r ścięty), który bardzo obszernie cytuje Nowy Testament, kompletnie miażdżą wszelkie takie koncepcje, „Dialog z żydem Tryfonem” całkowicie zaprzecza temu by chrześcijanie nie różnili się od żydów, różnice są zasadnicze i (mnij więcej) te same co w średniowieczu.
  Oczywiście historycy zupełnie nie dostrzegają tej osoby, w każdym (uniwersyteckim) podręczniku są o nim wzmianki, ale tak zdawkowe jakby nic szczególnego nie napisał (!), sam poznałem jego twórczość przypadkiem na wydziale filozofii, a tymczasem jest on pierwszorzędnym historykiem, REWELACYJNYM!!!!
  Później na wydziale historii nie mogłem się nadziwić dlaczego nikt go nie czyta???
  Dla umocnienia w prawdzie, polecam poczytać jeszcze pisma św. Cypriana żył w II/IIIw. i Atenagorasa z Aten żył w I/IIw. miał on zamiar napisać paszkwil na chrześcijan, ale po wstępnych studiach w Biblii, nawrócił się na chrześcijaństwo.
  Jest tylko jedna wada, potem przy czytaniu różnych protestanckich ekumenicznych demokratycznych i przede wszystkim poprawnych politycznie”uczonych” bredni będą was boleć zęby, ale za to zrozumiecie dlaczego Katolicy zdobyli Rzym i nawrócili tylu żydów i pogan.

 7. top Says:

  Polecam lekturę Henryka Rolickiego” Zmierzch Izraela”, wspaniale wyjaśnia niuanse zarówno upadku Rzymu, jak i kulisy różnych ruchów reformacyjnych (katarzy, husyci i późniejsze).
  B.polecam także administratorowi!!!
  I proszę podzielić się swoimi spostrzeżeniami co do ich wartości.

 8. mgrabas Says:

  Autor ma na myśli oczywiście tych tzw. „chrześcijan”, którzy tylko wymachują „chrześcijaństwem” by nim uzasadniać swoje niecne zamiary i czyny, narzucać je innym i osiągać swoje własne cele, a w rzeczywistości tacy ludzie są od chrześcijaństwa jak najdalej

  prawdziwe chrześcijaństwo to nie tylko przeciwieństwo tego, ale to dużo więcej

  w każdej grupie społecznej są różni ludzie i nawet tego samego człowieka, każdego człowieka stać na dobro i na zło, zależy od tego co wybiera: jakim człowiekiem wybiera być

 9. top Says:

  Do Sz.mgrabas, jeden cytat:

  „1. Chrześcijaństwo. Przez 1200 lat (325 – późne lata 1500), do czasów Gutenberga, chrześcijanie nie mieli wiedzy o tym, co było w Biblii; wszystko co wiedzieli było to co przekazywali im ich kapłani. Gdyby nie posłuchali, zostaliby zabici, a ich własność przejęta. Dlatego chrześcijaństwo nie szerzyło się poprzez uzasadnione argumenty, lecz poprzez siłę dekretu militarnego terroru, co oznaczało masowe mordy tak wielu, jak to jest dzisiaj.”

  Rok 325 oznacza, hm….no chyba ma coś do Konstantyna i Kościoła Kat., dlatego chcę zaznaczyć że kościół posiadał niezbite argumenty na słuszność swoich poczynań, Konstantyn był niezwykle uczciwym cesarzem, marzył o zjednoczeniu wszystkich Rzymian w jednej prawdziwej wierze, ale nie wynikało to z jego pychy lecz nauki kościoła, której sprzyjał i za co jest nienawidzony, zarówno On jak i KK.
  Mimo jego wysiłków Cesarstwo upadło, ale główną winę ponoszą ‚judaizujące’ sekty,
  szczególnie arianie, którzy mieli po swojej stronie zarówno cesarzy jak i nowych pogańskich wielu germańskich najeźdźców, a nawet jednego papieża.
  Żydzi nawet osadzili swojego Cesarza w 362/363r Juliana Apostate, który zezwolił im na odbudowę świątynii w Jerozolimie, za Cesarskie pieniądze(!!!!!)
  Potwierdzają to wszyscy ówcześni kronikarze: Sozomen, Sokrates Scholastyk i najważniejszy ost. wielki pogański kronikarz Ammianus Marcelinus , prywatnie przyjaciel Juliana (wszystkie kroniki dostępne w bibliotece narodowej).
  Tylko seria niewytłumaczalnych niezwykłych wydarzeń opisanych przez każdego z nich, zniweczyła ten plan.
  Sama śmierć Ces. (w wyprawie na Partów) to za mało, w końcu jakoś obeszliby się bez rzymskich pieniędzy, mając już cesarską zgodę.
  Działalność żydów była wówczas tak samo intensywna jak dziś i zawsze tak samo anty Katolicka (Bardzo nie lubią tego przymiotnika) i pełna sukcesów, warto się z nią zapoznać by nie być w szerokiej rzeszy idiotów marzących o mitycznym: judeochrześcijaństwie.
  To nie Żydzi Talmudyczni ukrzyżowali Jezusa, lecz to żydzi którzy ukrzyżowali Jezusa i się go wyrzekli, później napisali Talmud, fałszując prawdę, także o sobie, by usprawiedliwić swe czyny.
  Do dziś świadomie posługują się kłamstwem.

 10. top Says:

  A zapomniałbym, chcą też napisać ‚odnowa’ Ewangelię’, próby te trwają od dawien dawna
  (stąd tyle ‚apokryfów’- często głupich fałszywek pasujących do reszty jak pięść do nosa),
  ale bogactwo źródeł, wielość i obszerność cytowań z nowego testamentu m. in. u Justyna i szerokie rozpowszechnienie prawdziwej nauki było najlepszym zabezpieczeniem.
  A za św.Cyprianem z II/IIIw. powiem:
  ‚Poza Kościołem nie ma zbawienia.’
  ‚Kto nie ma Kościoła za Matkę, nie ma i Boga za Ojca.’

 11. Anonim Says:

  Dwa slowa – Idiota i antysemita

 12. sono Says:

  W USA jest BARDZO duza grupa chrzescijan, ktorzy bezkrytycznie popieraja nikczemna, rasistowska politke Izraela. To jest fakt nie do podwazenia. Glenn Beck jest jednym z niechlubnych przykladow.

 13. radzioron Says:

  Znowu się padluchy z „neosanchedrynu” rozwyły całym ryjem 🙂

  Niestety; jakby wam mózgownic nie wyprano – tak właśnie wygląda ta planeta…

  A na stresy, polecam zapodać se kilkaset zdrowaśiek, czy innych guseł… i luz 🙂

  (i portal zmienić; na frondzie czy innym padluchowisku; czytali by wasze komenty z rozwartym ryjem…)

 14. Wojwit Says:

  @radzioron
  Za to, ześ napisał gusła o modlitwie za wstawiennictwem Najświętszej Marii Panny – Admin powinien następne twoje szmatławe komentarze automatycznie przekierowywać w twoje strony – na onet.

 15. Wojwit Says:

  @radzioron
  Sam zmień portal na onet. Tam na wiarę chrześcijańską a na katolicką w szczególności szatanki twego pokroju plują tak jak ty tutaj. Poczekaj, poczekaj… Jeszcze w godzinie śmierci będziesz wył te, jak napisałeś, „zdrowaśki” i robił pod siebie ze strachu. Nie obrażaj więc Najświętszej Marii Panny nazywając modlitwę za Jej wstawiennictwem gusłami. A Fronda jest niestety nie tyle chrześcijańska co „judeochrześcijańska” – czyli starająca się zrobić katolikom pod czaszkami groch z kapustą. Nie każdy, kto broni wiary jest automatycznie stamtąd.

 16. Aaron Bucholtz Says:

  No jakoś nigdy nie słyszałem w swoim kościele ani słowa poparcia dla żydowskiej mafii. Jedynie raz w roku jest modlitwa za nawrócenie żydów. No proszę … a myślałem że chociaż tu nie będzie antychrześcijańskiej nagonki ( nie mówię oczywiście o masonach typu Dziwisz czy śp. Zyciński bo tych trzeba demaskować)

 17. Ość Says:

  To jeszcze Aaronie usłyszysz. 80% hierarchii kościelnej jest obsadzone przez „naród dobrany”. Pilnował tego JPII. Niestety. Całował też JPII księgę KORANU wbrew pierwszemu przykazaniu. Popierał zdradziecki okrągły stół, który dał na nowo żydom władzę. Pośrednio JPII przyczynił się do tego co teraz mamy. Prześledź Aaronie też pochodzenie jego matki… Jestem od zawsze katolikiem i to z dziada pradziada ale mam oczy otwarte i wiarę w sercu a nie u księdza.
  Prawda jest bolesna ale lepsza niż fałsz.

  Wklejałem to już gdzieś ale nie pamięta w którym miejscu więc powtórzę jeszcze raz.

  Poznajmy zatem pochodzenie członków kierowniczej części Episkopatu, a co za tym idzie, dowiedzmy się, interesy jakiego narodu w rzeczywistości reprezentują:

  Biskupi

  • Józef Glemp – Prymas Polski – pochodzenie żydowskie – jego brat nazywa sie Glemb, komunista, PZPR-owski pułkownik LWP, w 1989 r. kandydował z listy PZPR
  ________________________________________

  • Bronisław Dąbrowski – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Tadeusz Gocławski – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Józef Kowalczyk – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Franciszek Macharski – Finkelstein – Kardynał – pochodzenie żydowskie – doceniony przez żydomasonerię, odznaczony „Orderem Oficera Legii Honorowej”
  ________________________________________

  • Józef Michalik – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Henryk Muszyński – Jaks – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Kazimierz Nycz – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Edmund Piszcz – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Marian Przykucki – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Bolesław Pylak – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Jerzy Stroba – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Ignacy Tokarczuk – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Stanisław Wielgus – Arcybiskup – narodowość polska – nienawistnie atakowany przez żydo-media
  ________________________________________

  • Wojciech Zięba – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Damian Zimon – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Władysław Ziółek – Arcybiskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Roman Andrzejewski – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Bohdan Bejze – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Jan Chrapek – Kohn – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Bronisław Dembowski – Winkiel – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Czesław Domin – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Edward Frankowski – Biskup – narodowość polska
  ________________________________________

  • Stanisław Gądecki – Hartmann – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Sławoj Leszek Głódź – Izaak Nowin – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Kazimierz Górny – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Władysław Jedruszów – Biskup – pochodzenie ukraińskie –
  ________________________________________

  • Zygmunt Kamiński – Biskup – narodowość polska
  ________________________________________

  • Piotr Libera – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Edward Materski – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Jan Mazur – Biskup – narodowość polska
  ________________________________________

  • Wiesław Mering – Biskup – pochodzenie żydowskie – agent SB, Tajny Współpracownik SB „Lucjan”
  ________________________________________

  • Stanisław Napierała – Biskup – narodowość polska
  ________________________________________

  • Alfons Nossol – Biskup – pochodzenie niemieckie –
  ________________________________________

  • Stanisław Nowak – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Alojzy Orszulik – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Juliusz Paetz – Biskup – pochodzenie żydowskie – pederasta, oskarzony o molestowanie klerykow,
  ________________________________________

  • Tadeusz Pieronek – Mosze Michlis – Biskup – pochodzenie żydowskie – modernista, judaizator Kościoła Rzymsko-Katolickiego, członek powiązanej ze światową żydomasonerią i żydofinansjerą, żydomasońskiej i antypolskiej Fundacji im. Stefana Batorego” – fundacja założona w Nowym Jorku przez żyda, masona, spekulanta gieldowego George’a Sorosa, nowojorskiego finansistę (o węgierskim rodowodzie, stąd m.in. nazwa fundacji). W PRL została ona zarejestrowana w dniu 7 maja 1988 roku w Sądzie Rejonowym Warszawa Praga. Były to czasy reżimu agenta sowieckiego Wojciecha Jaruzelskiego.
  ________________________________________

  • Tadeusz Rakoczy – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Kazimierz Romaniuk – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Tadeusz Rybak – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Edward Samsel – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Andrzej Suski – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Jan Szlaga – Biskup – pochodzenie niemieckie –
  ________________________________________

  • Stanisław Szymecki – Biskup – narodowość polska
  ________________________________________

  • Andrzej Śliwinski – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Adam Śmigielski – Biskup – narodowość polska
  ________________________________________

  • Jan Śrutwa – Biskup – pochodzenie ukraińskie –
  ________________________________________

  • Wacław Świerzawski – Biskup – narodowość polska
  ________________________________________

  • Szczepan Wesoły – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Jan Wieczorek – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Wojciech Zięba – Biskup – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • Józef Życiński – Reiffstein – Biskup – pochodzenie żydowskie – modernista, judaizator Kościoła Rzymsko-Katolickiego
  ________________________________________

  Księża

  • ks. Adam Bijak – Klotzer – pochodzenie żydowskie
  ________________________________________

  • ks. Adam Boniecki – Aaron Ajngold – pochodzenie żydowskie, mocno liberalne poglądy, redaktor naczelny żydolewackiego „Tygodnika Powszechnego”.
  ________________________________________

  • ks. Franciszek Cybula – pochodzenie żydowskie – kapelan i spowiednik w Kancelarii byłego Prezydenta – agenta SB „Bolka” Wałęsy, agent SB, TW pseudonim „Franko”
  ________________________________________

  • ks. Michał Czajkowski – pochodzenie żydowskie – polonofob, dywersant, mason, agent SB, globalista, aktywista żydowski, piewca „judeochrześcijanstwa”, żydoekumenizmu i żydotolerancji, zniesławiacz Polski i Polaków, przez ponad 20 lat był niebezpiecznym agentem SB – Tajny Współpracownik ps. „Jankowski” – którego gł. przełożonym był gen. Pietruszka, ten sam, który był też szefem bandy SB Piotrowskiego, którzy z polecenia Jaruzelskiego, Kiszczaka i Pietruszki zamordowali ks. Jerzego Popiełuszko; współprzewodniczący Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów, współpracownik żydo-katolewackiego „Tygodnika Powszechnego”, asystent kościelny i członek rady redakcyjnej katolewackiego miesiecznika „Więź”
  ________________________________________

  • o. Jan Góra (ten od Lednicy) – Griemschpann – pochodzenie żydowskie
  ________________________________________

  • ks. rektor dr Wojciech Hanc – pochodzenie żydowskie
  ________________________________________

  • ks. Roman Indrzejczyk – pochodzenie żydowskie
  ________________________________________

  • ks. Zbigniew Kamiński – pochodzenie żydowskie – członek KOR – „komandosi”, żydokomuna-trockiści, marksiści [KOR powstał z najbardziej antypolskich struktur partyjnych: WKP(b), KPZU, KPU(b), KPB(b), KPF, KPD(Niemiec), MOPRu.];
  ________________________________________

  • ks. Leon Kantorski – pochodzenie żydowskie – proboszcz z Podkowy Leśnej, który jeszcze w latach 70. związał się z KOR-em – „komandosi”, żydokomuna-trockiści, marksiści [KOR powstał z najbardziej antypolskich struktur partyjnych: WKP(b), KPZU, KPU(b), KPB(b), KPF, KPD(Niemiec), MOPRu.]; odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski przez żyda, agenta KGB i SB prezydenta żydokomuny Aleksandra Kwaśniewskiego – Izaaka Stoltzmana
  ________________________________________

  • ks. Józef Kloch – pochodzenie żydowskie – twórca internetowego serwisu informacyjnego „Opoka”, obecnie rzecznik Konferencji Episkopatu Polski. Zastąpił na tym stanowisku jezuitę, ojca Adama Schulza.
  ________________________________________

  • ks. Jarosław Kłys – pochodzenie żydowskie – polonofob, dywersant, judaizator katolicyzmu, przewodniczący wydziału duszpasterstwa młodzieży w Kurii Archidiecezji Łódzkiej
  ________________________________________

  • ks. Wiesław Lauer – pochodzenie żydowskie – agent SB – Tajny Współpracownik SB ps. „Szwejk”; wikariusz generalny kurii gdańskiej
  ________________________________________

  • ks. Stanisław Musiał – pochodzenie żydowskie – aktywista żydowski, członek rady Fundacji Judaica; członek redakcji żydo-katolewackiego „Tygodnika Powszechnego”; członek antypolskiego i żydomasońskiego lobby „Otwarta Rzeczpospolita”,
  „Otwarta Rzeczpospolita” oficjalnie: „Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii powstałe w 1999 r. Stowarzyszenie liczy ponad 300 członków o różnych przekonaniach politycznych, różnych wyznań i bezwyznaniowych”; głównie jednak pochodzenia żydowskiego, oraz komuniści i ateiści; stowarzyszenie otrzymuje finansowe wsparcie ze strony antypolskiej, powiązanej z masonerią i światową finansjerą żydowską Fundacją im. Stefana Batorego – założona i finansowana przez żydowskiego globalistę i hochsztaplera giełdowego Sorrosa.
  ________________________________________

  • ks. prał. Grzegorz Pawłowski – pochodzenie żydowskie – polonofob
  ________________________________________

  • o. Adam Schulz – pochodzenie żydowskie – jezuita, bl. rzecznik Konferencji Episkopatu Polski.
  ________________________________________

  • ks. Józef Tischner – Blumstein – pochodzenie żydowskie – polonofob, dywersant, czołowy ideolog “katolewicy” i nieformalny kapelan udecji; Ulubiony ksiądz żydokomunistycznych: „Gazety Wyborczej” i „Wprost”, doczekał się pochwał nawet na łamach „Playboya” za swe skrajne drwiny z polskiego katolickiego zaścianka [por. J.Miliszkiewicz: Kapłan na luzie, „Playboy” z grudnia 1995, s. 132-134]; bł. członek zarządu powiązanej ze światową żydomasonerią i żydofinansjerą, żydomasońskiej i antypolskiej Fundacji im. Stefana Batorego” – fundacja założona w Nowym Jorku przez żyda, masona, spekulanta gieldowego George’a Sorosa, nowojorskiego finansistę (o węgierskim rodowodzie, stąd m.in. nazwa fundacji). W PRL została ona zarejestrowana w dniu 7 maja 1988 roku w Sądzie Rejonowym Warszawa Praga. Były to czasy reżimu agenta sowieckiego Wojciecha Jaruzelskiego; odznaczony Orderem Orła Białego (1999) przez żyda, agenta KGB i SB prezydenta żydokomuny Aleksandra Kwaśniewskiego – Izaaka Stoltzmana
  ________________________________________

  • ks. Romuald Weksler-Waszkinel – Jakub Weksler – pochodzenie żydowskie –
  ________________________________________

  • ks. Jan Zieja – pochodzenie żydowskie – członek-założyciel KOR – „komandosi”, żydokomuna-trockiści, marksiści [KOR powstał z najbardziej antypolskich struktur partyjnych: WKP(b), KPZU, KPU(b), KPB(b), KPF, KPD(Niemiec), MOPRu.];

 18. radzioron Says:

  Jak to ktoś ładnie powiedział – „chrześcijaństwo to najlepiej sprzedający się towar eksportowy żydów”. I to od dwóch tysiączków lat ludziska kupują te gusła; łykają bez popitki – zadowoleni..

 19. Wojwit Says:

  @radzioron
  Wiesz co, to daj się obrzezać (byle nie za krótko, bo zostanie ci z zabaw tylko przerzucanie kulek) i konwertuj natychmiast na judaizm. Dostaniesz produkt prima sort z „rynku wewnętrznego”. Poczujesz się lepszy od całego pozostałego „bydła” (wyznawców Chrystusa już za głupich uważasz) i nie będziesz narzekał, żeś „kupił” gusła… Będziesz cmokał, mówił: aj waj i oddawał cześć temu, co une wśród podobnych sobie… Mentalnie bardzo ci już teraz do nich blisko.

 20. Admin Says:

  Wojwit, doszlo do wymiany zdań, ok, konflikty sobie darujemy.

 21. Ość Says:

  Wojwit. Co byś nie mówił; chrześćijaństwo było nam Słowianom narzucone ogniem i mieczem. Czylo zbrodnią. To była sprawa polityczna którą kanalizował Mieszko I. Ponoć nie miał innego wyjścia. Kiedyś my Słowianie mieliśmy Swarożyca, Światowida, Marzannę, noc kupały itd… Słowianie mając swoją wiarę nie potrzebowali wcale chrześćijaństwa. Dzięki temu jesteśmy osadzeni w cywilizacji łacińskiej! co jest i dobre i złe. W tej cywilizacji (łacińskiej) etyka stoi ponad prawem i dostajemy tym w du…ę. Żydom bliżej do cywilizacji bizantyjskiej gdzie prawo stoi ponad etyką. Gdzie wykonanie rozkazu władcy, nawet najgorszej zbrodni, jest całkowicie usprawiedliwione prawnie. Nie będę już mieszać w tu wpływów cywilizacji turańskiej – bezetycznej. No i co by nie mówić chrześćijaństo wyszło jednak od żydów. Niestety! Miało na celu zrobienie z ludzi posłusznych baranków i podbój świata. Zdaję sobie z tego sprawę pozostając jednak nadal chrześćijaninem i to z dziada pradziada. Wiem, że prawda nie zawsze jest wygodna ale jest jedyna. Chrystusa nikt za głupka nie uważa jak wyżej piszesz. Był to człowiek bardzo wyjątkowy. Syn Marii (nie jedyny zresztą jak podają pewne źródła) i rzymskiego żołnierza.
  Chrześćijaństwo wymknęło się stety niestety, spod żydowskij kontroli już dawno temu, przyjęło obrót przeciwny do zamierzonego i to żydkom nie pasuje. Dlatego chcą je uciszyć, wygasić, bo przeszkadza im w osiągnięciu ich celów – wiecznego k…stwa.
  I cóż na koniec Ci powiem. Ano to, że Dogmaty Wiary są po to, żeby pozbawić ludzi myślenia. I o to właśnie w tym wszystkim chodzi. Widząc co się z kościołem dzieje mam też sporo wątpliwości co do tego, czy jego kapłani w hierarchij kościelnej na prawdę wierzą w Boga.

 22. top Says:

  Sz. P. ‚Ość’ a nie niech czyta i jeszcze trochę myśli!!!

  Do prawdy Święty gniew uczciwego władcy i jego gorliwość w krzewieniu i obronie prawdy
  to zarówno w przypadku Chrobrego, Konstantyna i wielu innych najpiękniejsze karty historii, no dopóki nie wzięli ich we własne łapska ‚postępowi historycy’.
  CZy chrześcijanie są posłuszni? Tak posłuszni są prawdzie jak stado „baranków”,
  nawet oddając życie za prawdę, a inni jak bałwany (morskie czy śnieżne nieważne),
  wiecznie zbuntowani i niezadowoleni będą się miotać między skrajnościami
  i Słońce prawdy nad nimi nie wzejdzie, są jak plewy miotane wiatrem

  A przecież dogmaty są po to by pozbawić ludzi błądzenia!!!!!!

  Jak powiedział Arystoteles: Daj mi punkt oparcia, a podniosę Ziemię.

  No i Dogmaty są takim „punktem”,
  szczytowym osiągnięciem rozumu uzbrojonego w wiedzę i tą rzetelną wiedzą, umocnionego w wierze.

  Odsyłam do moich poprzednich wpisów, jak je poznasz to zmądrzejesz, POWTÓRZĘ:

  „…same pisma św. Justyna męczennika i filozofa wielbiciela Sokratesa autora pierwszej Apologii (żył I/IIw. ur. w 83r n.e. zm. ok. 153r ścięty), który bardzo obszernie cytuje Nowy Testament, kompletnie miażdżą wszelkie takie koncepcje, „Dialog z żydem Tryfonem” całkowicie zaprzecza temu by chrześcijanie nie różnili się od żydów, (lub byli pod ich wpływem lub kontrolą) różnice są zasadnicze i (mnij więcej) te same co w średniowieczu.
  Oczywiście historycy zupełnie nie dostrzegają tej osoby, w każdym (uniwersyteckim) podręczniku są o nim wzmianki, ale tak zdawkowe jakby nic szczególnego nie napisał (!), sam poznałem jego twórczość przypadkiem na wydziale filozofii, a tymczasem jest on pierwszorzędnym historykiem, REWELACYJNYM!!!!
  Później na wydziale historii nie mogłem się nadziwić dlaczego nikt go nie czyta???
  Dla umocnienia w prawdzie, polecam poczytać jeszcze pisma św. Cypriana żył w II/IIIw. i Atenagorasa z Aten żył w I/IIw. miał on zamiar napisać paszkwil na chrześcijan, ale po wstępnych studiach w Biblii, nawrócił się na chrześcijaństwo.
  Jest tylko jedna wada, potem przy czytaniu różnych protestanckich ekumenicznych demokratycznych i przede wszystkim poprawnych politycznie”uczonych” bredni będą was boleć zęby, ale za to zrozumiecie dlaczego Katolicy zdobyli Rzym i nawrócili tylu żydów i pogan.” Pozdro!!!

 23. top Says:

  Wojwit masz rację 🙂

 24. Wojwit Says:

  @Ość
  Napisałem „(…)wyznawców Chrystusa już za głupców…”. A przypomnij sobie, że nas (zanim Mieszko przyjął chrzest od Czechów, właśnie po to, żeby Niemcy nie chrzcili nas ogniem i mieczem) chrystianizowali śś Apostołowie Słowian – Cyryl i Metody i to sto lat wcześniej, na zasadzie dobrowolności i w zrozumiałym dla nas obrządku – w uznanym wówczas przez Rzym za właściwy do ewangelizowania Słowian języku starobułgarskim (zwanym też czasem starocerkiewnosłowiańskim). Niemcy jednak tego nie uznawali – bo było to w ich „rabuśniczym” interesie – stąd oficjalny chrzest Mieszka i dworu w obrządku łacińskim. A późniejsze bunty w obronie „starej wiary”? Mało o nich wiemy, oprócz tego, że powodem był stosunek duchowieństwa („eksportowanego” głównie z Niemiec do miejscowych). Na dobrą sprawę nie wiemy nawet, czy faktycznie lud bronił wiary w Swarożyca et consortes, czy też wiary chrześcijańskiej w swoim obrządku i mienia, na które Niemcy spoglądali łasym okiem.

  P.S.
  Księża w pierwszych wiekach państwa polskiego przybywali też do nas z… Irlandii, o czym podobno pamiętano jeszcze na wykładach w polskich seminariach duchownych w latach sześćdziesiątych. Myślę, że nie byli tacy jak wówczas niemieccy…

 25. top Says:

  Brawo Wojwit, święta prawda!!!

  Przy okazji niech kolega Ość poczyta o św. Patryku i in. apostołach narodów to zejdzie na ziemię i przestanie zaśmiecać forum judeo-protestanckimi bzdurami,
  a ilu było takich misjonarzy którzy stracili życie, zamordowani lub zamęczeni przez pogan
  choćby Wojciech i Brunon z Kwerfurtu), lub przez protestanckie bydło- kilka tysięcy jezuitów w elżbietańskiej Anglii i mnóstwo Katolików (represje i kary były naprawdę okrutne)
  – i jakoś nikt się tego nie wstydzi, ani nie przeprasza?

  O podłych knowaniach antykatolickich na całym świecie też ani słowa, a przecież protestanci doprowadzili do wymordowania wszystkich Katolików japońskich swoimi podłymi oskarżeniami- podobnie kiedyś żydzi ściągali prześladowania na Katolików w Rzymie- zlikwidowali indiańską „autonomię(możnaby wyliczać tego mnóstwo), i zawsze swoimi knowaniami podstępnie i okrutnie zwalczali kościół bo „błądzi”, czytaj jest za mało koszerny i staro testamentowy!!!
  -Ale jak tylko rozejdzie się w nim zapach „protestanckiego” czosnku to nagle stanie się postępowy, wolnościowy i otwarty :-))

  I tak, różni mądrale wciąż plują na Kościół ile wlezie, w książkach, gazetach i na forach!!!
  I nie ważne jak są „antysystemowi”, jeśli z kościołem walczą i na prawdę plują, to spokojnie
  wszystko im wybaczą, demokrację wprowadzą, interesik ubiją, HoHo!

  Rzygać się chce 😦

 26. radzioron Says:

  Robi się tu portal obrońców jedynej słusznej wiary…
  Nie powinniście tych uczonych dysput; gdzieś na plebani synagogi prowadzić?

  Rzygać się chce :/

 27. Admin Says:

  „Robi się tu portal obrońców jedynej słusznej wiary…
  Nie powinniście tych uczonych dysput; gdzieś na plebani synagogi prowadzić?”

  Nie ma takiej opcji, kwestie wiary zostawiamy za drzwiami i oto do tutejszych dyskutantów apeluję.

  Radzioron ma rację, od takich dysput – po takie niepotrzebne spory są inne miejsca.

  Nie po to powstał ten blog o tematyce jasno zaznaczonej, aby religijny fanatyzm wprowadzał podziały.

  Osobiście uważam, że dzisiejszy Kościół stanowi wylęgarnie żydowskich zdrajców, a Watykan jest niczym więcej aniżeli epicentrum judeochrześcijańskiej pralni mózgów. Tu trzeba skoncentrować wszystkie swoje siły na wolnej Polsce, a kiedy już ona nadejdzie, to nie widzę przeszkód aby stolicę piotrową polscy katolicy przenieśli do Warszawy, czy Krakowa, odcinając się i zarazem potępiając judeochrześcijańskie zażydzenie, które promieniuje na cały świat z Rzymu. I jeśli Polacy uważają swój kraj za ostatni bastion katolicyzmu, to nie widzę innej możliwości dla obrony swej wiary. Dlatego sugeruję nie nas nawracać, a judeochrześcijan (!!!), w których Watykan i tutejsi żydowscy zdrajcy przemienili nasz naród. Obrona Kościoła w jego dzisiejszej formie to nie tylko głupota, ale i zdrada.

  Dodam, że uważam się za osobę obiektywną w tej sprawie, patrzę na to z boku i widzę jak dzisiejszy zjudaizowany kler bezlitośnie dożyna swe owieczki. Ich ślepe posłuszeństwo wobec żydowskiej armii zdrajców udających polskich biskupów itp. jest kompletnie irracjonalne, całkowicie wbrew zdrowemu rozsądkowi!

  O żydowskim Kościele ciekawostki poniżej:

  Czy trzeba więcej dowodów?:

  Dzień Judaizmu – Obchody w kościele pw. Wszystkich Świętych w Warszawie

 28. Ość Says:

  Dokładnie zgadzam się z adminem. To co ja sądzę o złej drodze kościoła jest spowodowane tym co widać na codzień. Trzeba być głupcem, ślepym albo koszernym fanatykiem, żeby to popierać. Ja się zaślepić nie dam i prosze moje zdanie uszanować i nie obrażać mnie.
  Mamy teraz judeochrześćijaństwo tak samo jak Judeo-Polskę, i to nie musi mi się podobać.

  Zamieściłem tu już listę żydostwa o naszym „polskim” kościele. Możecie to sobie sprawdzić.

  Shalom:-(

 29. Ość Says:

  Przepraszam za podwójny wpis. Ale coś źle się wkleja.

 30. Admin Says:

  Poprawione Ość 😉

  Pozdrawiam

 31. Anonim Says:

  Alleluuja !

  Amen Bracia 🙂

 32. Heh! Says:

  Miałem zbudowany fajny i długi komentarz, ale rzeczywiście to nie miejsce na takie dysputy.
  Więc proponował bym autorowi tekstu zapoznać się z historią która dokładnie analizuje okresy od antyku do dziś. Wtedy zapewne zmieni zdanie na temat przyczyny wieków średnich zwanych ciemnymi. Zmieni też zapewne zapatrywania w okresy kolejne okresy po średniowieczu, gidze rzekomo zrzucano jarzmo chrześcijaństwa i zakwitła myśl człowieka.
  Tylko niech nie opiera się na pisarzach lubujących się w rewolucji francuskiej, bo tacy są subiektywni.

 33. Wojwit Says:

  @Tomku,
  jedna tylko uwaga: Między krytyką wiary chrześcijańskiej – wiary Kościoła – sacrum a krytyką ludzi Kościoła czyli profanum (w tym wypadku hierarchii) jest różnica diametralna. Ta druga – jest wręcz potrzebna, bo należy wiedzieć, co nam szykują i kto za tym stoi. Ta pierwsza zaś – godzi w coś, co określa się sformułowaniem „uczucia religijne”, a tego chyba chcesz uniknąć na swoim blogu i jak na razie ci się całkiem zgrabnie udaje (oprócz tego określenia „religijny fanatyzm”). Reansumując: ktoś, kto pluje na przykład na Bóstwo Chrystusa i Trójcę Świętą, na dogmaty wiary – obraża uczucia religijne wierzących chrześcijan (a mam wrażenie, że takich tu, wśród czytelników jest większość), gdy zaś pisze o pochodzeniu dostojników Kościoła czy też o tym, co wyprawiają une z chrześcijaństwem – ostrzega przed złem. Niestety, niektórzy komentatorzy nie dostrzegają jednak tej różnicy, mimo że nie jest ona zbyt subtelna… Lepiej będzie, jeżeli tacy unikać tu będą plucia na sacrum, bo wtedy nikt (nie tylko ja) nie będąc dotknięty w swych uczuciach nie będzie się poczuwał do obowiązku obrony wiary, bo takiej konieczności po prostu nie będzie… To chyba identyczna konkluzja do jakiej w swojej wypowiedzi doszedłeś…
  Pozdrawiam!

 34. Wojwit Says:

  @Tomek
  Co do reszty konkluzji: jak myślisz, czemu Bazylika w Licheniu została zbudowana „na wyrost”?


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: