Ujawniony horror US – NATO rzezi w Libii


Horrors Of US-NATO Butchery Of Libya Revealed

http://www.rense.com/general94/natobutcher.htm

2.08.2011 tłumaczenie / skrót Ola Gordon

Otrzymaliśmy następujący email, dziękujemy Susan Lindauer za przysłanie go nam. Dokument ten jest wyjątkowo ważny, gdyż pokazuje haniebne barbarzyństwo tzw. ‚cywilizowanych’, kontrolowanych przez syjonistów Stanów Zjednoczonych, City of London i gangsterskich sojuszników zachodnich. Zbombardowanie wodociągów (‚wielka zrobiona przez człowieka rzeka’), szkół, szpitali, terenów zamieszkałych, blokada portu Trypolis w celu odcięcia dostaw żywności i środków medycznych, wszystko zorganizowane by zagłodzić i zamordować wielką liczbę ludzi.

Naród libijski jest bardzo inteligentny i silny, i zdecydowany na przetrzymanie tej próby ukradzenia im państwa. Życzymy im samych sukcesów. Gdyby Libia pozwoliła na dokonanie na niej mordu i degradacji do ruiny Trzeciego Świata, jak zrobiły należące do syjonistów Stany Zjednoczone z Irakiem i Afganistanem, świat zachodni – i ‚cywilizacja’ jaką znamy – zginą. Pamiętajmy Drezno… redakcja.

Susan: Załączam również komunikat prasowy o dzisiejszym bombardowaniu NATO.

W końcu mam internet, nie w hotelu, musiałem podróżować by go znaleźć. Czwartek i piątek nie ma paliwa, dzięki piractwu NATO.

Dali mi link do Jeffa Rense, mówią, że ma potrzebne zdjęcia i video. Jest tutaj http://libya-sons.tv/video/ (uwaga red. – strona teraz jest 404, w wyniku oburzającego bombardowania NATO Libyan Broadcasting Authority – LBA i zamordowanie trzech dziennikarzy.)

Ci ludzie obecnie są podekscytowani znalezieniem najlepszych na świecie prawników w celu sporządzenia pozwu przeciwko NATO. Zbrodni wojennych dokonywanych tutaj nie wolno wybaczyć.

Ubiegłej nocy NATO zbombardowało LBA zabijając 3 i raniąc 15 osób. Nie podoba im się nasza TV, chcą tylko własnej propagandy. Załączam 2 ulotki zrzucone tu przez NATO w ub. tygodniu. Dlaczego myślą, że ludzie przyjmą ich porady?

W czwartek byliśmy na wiecu z udziałem 400.000 – 500.000 ludzi, by pokazać poparcie dla kraju i swojego przywódcy rewolucji.

Udział brali najbiedniejsi z Trypolisu, przyszli z banerami, a dzieci ubrali na zielono. Mieli napisy na ciele i dłoniach, że ‚dajemy dusze M Kaddafi’emu, ‚zginiemy a nie pozwolimy NATO i wielkim kolonialnym krzyżowcom zabić naszego ukochanego lidera’. NATO weszło w wielką kupę g***a, i mam nadzieję, że skończy z g****m na twarzy. Na wiecu przez telefon przemawiał Kadafi, i powiedział do NATO: „musicie negocjować z narodem libijskim, a nie ze mną, to naród decyduje o rządzie i swoim przywódcy”.

Przypuszczam, że wiesz, że rebelianci walczą między sobą? Teraz, kiedy zabili jednego ze swoich generałów, to wywołało nienawiść ze względu na lojalność plemienną. Oni faktycznie walczyli między sobą od tygodni, zabijają się czasami, gdyż są zbirami.

W Anglii Brytyjczycy chcieli dać rebeliantom libijską ambasadę! Jednego dnia Anglia mówi do kogo należy ambasada, a następnego dnia rebelianci zabijają się. Kupa śmiechu. Legalny rząd libijski zamknął tę ambasadę. Anglia może pożegnać się z każdym biznesem tutaj, są skończeni, jak Francuzi, którzy na rozkaz Sarkozy’ego czasami zamykają granice między Tunezją i Libią, żeby zatrzymać żywność, środki medyczne i paliwo. NATO zablokowało dostęp do Trypolisu wszystkim statkom, chcą zagłodzić tych ludzi. Libia musi za każdym razem płacić wielkie łapówki by otworzyć granice.

Oni przegrywają i to im się nie podoba, lepiej niech się obudzą, amerykańscy podatnicy nie będą płacić za te ogromne zbrodnie przeciwko ludzkości. Prawda wychodzi na jaw. […]

Komentarze 3 to “Ujawniony horror US – NATO rzezi w Libii”

  1. JO Says:

    Trzymam kciuki za Libie

  2. Łapy precz od Libii!!! « Wolna Palestyna Says:

    […] Horrory rzezi USA-NATO na Libii ujawnione […]

  3. Jamal Says:

    !!!LIBIA GÓRA!!!!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: