Breivik niebiesko – / brązowo – oki


Blue-eyed Breivik/ Brown-eyed Breivik

http://rkurdt.wordpress.com/2011/07/31/blue-eyed-breivik-brown-eyed-breivik/

R Kurdt – 31.07.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Kliknij na zdjęcia aby powiększyć

Breivik – niebieskie oczy, dolna część ucha na linii czubka nosa

Breivik.- brązowe oczy

Breivik.- brązowe oczy

Breivik.- niebieskie oczy, dolna część ucha na linii lub powyżej czubka nosa

dolna część ucha poniżej czubka nosa, górna na linii oczu

Porównajmy uszy: niebieskooki Breivik ma wyżej osadzone uszy. Zastanawiam się, czy ktoś próbował skontaktować się z fotografem. Kto zrobił te zdjecia? Czy policyjni śledczy szukają fotografa? Czy ktoś się zgłosił?

Mówi się, że Breivik nie lubi sie fotografować. Dziwne, że rzekomy „narcyz” unika centrum uwagi. Ekshibicjonizm jest typową cechą narcystyczną, a czy Breivika rzekomo nie interesuje kreowanie atmosfery teatru, wygłaszanie propagandy na sali sądowej?

Wysiłki czynione po to, by w jakiś sposób usprawiedliwić widoczne różnice w wyglądzie mięczaka i sobowtóra są absurdalne. Powiedziano nam, że Breivik miał operację plastyczną, ponieważ chciał wyglądać „bardziej aryjsko”, a szef norweskiego wywiadu, Janne Kristianse, nawet powiedział, że „w Norwegii nie występuje taki wygląd w sposób naturalny”.

Taaak, czy w Norwegii w ogóle widać niebieskookich blondynów?

Komentarzy 11 to “Breivik niebiesko – / brązowo – oki”

 1. gośc Says:

  Nad czym tu się zastanawiać, wystarczy spojrzeć na uszy, brak typowej wisienki i wychodzą jakby prosto z szyi, co jest znakiem szczególnym wśród Azjatów. Typowy mieszaniec z matki żydówki, tylko więcej genów odziedziczył po ojcu.

 2. Wojwit Says:

  Na dwóch zdjęciach (zamieszczonych powyżej) Breivik jest uderzająco wprost podobny do jednego ze znanych krakowskich aktorów młodszego pokolenia, którego tatuś też jest bardzo znanym aktorem z Krakowa. Pan ten kilkanaście lat temu postarał się o nakręcenie przez telewizję reportażu z poszukiwania swych korzeni w Austrii. Zaś niedawno „zmienił linię” i oficjalnie przyznał się, że te korzenie są może i austriackie ale niekoniecznie z Austriaków.

 3. Laykonick Says:

  Trudno, żeby nie były „austriackie”, skoro sięga się wstecz aż do czasów zaborów… przecież wtedy Austria sięgała poprzez Kraków aż do Lwowa – więc stosunkowo wielu Polaków (oraz nie-Polaków) mogłoby się chwalić(?) takimi „austriackimi korzeniami”.

 4. Laykonick Says:

  Moim zdaniem to nadinterpretacja; na ostatnim zdjęciu (w mundurze) on ma nieco uniesioną głowę, więc ucho „optycznie zjeżdża” niżej (zwłaszcza, jak się robi zdjęcie nieco od dołu), na przedostatnim zaś patrzy nieco w dół (i obiektyw najwyraźniej był na poziomie jego twarzy). Co zaś do koloru oczu: zależy, jak się ktoś postarał robiąc zdjęcia, i potem je obrabiając; przejście do stratnego formaty JPEG też robi swoje. Wielokrotnie widziałem WYRAŹNIEJSZE zdjęcia – np. modelek – gdzie na jednym miały oczy bladoniebieskie, a na innym wręcz zielone. To także kwestia warunków oświetlenia w pomieszczeniu, gdzie robiono zdjęcia… innymi słowy: moim zdaniem to ta sama osoba.

 5. Wojwit Says:

  @Laykonick
  On się oficjalnie przyznał do koszernych korzeni, choć w reportażu nie tych korzeni szukał. Stąd moje uwagi.

 6. Laykonick Says:

  He, czytałem o tym; moja uwaga miała charakter ironiczny. 😀 Szukał przodka Austriaka (rozumiem, że najlepiej chociaż „galicyjskiego barona”), a w rezultacie znalazł słowackiego Żydowinę. Ale teraz nawet takie „korzenie” należą ponoć do „dobrego tonu”… 😉

 7. Wojwit Says:

  @Laykonick
  Uj, do najlepsiejszego, Panie Laykonick, najlepsiejszego… Toż elyty nasich elyt z tegoż samego som korzonka…

 8. antydebil Says:

  HAHA co za kretyństwo… Tak, sobowtór… Co za bzdury. To poprostu zdjęcia z daleka. Kolor oczu, szczególnie u niektórych osób, może wyglądać zupełnie różnie w zależności od swiatła, a co dopiero na zdjęciu… Pozatym mówiąc, że w Norwegii nie występuje taki wygląd miał na myśli cechy twarzy, a nie kolor oczu czy włosów.

 9. A Says:

  Breivik robił operacje plastyczne, zmieniając sobie nieco proporcje czaszki i cechy twarzy żeby wyglądać bardziej aryjsko, a raczej bardziej nordycko, bo stwierdzenie „aryjsko” w odniesieniu do rasy jest nonsensem. Jest ok. 63 cech wyglądu, głównie twarzy i czaszki, odpowiedzialnych za typ rasowy.

 10. Ość Says:

  @Anonimie. Masz rację co do pewnych cech antropologicznych. Ale musisz wziąć po uwagę wymieszanie ras na przestrzeni przynajmniej 1000 lat. W związkach normalnych, gwałtach i temu podobnych. Te antropologiczne pierwotne cechy zanikają powoli. Często żyd wygląda jak europejczyk. Może mieć bląd włosy i niebieskie oczy. Teraz raczej po czynach trzeba żydostwo rozpoznawać a trochę mniej po wyglądzie. Poza tym Izraelici wyglądają inaczej niż dzikusy chazarskie z Azji. Niektórzy maja uszy do ramion a niektórzy powyżej nosa. Kupa miszlignów jest.

 11. Ość Says:

  @Gościu nie anonimie. Przepraszam.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: