Norwegia – zmiana ustroju


Norway – Regime Change

http://aangirfan.blogspot.com/

tłumaczenie Ola Gordon

Richard Cottrell – dziennikarz TV, były członek PE (kons.), w artykule z 25.07.2011 sugeruje na swoim blogu, że ataki norweskie zaprojektowano w celu wymuszenia na Norwegii akceptacji polityki sojuszu US – Izrael – NATO. Chodzi tu o zmianę reżimu.

Główne punkty artykułu Cottrella:

1. Norwegowie wychodzą poza linię polityki US / NATO, łącznie ze sprawą uznania Palestyny. Norwegia nie jest w UE. Stosuje socjalistyczne metody protekcjonistyczne w zarządzaniu gospodarką. Jej gospodarka odnosi sukces i jest poza kontrolą Wall Street. Odmawia dostępu do ropy, gazu i rybołówstwa. Izraelskie firmy i interesy nie są mile widziane, a przed zamachem bombowym, wyrzuciła z kraju dwie izraelskie firmy.

2. Inne kraje europejskie również mają wątpliwości w kwestii polityki US – Izrael – NATO. Każde badanie opinii publicznej pokazuje, że Hiszpania zagłosowałaby za natychmiastowym wyjściem z sojuszu.

3. Norwegia to coś więcej niż utrapienie. Stąd norweskie ataki.

4. Około 18 miesięcy temu, US i NATO rozpoczęły lokowanie agentów w norweskiej policji, agencjach bezpieczeństwa i wojsku. Podobną taktykę zastosowano w Danii, Szwecji, Polsce i Portugalii.

5. Ataki norweskie odwzorowują instruktaż terroru fałszywej flagi z podręcznika Operacji Gladio. Jest to strategia napięcia. Występują w niej wszystkie trzy elementy:

– zwykły zdezorientowany mięczak

– twierdzenia świadków, że zauważyli innych snajperów

– 48 godzin wcześniej, policja zabawiała się prawdziwymi bombami i ładunkami wybuchowymi w centrum Oslo. Za tym stały grupy Gladio.

6. Pewny udział izraelskiego wywiadu, ale również NWO. Oprócz US i NATO, uczestnikami są IMF i Bank Światowy, jak również skorumpowana bankokracja międzynarodowa. NATO jest zbrojnym ramieniem globalnym USA i różnych interesów zachodnich.

7. Celem jest kanibalizacja Norwegii (dokładnie tak jak Libii).

8. Jak rzekomo powiedział Michael Ledeen [amerykański ekspert ds. polityki zagr. – przyp. tłum.], ‚weź mały kraj, rzuć nim o ścianę, żeby pokazać, że my tu rządzimy’.

http://www.progressivepress.com/blog-entry/oslo-down-new-world-order

Komentarze 4 to “Norwegia – zmiana ustroju”

 1. bvc Says:

  Film Davida Duke został ostatnio usunięty z kanału polskiego odpowiednika pejsate padalce chcą ukryć rzeczywistą prawde o zbrodniarzu żydowskim.Film jest sciągnięty wraz z napisami

 2. Admin Says:

  Po każdym zbanowanym filmie należy albo zmienić jego format, albo kodek którym się go obrabiało. Inaczej nie przejdzie przez ich filtr w trakcie upload’owania.

  Dlatego warto nałożyć napisy na film i wrzucić z wielu kont jednocześnie, z linkiem gdzie można materiał pobrać – już w zmienionej technicznie wersji. Zachęcając oczywiście do pomocy.

 3. thetomek4791 Says:

  No co tu dużo gadać.Globalizm i NWO prze do przodu.Środki nie odgrywają tu najmniejszego znaczenia.Liczy sie cel,a ten uświęca środki hehe


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: