Gerald Celente: „Wprowadzi się ekonomiczny stan wyjątkowy”


Gerald Celente: “Economic Martial Law Will Be Declared”

http://theintelhub.com/2011/08/01/gerald-celente-%E2%80%9Ceconomic-martial-law-will-be-declared%E2%80%9D/

Mac Slavo – 1.08.2011 tłumaczenie Ola Gordon

SHTFplan.com

W swoim kwartalniku Trends Journal (lato 2011), Gerald Celente daje nam kolejny „temat o przyszłości”, w którym omawia globalna gospodarkę, mające miejsce wydarzenia polityczne, oraz jakie będą ich konsekwencje w nadchodzących miesiącach, latach i dekadach.

Jak powiedział wcześniej, to tylko kwestia czasu zanim nastąpi wielki atak terrorystyczny w jednym z głównych państw zachodnich. A kiedy się wydarzy, zaszokuje świat, doprowadzi do ogromnej globalnej paniki i dalszego zacieśnienia pętli na szyi ludzkości.

Co będzie oznaczał kolejny ogromny atak terrorystyczny? Gdyby uderzył w jedno z głównych państw NATO, jego skutki, tym razem, będą globalne. Zamknie się banki, załamią się amerykańska i inne osłabione gospodarki, wzrosną ceny złota i srebra, i załamią się już osłabione waluty.

Ogłosi się ekonomiczny stan wyjątkowy. Wprowadzony jako środek tymczasowy, kiedy nastąpi, pozostanie (jak godziny policyjne i drakońskie środki bezpieczeństwa wprowadzane przez despotów i dyktatorów). Zawiesi się swobody obywatelskie, a zwłaszcza w Ameryce, organa bezpieczeństwa wewnętrznego, już nieznośnie natrętne, osiągną poziom orwellowskiej wszechobecności.

Kiedy zamknie się banki i wprowadzi stan wyjątkowy, wprowadzi się ograniczenia na kwoty, czas i częstotliwość pobierania gotówki. Jak ostrzegaliśmy wcześniej, będzie bardzo ważne by mieć gotówkę. Nawet jeśli rządy zdewaluują swoją walutę, nastąpi to w etapach. Jeśli chodzi o nas, w Instytucie Badania Trendów nie będziemy trzymać metali szlachetnych w bankowych sejfach.

Ponieważ „terroryzm” stał się terminem, którego można używać w odniesieniu do każdej akcji mającej na celu stwarzanie zagrożenia dla ludzkości i infrastruktury rządowej, możliwości jak będzie wyglądał następny „atak terrorystyczny”, są nieograniczone.

Może być w formie samobójczych zamachów w centrach handlowych, cyber-atak na rynki finansowe z internetu, albo każda liczba innych potencjalnych zagrożeń, o których rozwodził się niedawno Dept. Bezp. Wewnętrznego.

Potrzebne jest tylko jedno wydarzenie, które nastąpi w odpowiednim czasie, którym zajmą się główne media, i powstanie piekło.

Wyobraźmy sobie przez minutkę, jak będzie wyglądać Ameryka, kiedy w całym kraju wprowadzi się godzinę policyjną, zawiesi się swobody obywatelskie (łącznie z konfiskatą broni), załamie się dolar, ograniczy się korzystanie z kart kredytowych, i ograniczy się zakupy żywności i paliwa.

Już są prezydenckie akty wykonawcze, działają Fusion Centres i obozy FEMA, oraz 20.000 żołnierzy przeszkolonych w reagowaniu na załamanie ekonomiczne i niepokoje społeczne, gotowych do natychmiastowego wykorzystania.

 

Komentarze 4 to “Gerald Celente: „Wprowadzi się ekonomiczny stan wyjątkowy””

 1. radtrap Says:

  Jeśli więc macie jeszcze coś do kupienia, to kupujcie jak najszybciej.

 2. Czaplicki Krzysztof Says:

  Chyba na nic te zakupy,chyba,że jakiś kałach i trochę naboi,czyż nie radtrap?

 3. radtrap Says:

  Hehe, panie Krzysztofie, ja nie z tych „fundamentalistów”. Ostatnio tylko z wiatrówki strzelam.

 4. Wojwit Says:

  Czyli jednak wprawiasz się, nie?


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: