Żydzi uruchamiają ‚opcję Samsona’


The Jews’ Samson Option Has Been Triggered

http://www.jewishracism.blogspot.com

Christopher Jon Bjerknes – 25.03.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Żydzi prawdopodobnie nigdy nie zdawali sobie sprawy z tego, że ich ‚opcja Samsona’ będzie oznaczała izraelski atak nuklearny na cele, które jest w stanie dosięgnąć. Nawet nie mamy 100% pewności, czy Izrael ma jakieś bomby nuklearne mogące przynieść koniec świata, przez wszczęcie nuklearnej wojny światowej.

Ale wiemy to, że od początku Żydzi kontrolowali energię atomową i programy dotyczące broni nuklearnej na całej planecie. Żeby Żydzi mogli naprawdę zniszczyć ludzkość atakiem nuklearnym, potrzebują tylko ustawić się na „pokojowe” cele nuklearne. Żeby zniszczyć ziemię bombami nuklearnymi, potrzebują użyć broni nuklearnej innych państw, głównie Ameryki.

‚Opcja Samsona’ jest naprawdę żydowską praktyczną misją. To nie jest tylko propaganda i wojna manipulacji umysłu, ale również wojna genetyczna w celu sprawienia, by życie ludzkie stało się niemożliwe.

‚Opcja Samsona’ to żydostwo, to wojna Żydów z nami wszystkimi, i już się rozpoczęła pełną parą. Choć Żydzi mieli szansę i zachęty do wyjazdu do Izraela, nie zrobili tego. Dlatego świat musi się teraz skończyć, zgodnie z żydowskim „proroctwem”.

Nie ma innego wyjścia jak walczyć i ocalić wszystko co się da. Żydzi nie zrezygnują z tego, dopóki wszyscy nie zginą. Albo połóżmy się i czekajmy, albo stańmy i walczmy. Nie ma innej opcji, oprócz zamordowania Gojów przez Samsona.

Komentarze 2 to “Żydzi uruchamiają ‚opcję Samsona’”

  1. Ość Says:

    Wyparują razem z nami. Może tam, na tamtym świecie uda się ich … „unistożyć” albo zesłać na koniec wszechświata w postaci fotonów.

  2. Polskie Forum Narodowe Says:

    Byc moze zydostwo przymierza sie do wywolania swiatowego konfliktu zbrojnego i chce spowodowac fale zniszczen, zgodnie z programem zawartym w Talmudzie, w/g ktorego Nostradamus ustalil „koniec swiata” na 2012r, ale samo zydostwo nie jest w stanie zniszczyc swiata.
    Poza tym zydostwo tez dostanie po glowie – prezydent Iranu Ahmadinejad obiecal Izraelowi ponad 10 tysiecy rakiet, czyli co najmniej jedna na 2 kilometry kwadratowe obszaru Izraela – ja przypuszczam, ze glowne uderzenie pojdzie na zydowskie miasta i kompleksy militarne na pustyni Negew, gdzie m.inn. sa przetrzymywane izraelskie glowice atomowe.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: