Syjonistyczni nienawistnicy kumplami norweskiego zbrodniarza


Norwegian mass murderer Anders Breivik’s fellow Zionist hatemongers

http://www.redress.cc/global/gatzmon20110726

Gilad Atzmon – 26.07.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Gilad Atzmon analizuje artykuł syjonistycznego autora i byłego trokisty, Davida Horovitza, napisany w przeddzień masakry na wyspie Utoya w Norwegii, „który mógł dać zbrodniarzowi Andersowi Begringowi Breivikovi powód do dokonania zbrodni”.

Dzięki szanowanemu antysyjoniście, Jeffowi Blankfortowi (podał mi ten ważny link), dowiedziałem się o tym, że w przeddzień norweskiej masakry, były trokista, teraz neokon, David Horovitz, opublikował w swoim Front Page Magazine artykuł Josepha Kleina, zatytułowany „The Quislings of Norway” [Norwescy kolaboranci], który mógł dać zbrodniarzowi Andersowi Begringowi Breivikovi powód do dokonania zbrodni”.

Poniżej niektóre z „perełek” stworzonych przez pro-wojenne czasopismo żydowskie, kilka godzin zanim ABB zebrał swoją broń i wyruszył na śmiertelną wyprawę:

„Notoryczny Norweg, Vidkun Quisling, który asystował nazistowskim Niemcom w podboju własnego kraju, musi się radować w swoim grobie. . . W najnowszym przykładzie norweskiej kolaboracji z wrogami Żydów, norweski minister spraw zagranicznych, Jonas Gahr Stoere, oświadczył podczas konferencji prasowej w ubiegłym tygodniu, stojąc obok palestyńskiego prezydenta, Mahmouda Abbasa: „Norwegia jest zdania, że jest całkowicie słuszne, żeby palestyński prezydent zwrócił się do ONZ” w dążeniu do uznania niepodległego państwa palestyńskiego.

Podczas hitlerowskiej okupacji Norwegii, prawie wszyscy Żydzi zostali albo deportowani do obozów śmierci, albo uciekli do Szwecji i dalej. Obecnie, Norwegia jest pod skuteczną okupacją antysemickich lewicowców i radykalnych muzułmanów, i wydaje się być chętna w niszczeniu żydowskiego państwa Izrael.

Norweski ustawodawca z Partii Pracy, Anders Mathisen, poszedł nawet dalej i publicznie zanegował holokaust. Powiedział, że Żydzi „przesadzali w swoich opowieściach”, oraz „nie ma dowodów na istnienie komór gazowych, czy masowych grobów”. Jeśli norweski establiszment polityczny i opiniotwórcza elita nie doszli jeszcze do punktu niepoczytalności, są skłonni uważać muzułmanów za ofiary izraelskiej opresji – to tak, jakby dzisiejsi muzułmanie przejmowali rolę żydowskich ofiar holokaustu, a Izraelczycy byli współczesnymi nazistami.

Przywódca socjalistów, Kristin Halvorsen, przewodziła kampanii bojkotu Izraela. Pełniąc funkcję norweskiego ministra finansów, znalazła się wśród demonstrantów na anty-izraelskim wiecu, w którym pokazywano plakat z hasłem: „Największa oś zła: USA i Izrael”. Wielokrotnie wykrzykiwano slogan „Śmierć Żydom!”

W ubiegłym roku, rząd norweski zdecydował się wycofać inwestowanie w dwie izraelski firmy działające na terenie Zachodniego Brzegu. Państwowy fundusz norweski wycofano z izraelskiej firmy Elbit, ponieważ miała udział w izraelskim murze bezpieczeństwa, który powstrzymuje palestyńskich zamachowców-samobójców. Izrael zablokowano także w przetargu na norweskie zamówienia w dziedzinie obronności”.

Częściowym motywem tego antysemityzmu jest napływ do Norwegii w ostatnich dziesięcioleciach mas muzułmanów z Pakistanu, Iraku, Somalii i innych krajów. Wielokulturowość nauczyła norweskie elity kulturalne bezkrytycznej, a nawet służalczej postawy wobec wszystkich aspektów muzułmańskiej kultury i wiary. Kiedy przywódcy muzułmańscy wypowiadają się przeciwko Izraelowi i Żydom, odruchową reakcją wielokulturowej elity jest dołączenie do nich. I to się nazywa solidarność”.

Prawda jest już na pewno jasna: to prawicowe, żydowskie, pro-wojenne trybuny, takie jak Front Page Magazine, Daniel Pipes, Harry’s Place i inne idące za ich przykładem, świadomie, otwarcie, podstępnie i podżegacko kultywują powszechną kulturę nienawiści i islamofobii.

Czy Anders Behring Breivik był zwolennikiem Front Page Magazine, czy równie podżegackiego i nienawistnego Harry’s Place? Nie wiemy jeszcze tego na pewno – ale mam nadzieję, że wkrótce się dowiemy.

Ale przekaz powinien być pilny i jasny dla nas wszystkich: policja, wywiad i służby bezpieczeństwa wewnętrznego na całym świecie muszą natychmiast zbadać i powstrzymać te ośrodki inspirujące nienawiść. Ich motywy, cele i działania muszą być kontrolowane i kwestionowane. Dla świętego spokoju i naszego ogólnego bezpieczeństwa, europejscy i amerykańscy ustawodawcy powinni szybko wprowadzić w życie niezbędne przepisy, powstrzymujące działalność tych syjonistycznych podżegaczy wojennych żyjących wśród nas.

Napisane w Bez kategorii. Możliwość komentowania Syjonistyczni nienawistnicy kumplami norweskiego zbrodniarza została wyłączona
%d blogerów lubi to: