ANDERS BREIVIK – TERRORYSTA I MORDERCA – ŻYD I MASON


Źródło: www.3rm.info/13560-anders-brejwik-terrorist-i-dushegub-okazalsya-po.html

Z jęz.ros. tłum.R.X. Data publikacji artykułu 29.07.2011

Nasz szanowny czytelnik z pewnością zwrócił uwagę, że nigdzie w mediach nie publikuje się biografii superterrorysty Andersa Breivika. Co my o nim na dzień dzisiejszy wiemy?

Wykonawca i organizator ataków terrorystycznych w Norwegii, Anders Behring Breivik mieszka w Oslo w mieszkaniu, które znajduje się w czteropiętrowym budynku. Terrorysta ma 32 lata i zarządza gospodarstwem uprawy warzyw. I to wszystko! Postawcie sobie pytanie!

Dlaczego taka dociekliwa prasa nie pisze nic na temat jego biografii? No, chyba, że jest rdzennym Norwegiem. A prawda jest taka mój drogi, myślący czytelniku, że Anders Breivik to żyd mieszkający w Norwegii. Jego matka jest stuprocentową żydówką, a jak wiemy w Izraelu określa się żydostwo po matce. Krótko przed zamachem terrorystycznym Anders Breivik często kontaktował się ze służbami specjalnymi Izraela! Jest to fakt ustalony przez norweską policję. Ale policja norweska jest pod takim naciskiem ze strony międzynarodowego żydostwa w kwestii śledztwa, że obawia się ujawniania jakichkolwiek materiałów dotyczących kontaktów Breivika z żydami i Izraelem. Wiemy jednak, że gówno ma tendencję do wypływania na wierzch. Wystarczyło tylko żeby redaktor prowadzący kanału pierwszego telewizji Maksim Szewczenko wygadał się o tych faktach w przestrzeni internetowej a natychmiast żydzi wszczęli taki „gewałt”, że teraz Szewczenko według wszelkiego prawdopodobieństwa straci pracę a może i życie.

Rosyjski Kongres Żydowski wyraził oburzenie z powodu „skrajnie prowokacyjnej” wypowiedzi prowadzącego kanału pierwszego TV, członka Izby Społecznej Federacji Rosyjskiej, Maksima Szewczenko.

Jak powiedział agencji NEWSru.com sekretarz prasowy Rosyjskiego Kongresu Żydowskiego Michaił Sawin, zakłopotanie zostało wywołane przez replikę Szewczenki na stronie internetowej Actualcomment o podwójnym zamachu terrorystycznym w Norwegii.

Szewczenko wyjaśnia działania terrorysty Andersa Breivika jego „radykalną sympatią do Izraela, posuniętą aż do gotowości zabijania innych”. Samą politykę żydowskiego państwa komentator porównuje do „nazistowskiej polityki w Niemczech w stosunku do żydów”.

Rosyjski Kongres Żydowski uważa, że wolność wyrażania swoich opinii nie daje nikomu prawa do oszczerstw i obelg w stosunku do całego państwa. Jednocześnie publiczne występowanie ze skandalicznymi, niedopuszczalnymi wypowiedziami o charakterze prowokacyjnym są dopuszczalne tylko w wypadku występowania autora takich wypowiedzi jako osoby prywatnej, nie pełniącej żadnych funkcji w oficjalnych organach państwowych lub społecznych. „Otwarcie szowinistyczne, wywołujące antyizraelskie nastroje, wypowiedzi Maksima Szewczenki, nie po raz pierwszy, ale tym razem przekraczające granice zrozumienia, wchodzą w sferę bezwarunkowych sprzeczności z podstawowymi zasadami Izby Społecznej Federacji Rosyjskiej, a zwłaszcza z działalnością Komisji Do Spraw Stosunków Międzyetnicznych i Wolności Sumienia”-mówi się w oświadczeniu Rosyjskiego Kongresu Żydowskiego. Zgodnie z prawem przedterminowe odwołanie członka Izby Społecznej Federacji Rosyjskiej jest niemożliwe, dlatego Kongres domaga się nadzwyczajnego posiedzenia Izby Społecznej i wydania opinii na temat wypowiedzi Szewczenki oraz postawieniu wniosku o skrócenie jego kadencji w składzie Komisji Do Spraw Stosunków Międzyetnicznych i Wolności Sumienia. Stosowny list wysłano do Rady Izby Społecznej Federacji Rosyjskiej. Ponadto Rosyjski Kongres Żydowski skierował list do kierownictwa kanału pierwszego TV z wezwaniem do rozwiązania umowy o pracę z Maksimem Szewczenko i zdjęcie z anteny emisji jego codziennego talk-show. List wzywający do wprowadzenia moratorium na programy z udziałem Szewczenki jest również skierowany do redakcji radia „Echo Moskwy”, gdzie pełni on funkcję stałego komentatora.

Opracowano na podstawie materiałów Gieorgij’a Biełyj.

A oto zasłona dymna wydarzeń.

Według danych norweskiej i brytyjskiej prasy „utojski strzelec” Anders Behring Breivik był bardzo wysoko postawionym członkiem Loży Masońskiej Św.Olafa. Informację tą potwierdza fotografia Breivika na której widnieje on odziany w masoński fartuszek masona

3-go stopnia co oznacza stopień mistrza masońskiego. Norweskie media donoszą, że w momencie dokonywania krwawego ataku terrorystycznego Anders Breivik był już masonem 7-go stopnia, który nosi nazwę „rycerz Wschodu”. Ponadto warto zauważyć, że masoneria norweska pracuje według tak zwanego „Rytu Szwedzkiego”, który różni się od „Rytu Szkockiego” tym, że ma 11 stopni a nie 33 stopnie jak to jest w „Rycie Szkockim”.

Dlatego 7 stopień oznacza bardzo wysoki status. „Rycerz Wschodu” jest członkiem Kapituły Najwyższej, kierowanej przez Najmądrzejszego Mistrza Zakonu. Jednak według słów ekspertów daleko ważniejszym jest stanowisko zajmowane w Zakonie, a nie stopień. Jakie stanowisko zajmował Breivik, nie jest wiadomo. Norweska Loża Masońska do tej pory wstrzymuje się od komentarzy. Tym nie mniej na stronie internetowej organizacji pojawiło się oświadczenie Wielkiego Mistrza Norweskiego Zakonu Masońskiego Ivara Skara, o treści:

„Jestem przerażony potworną brutalnością zamachów terrorystycznych w dzielnicy rządowej Oslo i na wyspie Utoya. Jesteśmy bardzo zasmuceni i współczujemy rodzinom zabitych i rannych. W mediach pojawiły się doniesienia o tym, że oskarżony był członkiem Norweskiego Zakonu Masońskiego. Został on natychmiast wykluczony. Ten fakt świadczy, że czyny oskarżonego stoją w całkowitej sprzeczności z wartościami Zakonu.”

Warto również zauważyć, że „Ryt Szwedzki” stosuje nadzwyczajną tajność i przyjmuje wyłącznie żydów-chrześcijan, zwłaszcza protestantów. Tym bardziej jest to dziwne, że człowiek, który osiągnął tak wysoki status w tej organizacji, nagle wyruszył zabijać niewinnych ludzi. Nawet zakładając, że wypełnia szlachetną misję.

Niektórzy uważają, że mógł otrzymać taki rozkaz. Masoneria wymaga bezwarunkowego posłuszeństwa wobec wyższych stopniem i stanowiskiem członków Zakonu.

Komentarzy 6 to “ANDERS BREIVIK – TERRORYSTA I MORDERCA – ŻYD I MASON”

 1. Laykonick Says:

  No, nie wiem… ja znalazłem o nim m.in. coś takiego: „Breivik seems well acquainted with the idea of ethnic genetic interests, and, as often noted on this site, he is aware of a huge double standard where the only people in the world whose ethnic interests are claimed to be illegitimate are Europeans. He opposes race-mixing, noting that Nordic racial characteristics are typically genetically recessive so that they are quickly lost by race-mixing”

  Całość: http://tinyurl.com/3doymw6

 2. Laykonick Says:

  Chociaż w innym artykule o nim czytamy: „he expresses strong support for Jewish nationalism, arguing that Hitler should have cooperated in creating a Jewish homeland in the Middle East and deporting the German Jews there”.

  http://tinyurl.com/44ajwlb

 3. Łysoju Says:

  W radiu przez jeden dzień mówili, że ANDERS BREIVIK był szkolony przez służby specjalne Białorusi. Informacje te pochodzą od białoruskiej opozycji (czyt. żydów Białoruskich)

 4. Polskie Forum Narodowe Says:

  Gdy po raz pierwszy zobaczylem twarz Breivika w telewizji w zwiazku z wydarzeniami w Norwegii, zauwazylem na niej cechy zydowskie.

  Na wyspie Utoya odbywal sie coroczny zjazd letni mlodziezowki Norweskiej Partii Pracy i bylo obecnych ponad 650 osob roznego koloru skory (bialego rowniez).
  Dzien wczesniej przed masakra na wyspie, mlodziezowka NPP zorganizowala anty-izraelski protest, popierajacy prawo Palestynczykow do wlasnego panstwa – polskojezyczne zydostwo u wladzy w Polsce na czele z niemieckim zydem D.Tuskiem („Kaszubem” spod Lodzi) popiera Izrael i jest przeciwne powstaniu panstwa palestynskiego.

  Najzabawniejsze jest to, ze swiatowe media (czytaj: zydowskie) podaja, ze Breivik byl czlonkiem skrajnej organizacji prawicowej w Norwegii, majacej szerokie powiazania z podobnymi organizacjami w Europie, a z kolei policja norweska ustalila, ze Breivik nie mial takich powiazan, lecz wynajmowal gospodarstwo rolne oddalone o okolo 150 km od Oslo i gromadzil saletre do produkcji bomb (kontaktowal sie nawet z zakladem chemicznym w Polsce) – zydostwo jak zwykle prowadzi nagonke na organizacje prawicowe w Europie w zwiazku z tzw. „walka z anty-semityzmem”, ktory wmawiaja gojom oglupionym zydowska propaganda.
  Zabawna jest rowniez reakcja norweskich oddzialow specjalnych policji do zwalczania aktow terroryzmu, ktore przybyly na wyspe oddalona o niecale 50 km od Oslo dopiero po uplywie godziny – najprawdopodobniej zbyt dlugo prasowali mundury i czyscili buty przed akcja, zeby pozniej ladnie wygladac na ekranach telewizorow.

  Przypomnialem sobie przypadek jaki zauwazylem na kilkunastu grupach dyskusyjnych w j.polskim w zeszlym roku, ktore propagowaly temat zagrozenia islamskiego dla Europy i Polski, ale zadna z tych grup dyskusyjnych nie poruszala tematu ZYDOWSKIEGO ZAGROZENIA, ktore jest o wiele wieksze niz „zagrozenie islamskie” – dzieki temu zjawisku zrobilo sie glosno w zydowskich mediach o Marie LePen, ktora podniosla problem „zagrozenia islamskiego” we Francji, i ktorej zydowska diaspora we Francji udzielila poparcia i zastanawiam sie czy Marie LePen jest zydowka czy przekupili ja zydzi, jak Breivika, chociaz samo bycie zydem jest zobowiazaniem do dzialania na korzysc Izraela.

  Prawie 90% ofiar Breivika to ludzie biali !… patrz zdjecia ofiar na stronie:
  http://www.telegraph.co.uk/news/picturegalleries/worldnews/8662030/Norway-shooting-victims-the-77-dead-in-pictures.html

  Czy walka z „islamem” jak twierdzi Breivik polega na mordowaniu bialych, czy jest to tylko blef Breivika, ktory ukrywa prawdziwy cel masakry ?

  W/g mnie, Breivik to SYJONISTA, ktory sprzyja polityce Izraela i polityce prowadzonej przez zydowskie organizacje syjonistyczne w Europie.
  A historyjka o jego „prawicowosci” ma za zadanie zmylic trop sledztwa i spowodowac nagonke na organizacje prawicowe w Europie, co oczywiscie jest zydom na reke, ktorzy uzywaja kazdej sposobnosci, zeby zwalczyc autentyczne ruchy prawicowe w Europie broniace interesow narodowych panstw zagrozonych zydowska ekspansja i okupacja.

  Zydostwo to ZMIJOWE PLEMIE i DZIECI DIABLA – Jezus Chrystus nie mogl sie mylic.
  Powinni byc zatem zwalczani jak robactwo, ktore powoduje proces gnicia i rozkladu zdrowego organizmu, jakim sa panstwa i narody.
  Wiecej informacji jest w temacie pt. „Poznaj Zyda” na stronie:
  http://forum.suwerennosc.com/viewforum.php?f=35

  p.s.
  Moja opinia w ogole nie ukazala sie na forum dyskusyjnym.
  Ukazala sie jedynie informacja:
  „Wykryto duplikat komentarza: wygląda na to, że już to powiedziano!”
  Zamieszczam wiec ponownie swoja opinie do w/w tematu.
  Moja opinia nie ukazala sie na forum po raz drugi, poniewaz nie ma jej w wyswietlonych komentarzach.

 5. Admin Says:

  Polskie Forum Narodowe, co ma się ukazać, to się ukaże.

  „Komentarze nie podlegają moderacji, jednak występują z nimi problemy z przyczyn niezależnych od administracji – bywa, że ulegają zakwalifikowaniu jako spam. Wszystkie naturalnie są odzyskiwane i przywracana na swoje miejsce.”

  Dość kłopotliwa sprawa i nie wiem od czego zależna. Swoje komentarze także muszę ze spamu wyciągać.

  Pozdrawiam.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: