Po Norwegii, Rosja niszczy amerykańską rakietę, ujawnia się tajemnice Obamy


Russia Downs US Missile After Norway, Obama Secrets Release

http://www.whatdoesitmean.com/index1507.htm

Sorcha Faal – 28.07.2011 tłumaczenie Ola Gordon

W działaniach bardziej przypominających zimną wojnę, niż współczesność, dyrekcja Rosyjskiego Sztabu Generalnego (GRU) rosyjskiego wywiadu donosi dziś, że Jekaterynburg, łódź podwodna o napędzie atomowym Floty Północnej, pomyślnie wystrzeliła rakietę balistyczną RSM-54 Sineva (SS-N-23 Skiff w klasyfikacji NATO) z Morza Barentsa na Biegun Północny do atmosfery nad Pacyfikiem, gdzie przy użyciu „urządzenia” impulsu elektromagnetycznego (EMP) udało się jej zniszczyć amerykańską Minuteman III ICBM, wystrzeloną z bazy lotniczej Vandenberg w Kalifornii .

Płk Matthew Carroll z amerykańskiego lotnictwa stwierdził w oświadczeniu dla amerykańskich mediów propagandowych, że zniszczenie Minuteman III ICBM było spowodowane niewyjaśnioną „anomalią lotu”, zapomniał wspomnieć o szybko pogarszających się stosunkach między USA i Rosją, co faktycznie było powodem tego wydarzenia.

Zniszczenie amerykańskiej ICBM było „bezpośrednim odwetem” na nie sprowokowane działania USA, polegające na międzynarodowych ograniczeniach podróży, nałożonych na ponad 60 wysokich rangą urzędników rosyjskich, o których reżim Obamy powiedział, że były uzasadnione, za ich rzekomy udział w zabiciu więźnia w 2009 roku.

Prezydencki sekretarz prasowy, Natalia Timakova, powiedziała o tym niczym nieuzasadnionym działaniu przeciwko Rosji przez reżim Obamy, że: „Byliśmy zdumieni stanowiskiem Departamentu Stanu, który zdecydował się nie czekać na ostateczne wyniki dochodzenia i decyzję rosyjskiego sądu, a zamiast tego zdecydował się na taką nietypową akcję. Nawet w najtrudniejszych latach zimnej wojny, nie stosowano takich metod”.

Raport GRU dalej mówi, że kiedy prezydent Miedwiediew nakazał Ministerstwu Spraw Zagranicznych przygotowanie odpowiedzi na amerykańskie sankcje wizowe, oraz po zniszczeniu Minuteman III ICBM przez rosyjskie siły morskie, reżim Obamy przyspieszył ataki przeciwko Rosji poprzez „przeciek” tajnego raportu, obwiniającego Kreml za zbombardowanie amerykańskiej ambasady w Gruzji we wrześniu ub. roku.

Odnotowując nadal agresywną postawę, Amerykanie podejmują działania przeciwko wszystkim postrzeganym wrogom. Rosyjski wysłannik przy NATO, Dmitrij Rogozin, ostrzegł, że Rosja musi zapewniać ochronę swoich interesów nie tylko wobec reżimu Obamy, ale w przypadku, gdyby do władzy w USA doszli radykalni Republikanie. Rogozin chłodno oświadczył po spotkaniu z republikańskimi senatorami, Jonem Kylem i Markiem Kirkiem, w tym tygodniu, że „miałem wrażenie, że podróżowaliśmy z powrotem kilka lat, a ja siedziałem z dwoma ‚potworami z zimnej wojny’, którzy patrzyli na mnie celownikami, a nie oczami”.

Sytuacja w Stanach Zjednoczonych stała się tak zła w, że jeden z ich najlepszych prawicowych komentatorów o nazwisku Glenn Beck, ostrzegł słuchaczy w tym tygodniu, że reżim Obamy zamieniał Amerykę w nazistowską III Rzeszę, i prowadził ją do „społeczeństwa komór gazowych”.

Zdumiewające komentarze Becka o reżimie Obamy, wydaje się, że zasługują na uwagę, jak donosi dziś londyński Daily Mail, że amerykańska policja teraz dokonuje publicznych egzekucji, jak robili to ich niemieccy odpowiednicy nazistowscy, w dążeniu do dalszego terroryzowania swoich obywateli, i jak to możemy przeczytać w dalszej części artykułu:

„Szokujące wideo rzekomo pokazuje policjantów używających tasera i bijących bezdomnego na śmierć, który, jak twierdzą, stawiał opór przy aresztowaniu. Choć film nie jest wyraźny, świadkowie twierdzą, że bezdomny – Kelly Thomas, 37 – nie mógł stawiać żadnego oporu i leżał na ziemi na brzuchu, kiedy atak miał miejsce 5 lipca. Jego krzyki i wołania do ojca słychać wśród odgłosów tasera”. [szokujące video here.]

Najciekawszym w tej publicznej egzekucji przez amerykańskich policjantów bezdomnego, był wielki tłum Amerykanów, którzy stali bezczynnie, nie udzielając mu pomocy, i który był w ostrym kontraście z chińskimi obywatelami, którzy, kiedy ich policjanci wczoraj pobili ulicznego sprzedawcę na śmierć, zbuntowali się przeciwko temu drastycznemu nadużyciu praw człowieka, zdając sobie sprawę z tego, że jeśli niesprawiedliwość nie zostanie zatrzymana, tylko przybierze na sile. [rioted against this shocking abuse of human rights]

O przyczynach gwałtownego pogorszenia stosunków między Rosją i Stanami Zjednoczonymi, niniejszy raport GRU mówi, że jest to z powodu ujawnienia przez Federalną Służbę Bezpieczeństwa (FSB) tajnych raportów Kremla, opisujących prawdziwy stan naszego świata, w przeciwieństwie do propagandy, którą stale przesyła się zachodniej opinii publicznej.

Co gniewa Amerykanów najbardziej, mówi raport GRU, to ujawnienie przekazanej przez nas informacji w naszym raporcie z 21 lipca, zatytułowanym Murdoch Threat To Expose Obama As “Christ-Child” Ignites Western Fury [Groźba Murdocha o ujawnieniu Obamy jako „dziecko Chrystusa”, co w końcu zakończyło walkę reżimu Obamy z imperium medialntm Ruperta Murdocha.

Wkrótce po tym ciosie wymierzonym w reżim Obamy i ich zachodnich sojuszników, FSB ujawniła informację przedstawioną w naszym artykule z 25 lipca „Premier Norwegi „błagał” Putina o powstrzymanie zaplanowanej przez „elity” masakrze”, pokazującym szokujący współudział amerykańskich i brytyjskich służb wywiadowczych w katastrofalnym ataku terrorystycznym na Norwegię.

GRU w swoim raporcie pisze również, że gniew reżimu Obamy na Norwegię wynika z tego, że ten skandynawski kraj przyjął traktat o regionie Arktyki zawarty z Rosją w dniu 7 lipca, umożliwiający ulokowanie wojsk rosyjskich w tym regionie, do ochrony krytycznych zasobów ropy naftowej i gazu, do których roszczenia mają także Amerykanie, w imieniu zachodnich właścicieli gigantów energetycznych, mających prawo do łupienia bogactw naturalnych narodów Iraku, Afganistanu i wkrótce Libii.

Jaki będzie następny ruch w tej Wielkiej Grze [Great Game], nie wiadomo, poza tym, że kiedy w przeszłości rosyjski niedźwiedź i amerykański orzeł skłócili cały świat, faktycznie, cały się zatrząsł.

Napisane w Bez kategorii. Możliwość komentowania Po Norwegii, Rosja niszczy amerykańską rakietę, ujawnia się tajemnice Obamy została wyłączona
%d blogerów lubi to: