ŻYDOWSKIE CIĄGOTKI „DROGI NEOKATECHUMENALNEJ”


Tłum.z jęz. ang.:R.X.

Na zdjęciu widzimy kapłana neokatechumenatu odprawiającego „mszę” w południowych Włoszech. Jest on odziany w szaty rabiniczne. Poniżej na zdjęciu pozuje on z małą grupą uczestników. Widzimy, że głowę nakrytą ma „modlitewnym szalem”, takim jakiego używają rabini, obecna jest także siedmioramienna menora ustawiona na środku stołu. Jest to następny przykład jak progresywizm, którego neokatechumenat jest jednym z nurtów, steruje w objęcia judaizmu. Nie jest to żadnym zaskoczeniem, że tak szeroki ruch jak neokatechumenat kroczy taką drogą skoro mamy takiego „papieża”, który udaje, że żydzi mają prawo czekać na swojego mesjasza. Istotnie, kiedy był prefektem Kongregacji Doktryny Wiary, kardynał Ratzinger zredagował i napisał wstęp do książki, która kompletnie zmieniła katolicki stosunek do religii żydowskiej.

Komentarz:
Każdy wyznawca Jezusa Chrystusa rozpozna, że zdjęcia przedstawiają synagogę Joska Chytrusa czyli świątynię mroku.

Komentarze 2 to “ŻYDOWSKIE CIĄGOTKI „DROGI NEOKATECHUMENALNEJ””

  1. Anonim Says:

    Bzdura !!! To nie jest żadne zgromadzenie neokatechumenatu.Autor musi szczególnie ziać nienawiścią do tego ruchu w łonie k.k.

  2. RAINQ Says:

    polecam ksiazke ks. enrico zofolliego „czy droga neokatechumenatu jest prawowierna ” autor porusz w niej kwestie powoływania się kiko arguello na słowa papieza oraz encyklik papieskich w stosunku do pouczen pana kiko proponuje sprawdzic a pozniej dążyc do prawdy weryfikując tezy autora ksoazki pozdrawiam 😉


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: