Norweski potwór i najważniejsze pytanie


Norway’s monster and THE question

http://www.veteranstoday.com/2011/07/26/norway%E2%80%99s-monster-and-the-question/

Alan Hart – 26.07.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Jak bardzo umysł Andersa Behringa Breivika przestawiła i wypaczyła syjonistyczna propaganda, którą szerzą, przy pomocy chrześcijańskiego fundamentalizmu, liczne zachodnie media i witryny internetowe?

Już nie wystarcza to, że syjonistyczna propaganda uniemożliwiła zakończenie konfliktu izraelsko-palestyńskiego, ale jeśli teraz ta sama propaganda inspiruje Europejczyków w Europie do zabijania swoich ludzi, to ich przyszłość jest bardzo, bardzo przerażająca.

W podsumowaniu tego, co potwór stwierdził za zamkniętymi drzwiami w sądzie, sędzia Heger powiedział, że on chciał spowodować „największą możliwą stratę dla rządzącej Norwegią Partii Pracy”, którą oskarżył o złą politykę kraju w kwestii imigracji, oraz otwarcie drzwi dla „muzułmańskiej kolonizacji” Norwegii i całej Europy.

Nie mogło być bardziej skutecznego sposobu spowodowania za jednym zamachem wielkiej straty niż zastrzelenie wielu członków norweskiej młodzieżówki Partii Pracy, Ligi Młodych Pracowników (AUF), zgromadzonych na wyspie Utoya.

Dwa dni przed masakrą, jak dowiedział się i napisał Gilad Atzmon, przywódca AUF, Eskil Pedersen, udzielił wywiadu Dagbladet, drugiemu co do wielkości norweskiemu tabloidowi. W nim powiedział: „AUF od dawna jest zwolennikiem międzynarodowego bojkotu Izraela, ale decyzja ostatniego kongresu domaga się, by Norwegia nałożyła jednostronne embargo gospodarcze na państwo … Przyznaję, że jest to drastyczny środek, ale myślę, że daje wyraźną wskazówkę, że po prostu jesteśmy zmęczeni zachowaniem Izraela”. (Uważam, że za zamkniętymi drzwiami wszystkie zachodnie rządy, w tym waszyngtoński, w osobie prezydenta Obamy, są zmęczone zachowaniem Izraela).

Są dwie rzeczy, o których wiemy na pewno:

Pierwsza, że Biervik jest fanatycznym anty-islamistą i pro-syjonistą.

Druga, że machina propagandy syjonistycznej ustawiona jest na pełny bieg, dzień i noc, osiem dni i nocy w tygodniu, na demonizowanie, dyskredytowanie i niszczenie wszystkich tych, którzy wzywają do i prowadzą kampanię bojkotu Izraela.

Od plugawości hitlerowskiego holokaustu do chwili obecnej, sukces syjonizmu w sprzedaży swojej propagandy kłamstwa jako prawdy, jest powodem tego, że dążenie do pokoju w oparciu o zadowalającą sprawiedliwość dla Palestyńczyków, było i jest nadal misją niemożliwą do wykonania.

Ja opisuję konflikt izraelsko-palestyński, jako rak w centrum polityki międzynarodowej, który grozi pożarciem nas wszystkich. Już nie wystarcza to, że syjonistyczna propaganda uniemożliwiła zakończenie konfliktu izraelsko-palestyńskiego, ale jeśli teraz ta sama propaganda inspiruje Europejczyków w Europie do zabijania swoich ludzi, to ich przyszłość jest bardzo, bardzo przerażająca.

Nie znam odpowiedzi na moje pytanie w tytule ale myślę, że śledczy w Norwegii, prokuratorzy i psychiatrzy, muszą kopać głęboko, by ją znaleźć.

Napisane w Bez kategorii. Możliwość komentowania Norweski potwór i najważniejsze pytanie została wyłączona
%d blogerów lubi to: