Norweski atak – same sprzeczności


oprac. Ola Gordon

Wydaje się, że są dwaj faceci o nazwisku Anders Breivik. Szkolny kolega powiedział w norweskiej TV, że nie rozpoznał Breivika, jako chłopca, którego znał. Michael Tomala powiedział: „Jeden z jego najbliższych przyjaciół pochodził z Bliskiego Wschodu, i wydaje się, że byli dobymi przyjaciómi w podstawówce, widziało się ich razem.

(BBC Profile: Anders Behring Breivik)

* * *
Co najmniej jeden Anders Breivik wygląda jakby miał wyprany mózg popierający propagandę CIA-Mosad.

„Gdyby żył Muhammad”, napisał Breivik, „Usama bin Laden byłby zastępcą dowódcy”.

Norweski kanał telewizyjny NRK mówi, że Breivik nie miał doświadczenia miilitarnego, zwolniono go z obowiązkowej służby wojskowej.

http://aangirfan.blogspot.com/2011/07/norway-attacked-by-usual-suspects.html

* * *

Podsłuchane na ulicach Norwegii:

Breivik ma farmę w Ostre Asta koło Oslo. Farma znajduje się w pobliżu największego elitarnego specjalistycznego obiektu militarnego służb specjalnych w Norwegii.

* * *

W momencie kiedy Breivik zobaczył zbliżających się oficerów bezpieczeństwa, odłożył broń, podniósł ręce i się poddał.

Według przewoźnika na promie, Breivik powiedział mu, że w drodze jest kilku innych ‚policjantów’. W przystani stał strażnik z autem. Breitvik załadował do niego swój ciężki bagaż i odjechali. Około minutę później przewoźnik usłyszał pierwszy strzał.

Pojawiła się wiadomość, że był drugi zabójca, który mógł przyjechać łodzią na drugą stronę wyspy, ‚mężczyzna z długimi ciemnymi włosami w cywilnym ubraniu’.

„Świadkowie opisali go jako 180 cm wzrostu, ciemnowłosy o nordyckim wyglądzie z ‚rewolwerem w prawej dłoni i karabinem na plecach”.

* * *

Były kolega szkolny powiedział, że Biervik był inteligentnym uczniem, który często wstawiał się za tymi którym dokuczano.[39]

Były kolega z pracy opisał go jako „wyjątkowego kolegę”, bez rasistowskich przekonań.[40]

http://aangirfan.blogspot.com/2011/07/breiviks-father-special-forces.html

 

 

Jedna odpowiedź to “Norweski atak – same sprzeczności”


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: