Prorocze programowanie: hit filmowy Captain America scenariuszem norweskiego ataku, zanim się wydarzył?


Predictive Programming: Captain America blockbuster scripts attack on Norway before it happens?

http://www.activistpost.com/2011/07/predictive-programming-captain-america.html

Jack Blood – 24.07.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Deadline Live

Widzieliśmy to wcześniej… Filmy i pop kultura w niesamowity sposób „przewidują” wydarzenia na świecie ZANIM faktycznie się wydarzą. Powszechnie uznaje się to za przezorne oko, i odnotowuje jako „zbieg okoliczności” – ALE co jeśli wydarzyło coś bardziej złowieszczego? Czy kosztujący miliardy dolarów film, płyta czy firmy wydawnicze, przygotowują nas do określonej REAKCJI zanim wystąpi realny PROBLEM – czy … czy jest jakiś dziwny algorytm, który przedostaje się podświadomie przez te media?

Ciekawskie umysły chcą to wiedzieć…

Nie widziałem jeszcze Captain America, ale film ten zarobił już ponad 100 mln dolców, a przypadkowo określany jest przez amerykańskich patriotów jako… niepatriotyczny. (Zmiana tytułu dla zagranicznych odbiorców jest dla wielu szczególnie kłopotliwa, gdyż porzucono „America” w niektórych krajach, które nie postrzegają Ameryki w tak pozytywnym świetle jak ci promujący jej męstwo. Także – jak opiszę dalej… film nie jest o Ameryce tak entuzjastyczny, jak wielu mogłoby się spodziewać).

Chociaż ja go nie widziałem, zwróciła mi uwagę na niego nasza Kristin [zarządzająca siecią/ redakcja] (Słyszeliśmy, że film otwiera się na atak na Norwegię przez „sympatyków nazizmu”.) Trudno nie zauważyć aryjskiego wyglądu i poglądów politycznych rzekomego strzelca / zamachowca Andersa Behringa Breivika.

Poniżej przysłana mi notatka z jednej internetowej recenzji tego filmu:

” Johann Schmidt znany jako „The Red Skull” [Czerwona Czaszka] (nadmiar alter ego!) jest wrogiem Kapitana Ameryki. W nowym antagonistycznym przekręcie, Schmidt sądzi, że jest lepszy od Hitlera i dąży do osobistej dominacji nad światem. W roli Schmidta występuje Hugo Weaving (pamiętasz strasznego agenta Smitha w „Matrix”? Jest także „V”, którego twarzy nigdy nie widzimy w „V is for Vendetta” [Z jak Zemsta] i GŁOS Megatrona w „Transformers”!)

Mimo wszystkich czerwoności, bieli i błękitu bryzgających dookoła, i przydomka „Captain America”, bagatelizowany jest czynnik „wiwat USA!”. Działania wojenne są wyraźnie międzynarodowym romansem z Brytyjczykami i Francuzami (wiecie, jak teraz w Libii), a Amerykanie składają się z różnych narodowości, ze szczególnym ukłonem w stronę japońskich Amerykanów.

Norwegia jest odpowiednim miejscem tajnej kryjówki potężnej siły (z bronią jądrową na pewno). W rzeczywistości, podczas II wojny światowej, naziści starali się wyprodukować bombę atomową w Norwegii. Oczywiście, na to potrzeba czasu, a oni byli na etapie ciężkiej wody, czy coś, ale powstrzymali ich jacyś heroiczni Norwegowie, z których kilku wtedy straciło życie, najpierw podczas włamywania się do nazistowskich laboratoriów, a następnie na skutek zatonięcia promu z istotnymi elementami bomb, co zmusiło Niemców do zaniechania całego programu, kiedy ich los odwrócił się w wojnie.

Zostawiam wam dodawanie WŁASNYCH opinii.

Więc… czym jest prorocze programowanie?

Prorocze programowanie to subtelna forma przygotowania psychologicznego, dokonywana przez media, w celu oswojenia opinii publicznej z zaplanowanymi zmianami społecznymi, wprowadzanymi przez władze. Jeśli i kiedy te zmiany będą realizowane, opinia publiczna już będzie poznajomiona z nimi i przyjmie je jako „naturalne progresje”, jak nazywa je Alan Watt, zmniejszając przez to opór społeczny i zamieszanie. Dlatego prorocze programowanie można uważać za zawoalowaną formę wyprzedzającej manipulacji opinią publiczną, czy kontrolę umysłu, dzięki naszym mistrzom marionetek.

Wiem, wiem… Myślę, że jeżeli ma się ograniczony umysł, najlepiej jeśli po prostu przestanie się czytać dalej. Ale jeśli szuka się potencjalnych wyjaśnień, dlaczego społeczeństwo wydaje się tak „przewidywalne” i tak łatwo daje się manipulować, żeby wskoczyć za swoim liderem w przepaść… Wtedy należy wziąć pod uwagę możliwy wpływ mediów na psychikę mężczyzn, kobiet i dzieci, ich użytkowników.

Przypadki przeszłego potencjalnego „proroczego programowania”:

Film i TV

1) X – Files Lone Gunman (Pilot debut) FOX: premiera 4.03.2001. Spisek przewidział, że amerykański rząd porywa samolot i rozbija go na WTC.

2) The Matrix – Neo urodzony 11 września ( (subtelnie wiemy).

Dla zaoszczędzenia czasu, poniżej lista i linki do wielu więcej przypadków „proroczego programowania”, które albo już okazały się prawdą po fakcie, albo są zaprojektowane na przyszłość:

Jest to lista ważnych eksperymentów myślowych podanych w formie filmu, który pomagał w zaproponowaniu pozornie najgorszego z możliwych świata, w którym pierwszą, ludzką reakcją jest to, że „nikt tego nie zaakceptuje”. Po wprowadzeniu tej koncepcji, politycy i eksperci medialni działają wspólnie, by powiedzieć: „To nie będzie jako science fiction;. to przyniesie korzyści ludzkości”. Spójrzmy na następujące tematy filmowe, a następnie zastanówmy się nad tym, co zostało już przyjęte jako „normalne”.

THX 1138 (obowiązkowe leki zmieniające myślenie w celu kontrolowania zniewolonego społeczeństwa – 1971)

Soylent Green (przeludnienie i kontrola przez elity – 1973)
Wicker Man (przeludnienie i kontrola przez elity -1974)
Logan’s Run (kontrola populacji przez komputer – 1975)
Network (kontrola przez media korporacyjne – 1976)
Brainstorm (transmisja myśli przez sieć komputerową – 1983)
Robocop (militaryzacja policji – 1987)
They Live (kontrola umysłu i zbieranie danych – 1988)
Johnny Mnemonic (dane jako towar– 1995)
Gattaca (kod genetyczny jako towar – 1997)
Devil’s Advocate (kontrola legislacyjna nad społeczeństwem – 1997)
Eyes Wide Shut (rytuały elity – 1999)
Swordfish (rząd sankcjonuje zbrodnie w walce z terroryzmem – 2001)
24 (dobrzy faceci stosują tortury by dostać informacje od terrorystów – 2001)
Minority Report (high-tech państwo policyjne stosujące biometrię i „zbrodnie wyprzedzające” – 2002)
The Experiment (dynamika maltretowania więźniów – 2002)
Control Factor (kontrola umysłu przez dyktaturę naukową – 2003)
Jericho (frakcje wewnątrz rządu USA organizują nuklearne operacje fałszywej flagi – 2006)
I Am Legend (dobrodziejstwo intencji naukowych i stanu wojennego, oraz szczepionki jako metody leczenia – 2007)

Więcej tutaj

Ogromna lista na http://www.jackbloodforum.com Tutaj

Komentarzy 10 to “Prorocze programowanie: hit filmowy Captain America scenariuszem norweskiego ataku, zanim się wydarzył?”

 1. Admin Says:

  Ben Stein Czy Żydzi rządzą …. Hollywoodem?

  Załóżmy, że tak – i co z tego?

  „Hollywoodem rządzą żydzi, jego właścicielami są żydzi. I powinni wykazywać więcej wrażliwości na sprawy ludzi, którzy cierpią. Widzieliśmy w kinie Meksykańców, żółtków, skośnookich, groźnych Japońców, przebiegłych Filipińczyków, widzieliśmy wszystko, ale nigdy nie widzieliśmy parcha. Albowiem ci ludzie wiedzą doskonale, gdzie wyznaczyć granicę”….. Marlon Brando w programie „Larry King Live”

  Kilka dni po wystąpieniu Brando otrzymałem telefon od dziennikarki, która prosiła mnie o komentarz do całej sprawy. Pytała, jak się czuję, słysząc o tym, że Hollywoodem rządzą żydzi. Zasugerowała od razu odpowiedź: jej asystenci już sprawdzili, że żydzi Hollywoodem nie rządzą. Po szczegółowym śledztwie doszli do wniosku, że „tylko” 60 procent stanowisk kierowniczych w Hollywood obsadzonych jest przez żydów. I co ja na to?

  Więcej pod:

  http://www.swiatowid.fora.pl/moja-prawda-twoja-prawda-i-g-prawda,17/czy-zydzi-rzadza-hollywoodem,180.html

 2. Wojnar Says:

  Z całym szacunkiem, ale ludzie tutaj chyba nie wiedzą co to jest „aryjski wygląd”.

  http://www.myspace.com/451146268 tutaj 😀

 3. Wojnar Says:

  Trzeba tez zwrócić uwagę na to, że były to rysunki „niemieckie” i pod Niemców robione, dlatego też nie odzwierciedlają w pełni prawdziwego wyglądu Aryjczyków, którzy byli jeszcze szczuplejsi
  http://i619.photobucket.com/albums/tt279/german24/Germans/1950smaybeBobWessel8classify.jpg coś jak to.

 4. Ola Gordon Says:

  na dole strony jest film, niby zrobiony przez niego, ale nie jestem tego pewna, przeciwko globalistom, muzułmanom i komunistom
  http://willyloman.wordpress.com/2011/07/23/unraveling-anders-behring-breivik/
  ciekawe kto go zrobił …

 5. sentintel Says:

  To jest prognostyczne programowanie

  „Istnieje odpowiednia technika służąca do takiego przygotowywania umysłów. Jej zadaniem jest wpływanie na postrzeganie przez ludzi przyszłości, na to, czego od niej oczekują i jak będą w niej myśleli i zachowywali się. Ta technika nazywa się prognostycznym programowaniem.
  Zwykle jest to fikcyjna historia osadzona w przyszłości (albo w położonej hen daleko galaktyce), która zawiera zaplanowane do wprowadzenia w przyszłości idee i technologie, dzięki czemu kiedy te rzeczy są już bliskie realizacji w rzeczywistym życiu, zaprogramowanemu społeczeństwu wydają się znajome.
  Rodzi się w nich odczucie nieuchronności, które nie wystąpiłoby, gdyby nie było tego prognostycznego programowania. Ofiary są mniej skłonne do protestowania, ponieważ wszystko zostało tak zaprogramowane, aby sytuacja rozwijała się w pozornie naturalny, nie skoordynowany sposób, jakby bez scenariusza. Ta manipulacja jest realizowana przez najlepszych kreatorów percepcji, jakich można kupić za pieniądze.

  Jak wyjaśnia Alan Watt z http://www.cuttingthroughthematrix.com, jesteśmy skutecznie formowani: „Po pierwsze, wiedzą, gdzie chcą uprawiać to pole, gatunek, który chcą tam uprawiać, jak wysoko ma on rosnąć i ile ma go być.
  Najpierw przygotowują grunt. Wycinają krzaki. Orzą. Bronują. Wykonują wszystkie konieczne prace przygotowawcze. Potem sieją ziarno i obserwują jak rośnie… i pielęgnują je. Właśnie to robią z naszymi umysłami, przygotowując je na każde ważne wydarzenie, jakie się nam w życiu przydarzy. Widać to w filmach, zwłaszcza tych najbardziej nam współczesnych… W XX wieku były to przeważnie powieści, sztuki teatralne, widowiska rewiowo-kabaretowe etc, a dzisiaj mamy to na ekranach naszych telewizorów… Umieszczają to w przeznaczonych dla nas programach, po czym znajdujemy odzwierciedlenie tego w naszym życiu i myślimy: «Sądzę, że jest okej, to chyba coś naturalnego». I nawet nie zastanawiamy się, skąd wziął się ten pomysł? Otóż jest on wtłaczany nam poprzez rozrywkę i to jest główny cel jej tworzenia”.33

  Ta technika prognostycznego programowania jest wykorzystywana do uwarunkowywania nas na zaakceptowanie pomysłu mikroczipowych implantów i uznanie ich za coś pożądanego, i jest realizowana od dziesiątków lat.
  Jest wiele przykładów prognostycznego programowania mającego przekonać nas do wszczepienia sobie mikroczipu. Jeśli ktoś ogląda filmy, jest bardzo prawdopodobne, że został poddany prognostycznemu programowaniu. Oto kilka przykładów:
  • Pierwsza scena filmu Ucieczka Logana (Logan’s Run) (1976) ukazuje nowo narodzone dziecko z kryształowym implantem w dłoni. W dalszych scenach filmu implant zaczyna błyskać, kiedy ktoś osiąga wiek trzydziestu lat, czyli czas „odnowienia”. Co ciekawe, w roku 2012 na nasze ekrany ma wejść nowa wersja tego filmu.
  • W filmie Forteca (Fortress) (1992) każdy więzień ma wszczepiony „intestinator”, urządzenie wywołujące silny ból lub nawet śmierć w przypadku naruszenia więziennego regulaminu. Opublikowany w maju 2009 roku artykuł „Saudi «Killer Chip» Implant Would Track, Eliminate Undesirables”

  32 Edward Bernays, Propaganda, cytowane w: John Coleman, The Tavistock Institute of Human Relations: Shaping the Morał, Spiritual, Cul-tural, Political, and
  Economic Decline ofthe United States of America (Instytut Stosunków Międzyludzkich w Tavistock: Kształtowanie moralnego, duchowego, kulturowego,
  politycznego i ekonomicznego upadku Stanów Zjednoczonych Ameryki), str. 23.
  33 Alan Watt, „Predictive Programming” („Prognostyczne programowanie”), http://www.youtube.com/watch?v=L8Q8M0u6CnE. „Reality Check -Alan Watt”,
  video.google.com/videoplay?docid=2006926575008842451#. Alan Watt, „Movie Predictive Programming/Occultic Connection” („Związek
  prognostycznego programowania/okultyzmu z filmem”), część 1, 23 listopada 2006, http://www.cuttingthroughthematrix.com/transcripts/Alan_
  Watt_Blurb_PredictiveProgramming_PARTl_Nov232006.html. Alan Watt, „Movie Predictive Programming/Occultic Connection” („Związek
  prognostycznego programowania/okultyzmu z filmem”), część 2, 24 listopada 2006, http://www.cuttingthroughthematrix.com/transcripts/Alan_Watt_
  Blurb_PredictiveProgramming_PART2_Nov242006.html.

  („Saudyjski implant «Czip-Zabójca» ma śledzić i eliminować niepożądanych”) sugeruje, że intestinator już istnieje.34

  • W filmie Człowiek demolka (Demolition Man) (1993), którego akcja rozgrywa się w roku 2032, „San Angeles” jest wysoce uporządkowaną społecznością, w której wszystko, co uznano za niekorzystne dla człowieka, na przykład sól i papierosy, jest nielegalne. Każdy obywatel ma mikroczipowy implant, włącznie z dopiero co rozmrożonym Johnem Spartanem (Sylvester Stallone), którego zamrożono i przeprogramowano w kriogenicznym więzieniu.35
  • W mini serialu produkcji BBC zatytułowanym Ostatni wróg (The Last Enemy) (2008) brytyjska minister spraw wewnętrznych pokazuje wszczepiony mikroczip. „Jego zawartość i funkcje można dostosować do moich potrzeb. Może być moją kartą kredytową, może być kluczem do drzwi, kluczykiem do mojego samochodu, którego już nigdy nie zgubię. W końcu stanie się uniwersalny, poczynając od wieku szkolnego. To metka na całe życie”.36 Kolejną wypowiedzianą tam perełką jest stwierdzenie, że implant w postaci mikroczipu „przywróci zwykłemu uczciwemu obywatelowi wolność przemieszczania się”. Czy to znaczy, że ta wolność została mu wcześniej zabrana?
  • W pierwszej scenie filmu Teoria spisku (Conspiracy Theory) (1997) kierowca taksówki Jerry Fletcher (Mel Gibson) rozmawia ze swoimi pasażerami o różnych spiskach i napomyka o słynnym przemówieniu George H.W. Busha, w którym mówił on o Nowym Porządku Świata. W pewnym momencie rozmawia z panią z pieskiem na temat wszczepiania zwierzętom domowym mikroczipów w celu ułatwienia ich identyfikacji i śledzenia i stwierdza: „Chodzi mi o to, że dzieli nas tylko mały kroczek od wprowadzenia tego nam i naszym dzieciom. No i wtedy, zanim zdążymy się zorientować, mój Boże! Prawdopodobnie znajdą pretekst…” W tym momencie następuje cięcie i przejście do innej rozmowy z innym pasażerem, po czvm to szczególne zdanie zostaje zakończone.
  Fletcher ukazany jest jako stuknięty pod wieloma względami facet, mimo iż jest faktycznie ofiarą (istniejącego w rzeczywistości) programu kontroli umysłów realizowanego przez CIA pod kryptonimem MK-ULTRA.37 Najskuteczniejszym sposobem przypięcia głównemu bohaterowi etykietki świra jest sam tytuł filmu, który jest obraźliwym określeniem często wykorzystywanym w mediach w celu ośmieszania wszelkich hipotez, które nie są zgodne z autoryzowaną, oficjalną wersją wydarzeń, bez względu na to, czy została ona uznana lub nie za fałszywą i czy alternatywna hipoteza opiera się lub nie na weryfikowalnych faktach.

  I co dalej?

  Powyższa lista przykładów formowania umysłów nie wyczerpuje tematu. Nie ma w niej różnych wiadomości telewizyjnych, które są w zasadzie reklamami przeznaczonymi na użytek widza/konsumenta ukrytymi pod płaszczykiem pseudodebaty. Tego samego należy spodziewać się w rosnącej liczbie źródeł, ponieważ niewidzialny rząd próbuje przekonać nas w pierwszym rzędzie, że wszczepienie mikroczipu jest pożądane, a dalej, że jest „normalne”. Takie podejście będzie coraz bardziej implikowało pogląd mówiący, że niewszczepienie mikroczipu jest czymś nienormalnym, czego niektórzy ludzie wręcz nie zniosą.

  Im więcej ludzi wyrazi zgodę na wszczepienie sobie mikroczipu, tym szybciej gospodarcza i techniczna infrastruktura świata będzie przekształcała się w postać opartą na założeniu, że wszyscy obywatele są zaimplantowani. W chwili pisania tego artykułu w niektórych klubach ludzie mogą już płacić przy pomocy implantowanego mikroczipu, co stanowi pierwszy krok do realizacji tego planu.
  Następnym krokiem będzie zwiększanie liczby miejsc akceptujących ten sposób płatności, po czym może dojść do kłopotliwej sytuacji w postaci jedynej opcji płacenia za towary i usługi za pomocą wszczepionego mikroczipu.

  Ustanowienie bezgotówkowego społeczeństwa będzie kolejnym niemiłym posunięciem i kilka niedawno opublikowanych artykułów z różnych krajów sugeruje, że przygotowania do przejścia do tego etapu są już mocno zaawansowane.38

  34 Fox News, „Saudi «Killer Chip» Implant Would Track, Elimi-nate Undesirables” („Saudyjski implant «Czip-Zabójca» ma śledzić i eliminować
  niepożądanych”), 18 maja 2009, http://www.foxnews.com/story/0,2933,520331,00.html.
  35 „Meat-Eater” Used As An Insult („Określenie «mięsożerca» jako obelga”), http://www.youtube.com/watch?v=x9uFYwBB8HE.
  36 „Eventually It Will Become Universal” („W końcu stanie się powszechny”), http://www.youtube.com/watch ?v=iX77AxxbjkY.
  37 „Project MKULTRA Victim Testimony” („Zeznanie ofiary Projektu MKULTRA”), trzyczęściowe nagranie wideo oraz wiele innych, http://www.youtube.com.
  Dutch News, „Supermarkets set to refuse cash” („Supermarkety nastawiają się na odmawianie przyjmowania gotówki”), 11 czerwca 2009,
  http://www.dutchnews.nl/news/archives/2 … %20cas.php. The Times, „To fight deflation, abolish cash. Could Japan make reality of
  «science fiction»?” („Aby walczyć z deflacją należy zrezygnować z gotówki. Czy Japonia zrealizuje «science fiction»?”), 19 czerwca 2009,
  http://business.timesonline.co.uk/tol/b … cle6531299. ece. The Telegraph, „Is a cashless society on the cards?” („Czy bezgotówkowe społeczeństwo będzie oparte na kartach?”), 11 stycznia 2010, http://www.telegraph.co.uk/finance/news … cards.html.

  http://davidicke.pl/forum/post75033.html?hilit=mikroczipy#p75033

 6. orlik Says:

  Nie poraz pierwszy okazuję się, że reżyserzy i scenarzyści z Hollywood to swego rodzaju prorocy i przewidują niektóre wydarzenia z wyprzedzeniem czasu. Raczej tych wydarzeń nie przewidują tylko po prostu o nich wiedzą i wiedzą kiedy one nastopią. W końcu ich pracodawcami i dobroczyńcami są ci którzy sami siebie nazywają „oświeconymi”.

 7. outofstep Says:

  Kolejna synchronizacja wydarzen,ktora wylania sie z tego co pokazuje nam Hollywood to zburzenie Chrysler Building w Nowym Jorku.Wysynchronizowana data ataku to 6 Grudnia ?
  Prosze przesledzic waatek na tym forum http://www.synchromysticismforum.com/viewtopic.php?f=4&t=2027
  To juz nie sa zarty.
  A ja znalazlem cos takiego

 8. nieustraszona Says:

  Madry „wybrany” to zakonspirowany „wybrany” i odpowiednio przebrany w rozne kostiumy , czasami z krawatami, biala czy inna jarmulka na glacy, bardzo czesto nosi togi sedziowskie albo mundury wyzszych stopniem wojskowych, nosi tez sutanny i krolewskie szaty oraz roznego rodzaju tytuly.
  Glowno dowodzacy w roznych przebraniach maja jednak jedna wspolna ceche, bo sa obrzezani i sila rzeczy to sie nie rzuca w oczy , a nawet nie powinno zadnemu widzowi ich roznych przedstawien przyjsc na mysl, ze to tylko dobrze poprzebierani i ucharakteryzowani aktorzy planowo wykorzystywani do odgrywania rol glownych .

  Nawet taki bajkowy ksiaze Karol przeszedl taka niemila, acz konieczna operacje w tych „kregach”.

  Kazdy taki „aktor” zanim wejdzie na scene musi byc bardzo dokladnie przygotowany i w zaleznosci od roli, jaka mu przyjdzie odgrywac musi tez bez zajakniecia poslugiwac sie danym jezykiem , bo inaczej wypadl by z roli, ktora musi byc tak przekonywujaco grana, zeby ludzie „uwierzyli” ze to co mowi jest najczystsza prawda.
  Taki Reagan byl przeciez aktorem i Wojtyla…, no i jak temu nawet ostatniemu mozna bylo nie „wierzyc” wedlug mantry : „blogoslawieni ci , co nie widzieli, a uwierzyli” i po prostu nie wypada byc „niewiernym Tomaszem”, bo co by ludzie powiedzieli, a o dobra „opinie” przeciez trzeba dbac, bo to jest bardzo chodliwy towar, tak jak dziewictwo do dnia slubu kiedys bywalo.

  Opinia publiczna jest tez najwazniejsza do akceptacji poczynan roznych glownych aktorow teatru swiatowego, bo jak taka opinia panuje , ze trzeba napasc jakis kraj do obrony wlasnych „interesow”, to porzadni widzowie hojnie i bez szemrania beda placic podatki na zakup roznych „rekwizytow” wojennych, bo wszyscy wiedza, ze produkcje „filmow” sa bardzo drogie. Jednak przy dobrowolnym udziale wielu widzow w ogladaniu roznych „filmow” kasy kin na calym juz swiecie sa oblezone tak, ze naklady na ich produkcje szybko sie zwracaja do kieszeni „producentow” i „rezyserow”.

  Dziwne rzeczy dzieja sie jednak z biletami wstepu na te rozne „rozrywki” , bo tu ich drukarz zaczal je rozmnazac w niewidzialny sposob poprzez nieistniejace odsetki i jakims cudem wspolczesni widzowie musza placic dlugi wdziecznosci za jakies tam bilety w tym ogromnym swiatowym teatrzyku , chociaz wcale ich nie zamawiali.
  Wielu „widzow” gra przymusowe i masowe role statystow i co dziwne tez musza za to placic ….swoim zyciem i dobytkiem, bo okrutni rezyserzy wola jednak krecic filmy w realu , kiedy to prawdziwe cierpienia i prawdziwe ofiary dodaja blasku slawy i wielkich rzeczywistych lupow glownym „rezyserom i producentom” w tym teatrze wojny, gdzie tak prawdziwe sa zniszczenia, cierpienia i smierc milionow tych przymusowych statystow oraz widzow.

 9. seryjny samobojca Says:

  nadchodzi kolejny film – WWZ, juz nie kryja sie wogóle – swiatowa wojna syjonistyczna. jestesmy do wyrżniecia jak zombi


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: