Danny Jowenko – holenderski ekspert ds rozbiórek ginie w wypadku samochodowym


Dutch demolition expert Danny Jowenko dies in car crash

http://www.veteranstoday.com/2011/07/23/dutch-demolition-expert-danny-jowenko-dies-in-car-crash/

Debbie Mennon – 23.07.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Według Danny Jowenko, WTC7 rozleciał się na skutek kontrolowanej demolki.

Wypadek holenderskiego „eksperta ds demolki” Danny Jowenko bardzo nas interesuje, gdyż 13.07.2011 roku, w ekskluzywnym wywiadzie dla Press TV, dr Alan Sabrosky zwrócił szczególną uwagę na jego opinię, że 2 lata temu znalazł wyjątkowo niepokojące video, w którym Danny Jowenko mówił o demolce 11 IX trzeciego budynku WTC, 43-piętrowego WTC7, trzeciego najwyższego budynku, w który nie wpadł samolot, a czego podejrzanie zabrakło w raporcie komisji 11 IX, a który, jak mówił Jowenko, zawalił się absolutnie w wyniku kontrolowanej demolki. „To znaczy, WTC7 zawalił się tak jak stał, w sekundach, beż żadnego dostrzegalnego powodu, co oznacza jedynie jakąś wewnętrzną przyczynę, która to spowodowała, wywnioskował Sabrosky”. Wielokrotnie cytował opinie i wywiad tego znanego eksperta w swoich artykułach.

Szesnastego lipca 2011 roku, Danny Jowenko zginął w wypadku samochodowym, wpadł na drzewo w holenderskiej wiosce Serooskerke. W aucie był również pies.

Wypadki się zdarzają. I nie był on szczególnie ważnym i groźnym facetem, jak Sean Hoar. [z afery Murdocha – przyp. tłum.]

Był tylko jednym z wielu, którzy dali cenne i niepodważalne świadectwo, ale tylko jednym z wielu, nie stanowił w najbliższym czasie zagrożenia dla kogokolwiek. Musiałbym wiedzieć więcej na temat okoliczności jego „wypadku”, zanim mógłbym wpaść w paranoję.

Ale z drugiej strony, nie potrzeba zabijać wszystkich kur by wystraszyć małpy… ale ludzie tacy jak Danny Jowenko i Sean Hoar, którzy dają świadectwo takie jak zrobili to oni, i pchają ten szczególny wózek, nie są małpami, i wątpię, by śmierć kilku kur wystraszyła wielu od wykonywania swoich zadań!

I szkoda mi psa, chyba że posiada ubezpieczenie szpitalne, lub jest na pensji rządowej, po prostu przedawkują go i pochowają.

Czołowe zderzenia z drzewami są najgorsze. Czy są jakieś inne?

RIP Danny!

Komentarzy 6 to “Danny Jowenko – holenderski ekspert ds rozbiórek ginie w wypadku samochodowym”

  1. Ola Gordon Says:

    dzięki, sentinel, pozdr

  2. Kikka Says:

    Mysterious Deaths of 9/11 Witnesses (MUST SEE)

  3. outofstep Says:

    Czyzby teraz pora na Dimitrija Khalezova ?


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: