Putin jest zdolny do przekształcenia Rosji w Zimbabwe


źródło: www.3rm.info/13323-putin-sposoben-prevratit-rossiyu-v-zimbabve.html

Tłum.:R.X.  z dn.22.07.11

Rosyjska karykatura Putina

Bankier Alieksandier Liebiediew został przyjęty w szeregi Wszechrosyjskiego Frontu Narodowego, doniosły liberalne media.

„Otrzymaliśmy od niego wszystkie dokumenty. Uważamy Liebiediewa za członka Wszechrosyjskiego Frontu Narodowego” – oświadczył przedstawiciel WFN. W końcu czerwca Liebiediew na swoim blogu opublikował apel do przywódcy WFN, Władimira Putina w którym podkreślił swoją gotowość wstąpienia w szeregi WFN w składzie stowarzyszenia „Nasza stolica”.

Bankier wyraził ubolewanie, że w wykazie organizacji przyjętych do WFN, stowarzyszenie „Nasza stolica” zostało pominięte i poprosił Putina o „naprawienie tego nieszczęśliwego nieporozumienia”. W ubiegłym tygodniu Liebiediew w wywiadzie dla Reuters’a oświadczył, że premier Władimir Putin w ciągu nadchodzących lat może przemienić Rosję w Zimbabwe.

„Sprytny.Wystarczająco pojętny by zrozumieć, że musi koniecznie zmienić kurs. Putin to nie Mugabe ale może takim się stać. Dajcie mu 20 lat i pozostawcie wszystko w takim stanie jak teraz. I będzie Zimbabwe. Spójrzcie co się stało w okręgu kuszczewskim i w Jekatierinburgu. Czy nie wygląda na to, że rodzi się Zimbabwe?” – ciągnął Liebiediew.

Rzeczywiście, Putin jeszcze nie osiągnął poziomu Mugabe, który dokonał dwóch ludobójstw (na białych Rodezyjczykach i murzynach z konkurencyjnego plemienia Maszona). Putin
skupił się jak narazie na ludobójstwie Rosjan. Z drugiej strony biorąc pod uwagę fakt, że Rosjan jest jednak więcej niż Rodezyjczyków, to osiągnięcia Putina można uznać co najmniej za porównywalne do osiągnięć Mugabe.

Ciekawe co można powiedzieć o polityku jeżeli nawet jego zwolennicy uważają, przekształci on Rosję w Zimbabwe.

Jedna odpowiedź to “Putin jest zdolny do przekształcenia Rosji w Zimbabwe”

 1. stary-stach Says:

  nie z tematem ale ważne
  ZARZĄD PAP:
  Jerzy Paciorkowski – Prezes Zarządu
  Zbigniew Krzysztyniak – Członek Zarządu,
  Lidia Sobańska – Członek Zarządu
  ponadto;
  Krzysztof Andracki
  Witold grzybowski
  Witold Laskowski
  Roman Ostrowski
  ci ludzie kierują największą pralnią mózgów w Polsce a ponadto wśród nich ktoś jest z dyspozytury biderbergu na Polskę pytanie który?

  pomniejszych członków nie umieściłem. Ważne aby odszukać ich prawdziwe nazwiska i nagłośnić ich przestępczą działalność


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: