Prezydent Putin i żydowski ekstremizm


Fragment książki Henryka Pająka „Ostatni transport do Katynia 10+04+2010”, Wydawnictwo Retro, ISBN: 83-87510-42-4 [s. 353-355]

Rozdział IX – Rosja w chazarskiej niewoli

 Prezydent Putin i żydowski ekstremizm [63]

 autor: M Nazarow

Większość religii poczytuje sobie, że są jedynie prawdziwe. Ale jest jedna religia, która nie tylko uważa inne religie za fałszywe, ale że reszta pozostałych ludzi to bydło. Ta religia stwierdza, że jedynie jej współwyznawcy są kochani przez „Boga”, który złożył im obietnice ziemskiego panowania nad wszystkimi innymi narodami, których rolą jest los niewolników.

Ta religia to talmudyczny judaizm. I szczególnie jest on najbardziej wrogo nastawiony do chrześcijaństwa, które głosi, że obietnica i prawa Boże są przeznaczone dla wszystkich ludzi, niezależnie od narodowości, co implikuje fakt zniesienia wybraństwa narodu żydowskiego i dlatego chrześcijaństwo jest postrzegane przez Żydów jako wrogie, a judaizm obrzuca chrześcijan wszelkimi możliwymi obelgami i traktuje chrześcijan gorzej niż bydło.

W dzisiejszej Rosji nadchodzi czas, o którym jeszcze w 1974 r. pisał do przywódców Izraela jeden z umiarkowanych działaczy rosyjskiego syjonizmu M Agurski:

Obecnie, kiedy mamy w oparciu o to państwo (ZSRR) silną pozycję, możemy wyznaczyć sobie nowy cel narodowy, a mianowicie niewyobrażalnie zintensyfikować żydowski wpływ na światową cywilizację… Izrael powinien stać sie duchowym i kulturalnym centrum całej ludzkości… oświeceniem wszystkich narodów („SION” – Tel Awiw, 19.11.1977).

Spójrzmy z tego punktu widzenia na nasze życie polityczne. Od posłów Dumy Państwowej wymaga się specjalnego (w porównaniu ze wszystkimi innymi narodami) uznania żydowskich ofiar II wojny światowej (odmówiło jedynie kilkudziesięciu posłów). Minister Matwijenko uczestnicząca w wielkiej konferencji zagranicznej na temat „holokaustu”, oświadczyła, że „stosunek tego lub innego kraju do tragedii holokaustu jest wskaźnikiem, swego rodzaju papierkiem lakmusowym, według którego inne państwa wyrokują o prawie danego kraju przynależności do obywatelskiej demokratycznej społeczności”. („Wremia nowostiej”, 20.04.2001). Powróciwszy z konferencji obiecała z niezwykłym wzburzeniem w programie telewizyjnym (RTR, program żyda Swanidze „Zierkało”) „wbijać” w głowy rosyjskich uczniów żydowską wersję wojny i „holokaustu” i „walczyć z antysemityzmem”.

Już przygotowano odpowiednio podręczniki – jednym z ich twórców był znany profesor Uniwersytetu Moskiewskiego Asmołow, potomek bitnych rewolucjonistów, oraz członek prezydium Rosyjskiego Kongresu Żydów, wcześniej stworzył programy nauczania rosyjskiej historii i na temat rosyjskiego nacjonalizmu, przy czym postanowienie o realizacji tego programu „było pierwszym rozporządzeniem podpisanym przez Putina po objęciu stanowiska prezydenta” [64]. Na Górze Pokłonnej w Moskwie (z której swego czasu przybywający do stolicy pielgrzymi klękali i kłaniali się widniejącym w oddali wszystkim jej świątyniom i sanktuariom), we współpracy z rządem w Moskwie wzniesiono Muzeum Holokaustu i synagogę. Takiej polityce nadał kierunek sam prezydent Putin. Naczelny rabin Rosji Berl Lazar oświadcza:

Od czasu kiedy do władzy doszedł Władimir Putin, nasiliły się kary za incydenty antysemickie. W pozdrowieniach nadesłanych przez prezydenta Putina we wrześniu z okazji święta Rosz-chaszana obiecał on całkowicie wykorzenić antysemityzm […] Prezydent Putin czuje się odpowiedzialny za pomyślność rosyjskich Żydów i za walkę z antysemityzmem we wszelkich jej formach i stworzenie rosyjskim Żydom możliwości swobodnego przemieszczania się z podwójnym obywatelstwem. [65]

Prezydent Federacji Rosyjskiej obchodzi święta Chanuka w centrum chasydzkiej społeczności żydowskiej i bierze udział w żydowskim rytuale zapalania świec chanukowych wraz z rabinem Lazarem. Tam Putin został obdarowany żydowską menorą, co skomentował mówiąc, że „światło i dobro, które promieniuje z menory chanukowej będą także oświetlać Kreml”. Artykuł w gazecie był zatytułowany bardzo znamiennie: ‚Prezydent świętował zwycięstwo Żydów nad Grekami” („NG-Religii” – 27.12.2000). A jeszcze dodatkkowo z jakiegoś to powodu „czuje się odpowiedzialny za pomyślność rosyjskich Żydów i za walkę z antysemityzmem we wszelkich jej formach i stworzenie rosyjskim żydom możliwości swobodnego przemieszczania się z podwójnym obywatelstwem”. („Jewriejskie słowo” Nr 47, 21-27.11.2001). Z okazji tego święta rosyjski prezydent spotkał się z byłym premierem Izraela Netanyahu i powiedział, że podziela żydowskie podejście do konfliktu z Palestyńczykami, bo „Nasi [66] ludzie w Izraelu to prawie milion”. Jako uzasadnienie do podjęcia działań wojskowych w Czeczenii Putin podał zachodnim dziennikarzom: „To jest wojna przeciwko antysemityzmowi” („NG-Religii – 25.07.2001). Prezydentowi wtóruje człowiek z jego bliskiego otoczenia Siergiej Mironow, przewodniczący Rady Federacji.

W czasie wizyty w Izraelu w marcu 2002 r. zrównał Palestyńczyków z czeczeńskimi terrorystami, demonstracyjnie odmówił spotkania z przywódcą palestyńskim i później oświadczył, że Izrael jest nam bliższy; bo tam mieszkają „nasi rodacy” (jacyż to oni rodacy, jeśli wybrali sobie inną ojczyznę i innego „ojca”? Czy pierwsze osoby naszego państwa mają na myśli fakt, że wielu członków warstwy rządzącej Federacją Rosyjską nie uważa, że ich ojczyzną jest Rosja, a jest nią Izrael?) Patrząc na to, że rosyjski ambasador w Izraelu M I Bogdanow również wyśpiewuje dytyramby na cześć żydowskiego terroru: „Nie przestanę podziwiać męstwa narodu izraelskiego” („MEG” Nr 1, 2002 r.).

Ale czy wiele trzeba męstwa, żeby zmasakrować czołgami kobiety i dzieci?

[63] WWW.RUSNATION.ORG przekład dla autora: A K

[64] żydowskie czasopismo „Alief” – sierpień 2001

[65] „Jewrejskoje słowo” Nr 47, 21-27.11.2001

[66] co to znaczy „nasi”?

****************************************************************************

Zobacz także:

Putin marionetką w łapach sekty Chabad Lubawicz. Henryk Pająk

Komentarzy 11 to “Prezydent Putin i żydowski ekstremizm”

 1. Admin Says:

  Btw, pojawiła się 5 część filmu „Rosja z nożem w plecach”:

  Wcześniejsze części pod:

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/15/rosja-z-nozem-w-plecach-film/

 2. MK Says:

  panie Jerzy,

  już Albert Pike pisał że należy obalić cara, po czym na początku XX w masoneria wywołała za pieniądze z USA rewolucję, później mason Stalin [według H.P.] wyrwał się ze smyczy,

  http://zaprasza.net/a_y.php?=&category_id=&mid=15985

  Pająk stawia tezę że ludzie CFR opanowali ZSRR, przede wszystkim służby, zamach na JP II miał być nie subordynacja części agentury względem Andropowa,

  Miedwiediew jest Żydem oficjalnie http://www.pardon.pl/artykul/4102/_/8#komentarz_681958

  Co do Putina że wziął za pysk Chodorkowskiego,

  sprawa wyglądała tak że Chodorkowski wziął „pożyczkę” ok 200 MLN od Jacoba Rothschilda z WB,
  kupił Ropę o wartości 20 MLD, stworzył organizację „Otwarta Rosja” w której zasiadł sam Rothschild, stał się 1) konkurencją polityczną dla Putina, 2) Pająk gdzieś pisał że przestał płacić rosyjskiej mafii,

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/rosja-chodorkowski-przeniesiony-do-obozu-karnego

  nieznanego ? może na Jamajkę,

  Nigdy osobiście nie rozumiałem zachwytem nad Putinem

  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=18&t=238

 3. ziarnko prawdy Says:

  Bardzo mocne kazanie ks.Natanka z 17 lipca 2011r.Warto posluchac!!!
  http://gloria.tv/?media=176256

 4. Admin Says:

  Ton obecnych informacji nie jest antyrosyjski Panie Jurku, jest wręcz przeciwnie. Myślenie w kategoriach Rosja = Putin, jest dość ograniczające.

  To wyłożenie kawy na ławę. Jak wynika z powyższego tekstu, jak wynika ze zdjęć, materiałów filmowych, W. Putin toczy wojnę z żydostwem tylko w wyobraźni co niektórych osób. I na ekranie telewizora (i to także rzadkość). Dlaczego otacza się lubawiczerami? Dlaczego uczestniczy w żydowskich „świętach”? I dlaczego W. Putin jest chwalony przez najbardziej skrajnie szowinistyczne żydostwo? I skąd tyle obrzydliwej żydofilii w jego wypowiedziach? Czy tak postępuje osoba, która rzekomo wzięła żydostwo za pysk? Gdyby W. Putin był narodowcem, jak niektórzy na jego temat fantazjują, to dzisiaj, po dwóch kadencjach jego rzekomej walki, Rosją rządziliby Rosjanie, a nie mafijne struktury FSB, czy rosyjskojęzyczna sekta żydowskich szowinistów wraz ze swoją międzynarodową koszer mafią. I następcą Putina nigdy nie zostałby żyd!

  Rosyjskojęzyczna wersja Kalksteina zawróciła nie jednemu w głowie. Ze strony obrońców pro-żydowskiego Putina widze istny psychologiczny terror, telewizyjny amok i brak polemiki z argumentami podanymi w materiałach H. Pająka.

  Wierzę, że dobre imię H. Pająka obroni się samo, ponieważ wykonał kawał rzetelnej pracy, którą należy poznać. Zawdzięczamy mu świetne materiały w j. polskim pochodzące wprost ze wschodu. I jesteśmy dzięki nim bliżsi milowy krok do prawdy.

  W obliczu takiej krytyki i ataków, wrzucanie materiałów które obnażają żydowską zdradę W. Putina musi być kontynuowane.

 5. Admin Says:

  Film o żydostwie duetu Putin – Miediewied. Potrzebny ochotnik do zrobienia transkrypcji.

 6. stary-stach Says:

  Panie Admin masz pan rację nie wiedzieć czemu pan J_U_R twierdzi głupoty i inni mu podobni. Czyżby razwiedka internetowa? sama ksywka jest podejrzana jak z czasów stalinizmu (iurny słowianin -przeciwko zaplutemu karłowi reakcji – coś to przypomina) a przecież nie jest rzeczą tajną , że obecnie Księstwo Moskiewskie jest pod większą okupacją unych niż USA – bo tam czasem bronią gojów sprzeniewierzeni uni np:N.Finkelstein

 7. stary-stach Says:

  przedmówca MK też ma rację – a pan H.Pająk czerpie wiedzę z informatorów. (Niektórzy zbrodniarze w końcu też się nawracają i robią dobrą robotę później np św.Paweł, przecież to był też odpowiednik NKWD-zisty w tamtych czasach

 8. abc Says:

  Albin Siwak twierdzi, że w zeszłym roku, będąc w Moskwie, osobiście pytał marszałka Kulikowa i innych prominentów rosyjskich o to, czy Putin to Żyd, czy Rosjanin i Kulikow oraz inni zapytani odpowiedzieli, że Putin to Rosjanin:

 9. stary-stach Says:

  do abc nie zapominaj że Kulikow mieszka w „Rosji” nie mógł powiedzieć inaczej


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: