Rosja z nożem w plecach – film


O filmie „Rosja z nożem w plecach” i jego autorze Konstantynie Duszenowie:

Konstany Duszenow, wnuk komandora floty pólnocnej Duszenowa rozstrzealnego w czasach stalinowskich czystek (1940r), rehabilitowany w 50-tych latach, jest redaktorem naczelnym „Rusi Prawosławnej”. Z jego inicjatywy powstało wiele cennych materiałów dokumentalnych, między innymi doskonały film dokumentalny „Rosja z nożem w plecach” («Россия с ножом в спине» )

Nieprzesadnie heteroseksualny demokrata Rusłan Linkow, obwinił Duszenowa o to, że w filmie „Rosja w nożem w plecach” zawarł treści antysemickie i po trwającym kilka lat procesie, wiosną tego roku Konstany Duszenow został skazany na 3 lata kolonii karnej bez zaostrzonego rygoru. Surowość wyroku była dla wielu środowisk szokiem, Duszenowa w jego sądowych bojach wspierali nawet komuniści i ateiści, właściwie to wszyscy, prócz „sił demokratycznych” zblizonych do Echa Moskwy i Helsinskiej fundacji praw człowieka.

Konstanty Duszenow w ostatnim słowie nie wyraził skruchy, przeciwnie, stwierdził że robił, robi i będzie robić to co jest jego powinnością.

Cz. I

Cz. II

Cz. III

Cz. IV

Cz. V

Źródło: http://prawda2.info/viewtopic.php?p=194696#194696

Komentarzy 13 to “Rosja z nożem w plecach – film”

 1. Gość Says:

  Film jest naprawdę poruszający, dobrze, że są ludzie którzy maj gdzieś polityczną poprawność i tłumaczą takie filmy.

  Teraz coś o komentarzach na „gówno-prawdzie2”:

  „Pszek” z „gówno-prawdy2” zareklamował ten film w najgorszy z możliwych sposobów, niestety. On ten film opisuje jak jakieś wydarzenie artystyczne, całkiem zapominając, że ten film to krzyk bólu narodu Ruskiego pod jarzmem żydowskiej niewoli. Ten „krytyk” od siedmiu boleści nie patrzy przez pryzmat cierpiana Rosjan, nie patrzy kto doprowadził Rosję do tego stanu w jakim się znajduje, on nie patrzy na podobieństwa zdarzeń w naszym kraju, ani kto jest u władzy. Jest strasznie zdziwiony, że można zawrzeć sojusz z komunistami, aby zwalczać żydostwo, wiece zdziwiony, że wielu komunistów stoi po stronie Prawosławia. Aby pokonać wroga zawre sojusz z każdym, a żydostwo jest największym zagrożeniem obecnie i każdy rozsądny człowiek to rozumie.

  Z kolei drugi „krytyk” już ocenił ten film nawet go nie oglądając, to jakiś geniusz chyba, co to z tytułu potrafi streścić cały film.

  Zareklamowanie tego filmu na „gówno-prawdzie2” to antyreklama dla tego filmu i tyle.

  Co do filmu; odzwierciedla on dokładnie to, co się dzieje w Polsce, sytuacja jest identyczna. Oglądając ten film poznamy mechanizmy działania żydostwa również w naszym kraju. A Słowianie muszą się łączyć, nie dzielić, rządy to nie narody!

 2. Admin Says:

  Całkowicie zgadzam się z przedmówcą, widzimy tu analogiczną sytuację jaka miała i ma miejsce w Polsce, pod okupacją żydowską. Wszelkie podobieństwa nie są przypadkowe. Mam nadzieję, że niebawem pojawią się kolejne części i jak zapowiedział właściciel kanału na YT, który wrzucił owy dokument, będzie możliwość do pobrania go w całości, bez cięć.

  Na wszelki wypadek zgrałem już pierwsze 4 części, nakłaniam też do tego innych, znając JewTube nigdy nic nie wiadomo.

 3. Admin Says:

  Nie wiem gdzie w tej pięknej inicjatywie Pszek dostrzegł nierozważność i skąd w nim ten samobójczy popęd w kierunku kompromisów z tak bezwzględnymi okupantami. Zwłaszcza w miejscu i czasie gdy toczy się walka o biologiczne i duchowe przetrwanie.

  Nie mniej jednak treść samego infa zdumiewa działaniem.

 4. Ość Says:

  Putin to żyd chazarski na smyczy Rokefelera. Ciekawe dlaczego Rosjanie tego nie podają. Otacza się też samymi żydkami. Henryk Pająk o tym wspominał niedawno na prelekcji.

 5. kama Says:

  Ameryką rządzą żydzi,Rosją też a teraz chcą być w Unii.Polski polityk z jakiej by nie był partii chwali zydów i o nich dba .Swiat się budzi i na nich przyjdzie koniec,ale ile jeszcze ludzi wymordują.

 6. WW Says:

  Z tych wpisów wynika że są osoby które zdają sobie sprawe z tego co się dzieje w Rosji i na świecie. To nie tylko Rosja i Polska. To samo dzieje się na całym świecie.
  Sądzono że Książe Kijowski przepędził Chzarów na zawsze. Nic błędnirjszego. Przebrali się, mają inną fizjognomię niż Sefaradzi i są nierozpoznawalni przynajmniej na wizus i po nazwisku. Chazarowie czynią to samo co przedtem bardziej wyrafinowanymi sposobami i na daleko wiekszą skalę. To już nie Chazarowie lecz Aszkanaziści i ich czabasgoje.
  Dziękuję za przekład na j. polski i opublikowanie tego filmu.

 7. radtrap Says:

  Bardzo mi się podobał, czekam na kolejne czesci. Szkoda tylko że muszę tam oglądać tego Ziuganowa…

  Niestety prawosławie też zinfiltrowane przez okultyzm: http://www.proroctwa.com/diabelskie-blogoslawienstwo.htm

 8. Rosja z nożem w plecach « Loża bez tajemnic Says:

  […] Zródło Stopsyjonizmowi […]

 9. pszek Says:

  Admin :
  Nie wiem gdzie w tej pięknej inicjatywie Pszek dostrzegł nierozważność i skąd w nim ten samobójczy popęd w kierunku kompromisów z tak bezwzględnymi okupantami. Zwłaszcza w miejscu i czasie gdy toczy się walka o biologiczne i duchowe przetrwanie.
  Nie mniej jednak treść samego infa zdumiewa działaniem.

  Dostrzegam nierozważność ,może dlatego że mam czuja a może dlatego że się na tym znam .I właśnie dlatego że rzecz idzie o „być albo nie być ” i to nie tylko Rosji ,pożądana jest rozwaga a nawet lisi spryt,
  Co do uczciwości środowiska i osoby Duszenowa nie ma wątpliwości ale bywa że inni ” ruscy nacjonaliści” krzyczą „Rosja dla Ruskich” ale na widoku mają zupełnie co innego .
  Oto kilka dni temu „Rosyjscy” Nacjonal-demokraci pojechali do Izraela aby tam w Knesecie odbyli naradę z żydowskimi nacjonalistami .Ci „ruscy nacjonaliści” podobnie jak żydowscy uważają że największym zagrożeniem dla świata jest islam i z nim trzeba walczyć za wszelką cenę .”Ruscy nacjonaliści ” oświadczyli że Rosja powinna odłączyć sie od obszarów islamskich – czyli mówiąc krótko ,chca rozpadu Rosji .Czy taki ruski nacjonalizm popiera pan administratorze strony stopsyjonizmowi ? czy dalej nie rozumie pan że rozwaga w tych kwestiach jest sprawą priorytetową ? Sława bogu że Putinowi udało się odbić z zydowskich łap część telewizji i miał kto pokazać narady „ruskich nacjonalistów ” z żydami .

 10. gozdek Says:

  Witam,
  „Rosja z nożem w plecach” , jak również kilka innych ciekawych rosyjskich filmów dokumentalnych np.”Dekret o wyzwoleniu kobiet” , „Pogrom V kolumny”,czy też „Lekcje rosyjskiego” (w pełnej 2-u godzinnej wersji-wersja kiedyś dostępna na Onet.pl miała chyba 59min.), jak też parę jeszcze innych można znależć tu:
  najnowsze filmy chomikuj .
  Filmy są w pełnych wersjach i w rosyjskiej wersji językowej.
  Pozdro.

 11. gozdek Says:

  radtrap :
  Bardzo mi się podobał, czekam na kolejne czesci. Szkoda tylko że muszę tam oglądać tego Ziuganowa…
  Niestety prawosławie też zinfiltrowane przez okultyzm: http://www.proroctwa.com/diabelskie-blogoslawienstwo.htm

  A co powiesz o tym:


 12. Admin Says:

  Pszek,nie widzę żadnego związku. Z nich tacy „rosyjscy nacjonaliści” jak z koziej dupy trąba.

  Takich okazów to i u nas na pęczki. Jednak nie bierzemy zjudaizowanych i parchatych wydmuszek w ogol pod rozwagę.

  Generalnie sprawa rozchodzi się o żydowską okupację i rosyjskojęzyczny ZOG. Nie widze aby autorzy powyższego filmu chcieli rozpadu Rosji oraz uważali, że ich głównym wrogiem jest islam. Mówią otwarcie, ich problem stanowi żydostwo.

  „.Czy taki ruski nacjonalizm popiera pan administratorze strony stopsyjonizmowi ? ”

  A czy nie widać, co tu wrzucam?

 13. gość Says:

  Pszek, teraz tu przylazłeś? Już ktoś ci napisał prawdę o tobie, to wylałeś wiadro pomyj na niego, czytałem uważnie twoje wpisy na „gówno prawdzie2”, szczególnie rozmowę z Easy Russianem, kiedy to wymienił twoje pseuda jakich używałeś do swojej propagandy,
  i wiesz co? Doszedłem do wniosku, że jesteś dezinformatorem. Twoje pseudonaukowe wywody i mieszanie kłamstw z prawdą mają cię uwiarygodnić, no ale źle trafiłeś.

  Nie muszę daleko szukać by ci to udowodnić, sam tu przylazłeś.

  Podajesz nazwę „Narodowi demokraci” sugerując jednocześnie, że są to jacyś Rosyjscy nacjonaliści i z głupia frant zadajesz pytanie czy Admin popiera rozbijanie Rosji przez te ugrupowanie, choć w filmie „Rosja z nożem w plecach” jest wyraźnie powiedziane, kim są te ugrupowania. Oni nie mają z nacjonalizmem nic wspólnego, to zakamuflowana opcja żydowska, której zadaniem jest przejąć środowiska patriotyczne, a dokładnie, rozbić je, taką samą robotę wykonuje u nas w Polsce PiS.

  Sława bogu? Jakiemu?

  Ten film zaczyna przynosić owoce, nie tylko z informacji tam podanych.

  Dalej, podawanie ich jako przykładu świadczy o twojej bezdennej głupocie, albowiem ty chyba żyjesz w jakiejś innej epoce i myślisz, że masz do czynienia z głupszymi do siebie i to w dobie internetu. Wiemy dobrze, kto kreuje tych ludzi na „patriotów” i promuje ich hasła jako głos całego narodu.

  Na koniec.
  Jacy Rusy nacjonaliści pojechaliby do Iraela się naradzac? Jezu, Maryja, Józefie Święty! I to ma być ta twoja przeogromna wiedza na temat Rosji? I tyle na ten temat. Wracaj do ciurmy.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: