Na naszych oczach zachodnią cywilizację mordują skorumpowane, bandyckie elity i syjonistyczni pociągacze sznurków


The murder of Western civilization being carried out before our very eyes by corrupt, thuggish elites and their Zionist string pullers

http://just-another-inside-job.blogspot.com/

Chris Moore – 11.07.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Jeden z komentatorów na witrynie http://www.judeofascism.com/2011/07/murder-of-western-civilization-being.html zamieścił cytat, czy raczej pytanie, Clyde’a Wilsona, które wydaje się pochodzić z czasopisma Chronicles:

„Kiedy i dlaczego powstała istotna zmiana amerykańskiej mentalności, która spowodowała to, że „uczeni” i dziennikarze przestali pisać o faktach, wydarzeniach, i sytuacji na świecie, a skoncentrowali się na pisaniu o ich odczuciach wobec fikcyjnego świata?”

Kolejne pytanie zadane przez niego w tym samym wpisie:

„Czy miał rację Sołżenicyn, kiedy powiedział, że ciągłe zniekształcanie rzeczywistości przez zły reżim jest nawet gorsze od fizycznej przemocy?”

Istota i wyzwanie artykułu Wilsona naprawdę sprowadza się do tego, W którym miejscu Ameryka i Zachód popełniły błędy?

Oczywiście, stali czytelnicy tej strony wiedzą, że uważam, że Zachód nie popełnił błędu, a raczej był nieustannie niweczony, atakowany i sabotowany przez bardzo wrogich i partykularnych ludzi i ich zepsutych, dekadenckich i zbójeckich współpracowników, którzy postanowili obalić zachodni porządek moralny w ubiegłym wieku, i oczywiście spiskowali przeciwko niemu i niweczyli go we wcześniejszych stuleciach.

Dzisiaj uważam, że syjonistycznemu żydostwu udało się stworzyć w zachodnich elitach fałszywą świadomość i tłumioną rzeczywistość, a tym samym masach, wykorzystując globalizm, liberalny kapitalizm, poprawność polityczną, ideologiczną wielokulturowość, indoktrynację medialną i strach przed zubożeniem w bardzo materialistycznym i myślącym o karierach społeczeństwie.

Jeśli chodzi o to, jak nastąpiły „istotne zmiany” w amerykańskiej mentalności, ostatnio wciąż wracam do opisu Orwella, jak „partia” prowadzi i narzuca swoją wolę w jego powieści ‚Rok 1984’, aby zrozumieć modus operandi tego narodu, motywy i szaleństwo. „Partią” był pozornie komunizm, ale uważam, że to, o czym Orwell naprawdę pisał, to rasistowskie zorganizowane żydostwo:

„Powiadam ci, Winston, że rzeczywistość nie jest zewnętrzna. Rzeczywistość istnieje w umyśle ludzkim, ale nigdzie indziej. Nie w umyśle jednostki, która może popełniać błędy, a w każdym razie wkrótce ginie: tylko w umyśle partii, który jest zbiorowy i nieśmiertelny. Cokolwiek partia uznaje za prawdę, jest prawdą. Nie da się postrzegać rzeczywistości, chyba że patrzy się oczami partii”.

Ponieważ komunizm ostatecznie obrócił się przeciwko zorganizowanemu żydostwu, i zawsze był finansowo nieopłacalny ze względu na swój destrukcyjny i pasożytniczy charakter (zgodny z jego krypto-żydowskimi rasistowskimi autorami), „partia” musiała wymyślić bardziej długoterminowe, finansowo opłacalne mechanizmy, by nałożyć taką formę. Pasował tu liberalny kapitalizm, ale obłąkane i złowrogie motywy „partii” pozostają takie same.

Mając nałożone przez ideologie i mechanizmy wymienione powyżej, zachodnie elity teraz świadomie lub podświadomie postrzegają świat oczami „partii” (zorganizowanego żydostwa), żeby określić, co jest „dopuszczalne”, a co nie, co jest „prawdziwe”, a co nie, co jest „dozwolone”, a co nie. Jeśli zorganizowane żydostwo strategicznie zmieni swój zbiorowy punkt widzenia, przez decydujący wpływ na te kluczowe instytucje, to służalcze nowoczesne elity zmienią swój również.

Nauka, empiryzm, dokumentacja, racjonalizm i zdrowy rozsądek, po prostu nie są już uważane za coś najlepsze, tylko to co jest całkowicie dekretowane przez syjonistyczną kontrolę. Co można, a czego nie można powiedzieć, studiować, popierać, realizować, czy robić w „respektowanych” kołach, jest weryfikowane przez te żydowskie rasistowskie okulary, łącznie z formułowaniem amerykańskiej polityki zagranicznej i wewnętrznej.

Wcześniej żydowski nacjonalistyczny papierek lakmusowy „Czy to jest dobre dla Żydów?”, teraz stał się amerykańskim i coraz bardziej zachodnim nakazem.

Mając taki naród i jego tchórzliwych współpracowników i pożytecznych idiotów, (wielu z których w głębi duszy również całkowicie lekceważy chrześcijaństwo i zachodnią cywilizację, prawie tak bardzo jak żydostwo), pociągających za sznurki i układających program i perspektywy, nic dziwnego, że zachodnia cywilizacja umiera – lub raczej, jest mordowana. I jak na ironię, (a raczej, przewrotnie) mordowany jest entuzjastyczny udział pewnych „konserwatystów” i „chrześcijan”, którzy wyznają, że są zwolennikami Zachodu, oraz pewnych „liberałów”, którzy mówią, że są „postępowi”.

Komentarze 2 to “Na naszych oczach zachodnią cywilizację mordują skorumpowane, bandyckie elity i syjonistyczni pociągacze sznurków”

  1. Wojwit Says:

    Jeden z najlepszych artykułów jaki na ten temat czytałem. Przez esencjonalność treści polecam jako „budzik”.

  2. thetomek4791 Says:

    Niestety,taka jest brutalna,smutna prawda w którą mało kto wierzy.Demokracja czy globalny,liberalny kapitalizm,to dalszy etap grabieży,zubażnia i niszczenia narodów.To tylko innym poziom destrukcji,bardziej niewidoczny i podstępny.Ludzie podniecają sie wolnością jak dzieci.Ciekawe gdzie ją widzą.Chyba w syjonistycznych mediach hehe.Dobry artykuł


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: