Fałszywe zgony 11 września


FAKE DEATHS ON 9 11

http://aangirfan.blogspot.com/2011/07/fake-deaths-on-9-11.html

11.07.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Nowojorska kongresmenka, Carolyn Maloney, chce dowiedzieć się dlaczego danych prawie 3.000 ofiar ataków 11 września nie zgłoszono do urzędowej listy zmarłych w dokumentach ubezpieczeń społecznych. Nazwiska prawie 3.000 ofiar ataków nie występują jako osoby zmarłe.

Okazało się, że Jude Larson i jego żona Natalie, o których powiedziano, że zginęli 11 września w jednym z samolotów, które uderzyły w WTC, żyją i mają się dobrze.. (American Journalism Review, 11/2001)

„Z występujących na liście zmarłych w WTC usuwa się nazwiska około 40 osób, gdyż władze nie mogą potwierdzić ich zgonów, czy nawet istnienia, powiedział urzędnik miejski”. (9 – 11 DEATH TOLL DROPS AS FAKE NAMES FOUND)

„Sanae Zahani, 20;letnia kobieta z Maroko, zyskała sławę kiedy zaczęła poszukiwania swojej siostry, która, jak mówiła, pracowała w firmie zajmującej się sprzedażą akcji w budynku WTC. Swoją historię opowiedziała nawet w programie Rosie O’Donnell. Ale Zahani nigdy nie miała siostry, która mieszkała w Nowym Jorku. Zahani zniknęła kiedy odkryto, że jej historia była fałszywką”. (Phony 9/11 Deaths)

Memoriał wykazujący listę rzekomych ofiar ataków 11 września to komputerowa baza danych fikcyjnych osób. (http://www.septemberclues.info/vicsims_photo-analyses.htm)

Lista pasażerów samolotów z 11 września jest powiązana z Pentagonem.

THE PASSENGERS ON THE 9 11 FLIGHTS ARE LINKED TO THE PENTAGON

Jedna odpowiedź to “Fałszywe zgony 11 września”

  1. Wojwit Says:

    Czyżby to nowe Pearl Harbour było bardziej „humanitarne” a une bardziej „ludzcy”?


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: