Pierwszy holomit podczaj I Wojny Światowej


http://www.holohoax101.com/

Przekład/skrót Boromir

W książceThe First Holocaust, Jewish Fund Raising Campaigns with Holocaust Claims During and After World War One” autorstwa Dona Heddeshemimera są udokumentowane przedruki artykułów z New York Times i innej prasy żydowskiej, które twierdziły, że holokaust żydów miał miejsce podczas pierwszej wojny światowej. Dla przykładu zobacz artykuł Martina Glynna, byłego burmistrza Nowego Jorku, opisujący zagładę sześciu milionów Żydów, opublikowany w 1919 roku,można go przeczytać poniżej lub na stronie http://www.codoh.com/incon/incrucifix.html

Z recenzji książki na amazon.com, „Myślę, że oni nazywają to chucpa, publicznie używają tego samego kłamstwa dwa razy w okresie dwudziestu lat.” Uwaga: Amazon usunął cytowaną recenzję. Ponadto, teraz książka jest na liście, ale nie można jej kupić.

Rabin Stephen Wise, założyciel Amerykańskiego Kongresu Żydów i asystent sędziego Sądu Najwyższego Louisa Brandeisa, przywódca ruchu syjonistycznego w USA, odegrał kluczową rolę w tworzeniu oszustwa dotyczącego Pierwszej Wojny Światowej i prowadził działania na rzecz wskrzeszenia tego oszustwa podczas II wojny światowej.

Artykuł ze strony http://www.codoh.com/incon/incrucifix.html

Krzyżowanie Żydów musi się skończyć!

Martin H. Glynn

(Były gubernator stanu N.Y.)

Kliknij aby powiększyć i zobaczyć oryginał z 1919 r.

Zza morza sześć milionów mężczyzn i kobiet dzwoni do nas o pomoc, a osiemset tysięcy dzieci płacze za chlebem.

Te dzieci, tych mężczyzn i kobiety naszych kolegów-członków rodziny ludzkiej, z tym samym prawem do życia jak my, tą samą skłonnością do marznięcia w zimę, tą samą skłonnością do śmierci w szponach głodu. W nich znajdują się nieograniczone możliwości dla rozwoju ludzkości, jakie naturalnie mogą rezydować wśród sześciu milionów ludzkich istnień. Nie możemy być ich posiadaczami, ale powinniśmy być ich pomocnikami.

W obliczu śmierci, w ferworze głodu nie ma miejsca dla mentalnych różnic dotyczących wyznania, nie ma miejsca dla fizyczych różnic dotyczących rasy. W tej katastrofie, gdy sześć milionów ludzi zbliża się w stronę grobu przez okrutny i nieustępliwy los, tylko najbardziej idealistyczne podszeptów natury ludzkiej powinny kołotać w sercu i podać pomocną dłoń.

Sześć milionów mężczyzn i kobiet umiera z braku spełnienia podstawowych potrzeb życiowych; osiemset tysięcy dzieci płacze za chlebem. I ten los spotkał ich nie z ich własnej winy, nie z powowdu przekroczenia prawa Bożego lub człowieka, ale przez straszną tyranię wojny i fanatycznej żądzy krwi żydowskiej.

W tym zagrażającym holocauscie ludzkiego życia, zapomniano o subtelności filozoficznych rozróżnień, zapomniane są różnice historycznych interpretacji, aby determinacja aby pomóc bezradnym, dać schronienie bezdomnym, odziewać nagich i głodnych nakarmić, stało się religią w której ołtarz ludzi wszystkich ras mógł się modlić i kobiety każdego wyznania mogłyby klęczeć. W tej klęsce małostkowe potrzeby człowieka upadają przed wieczną prawdą życia, a my budzimy się na fakt, że wszyscy przychodzą z rąk jednego Boga i przed sądem jednego Boga wszyscy musimy stanąć w dniu ostatecznego rozrachunku . A kiedy przychodzi sąd ostateczny żadne słowa nie będą nic warte, ale czyny, tylko nienamacalne wartości czynów, od których schną łzy smutku i rozwiewa się bólu cierpienia, czyny, które z duchem miłosiernego samarytanina wleją oliwę i wino w rany, i dadzą pożywienie, i schronienie cierpiącym i zranionym, przeważą wszystkie gwiazdy na niebie, wszystkie wody w morzach, wszystkie kamienie i metale we wszystkich planetach, które obracają się na firmamencie wokół nas.

Wyścig jest kwestią wypadku, wyznanie, częściowo jest to kwestia spadku, częściowo jest to kwestia środowiska, częściowo własnej metody rozumowania, ale nasze fizyczne i cielesne potrzeby są wszczepiane w każdym z nas ręką Boga, więc mężczyzna lub kobieta, która może, ale nie zwróci uwagi na wołanie głodujących, którzy mogą, ale nie podadzą pomocnej dłoni tym, którzy toną między falami cierpienia, jest zdrajcą ludzkiej rodziny i odrzucającym naturalne prawa, zapisane na tablicach serc ludzkich przez palec samego Boga.

I w tej wojnie o demokrację 200.000 Żydów chłopaków ze Stanów Zjednoczonych walczyło pod Stars and Stripes. W 77. Dywizji było 14.000 z nich, a w lesie Argonne dywizja ta zdobyła 54 niemieckich karabinów. To pokazuje, że w Argonne żydowscy chłopcy ze Stanów Zjednoczonych walczyli o demokrację jak Joshua walczył z Amalekitami na równinie Abrahama. […]

[…]Z powodu tej wojny na rzecz Demokracji sześć milionów żydowskich kobiet i mężczyzn na świecie głoduje ; osiemset tysięcy żydowskich dzieci płacze za chlebem.

(Ciąg dalszy ze str. 582)

W imię Abrahama Krotoshinsky, który uratował „Lost Battalion”, w imię sto dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy dziewięciuset dziewięćdziesięciu dzewięciu chłopców żydowskich, którzy walczyli na rzecz Demokracji pod Stars and Stripes nie dasz miedzi, srebra lub złota, aby zachować życie w sercu tych ludzi i tych kobiet, aby utrzymać krew w ciałach tych dzieci?

W wojnie światowej żydzi pomógli wszystkim. „Tam” pomógł w obozie, w radzie i w konflikcie. „Tam” pomógł Czerwonemu Krzyżowi, YMCA, Rycerzom Kolumba, masonom, Armii Zbawienia i wszystkim innym. Więc teraz jest czas dla wszystkich, aby pomóc Żydom, i Bóg wie, teraz jest czas jaki on potrzebuje.

Od początku mroku tej wojny każda inna nacja, z wyjątkiem jednej lub dwóch, chwyciła promyk słońca. Ale wśród mroku dokoła nie ma światła dla żyda. Wojna się skończyła dla wszystkich, ale nie dla żyda. Nóż jest nadal w gardle, nierozsądne i nieuzasadnione stulecie żądzy krwi żydowskiej otwiera jego żyły. Żyd w Rumunii, Polsce i Ukrainie stał się kozłem ofiarnym wojny. Od zawieszenia broni tysiące żydów na Ukrainie zostało żywą ofiarą diabolicznej zachłanności i namiętnego fanatyzmu – podcinano im gardła, a ich ciała rozrywano na strzępy przez zespoły zabójców i wściekłych żołnierzów. […].Te krwawe opowieści bowiem powtarzają się do znudzenia. Ta sama zapłakana historia – te same stare plamy na świadectwie ludzkości.

[…] Dla pokoju świata niech Liga Narodów zajmie się nami na wszelkie sposoby, a ludzkość świata, niech odda sprawiedliwość żydom i innym uciskanych narodów na ziemi, niech nas rozejmie Bóg! – Albany Times Union.

Ps. Zobacz także:

Mit holokaustyczny i jego zadanie

Napisane w Bez kategorii. Możliwość komentowania Pierwszy holomit podczaj I Wojny Światowej została wyłączona
%d blogerów lubi to: