O Murdochu – słowo czy dwa o tym, o czym się nie mówi


A Murdoch Note

http://www.veteranstoday.com/2011/07/13/a-murdoch-note/

Gordon Duff – 13.07.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Dzisiaj brytyjskie dzienniki nie należące do Ruperta Murdocha „pobrzękują”, że może trafić do więzienia. Amerykanie, a nawet Brytyjczycy, nie mają bladego pojęcia jakie to ryzyko. Nie ma nikogo, kto mógłby napisać o kimś, kto nie tylko kieruje największą na świecie firmą informacyjną, że okaże się on być, no właśnie – kim?

Kim jest Rupert Murdoch?

Kim nie jest, to australijskim „prawicowym” miliarderem. Murdoch, choć urodzony w Australii, jest Izraelczykiem i Żydem. Dlaczego jest to tak ważne?

Murdoch, jak przyznaje się teraz, przez dwie dekady rządził politycznym systemem w Anglii i Ameryce. Miał taką władzę, że wybierał narodowych przywódców, podejmował decyzje polityczne, uchwalał prawa według swojej woli. Skąd wzięła się ta władza?

Teraz wiemy, że ze szpiegowania, szantażu, przekupstwa i propagandy.

Jaki ma program? W tym właśnie sęk.

Czy była to sprzedaż gazet przy wykorzystaniu skandali czy szpiegowania w imię Izraela, by wepchnąć Brytanię i Amerykę w wojny dla dobra Izraela? Jest jedna prosta odpowiedź.

Głównym czynnikiem motywującym Murdocha nie jest nawet to, że jest „za Izraelem”. Murdoch, być może, jest najbardziej wpływowym Izraelczykiem, silniejszym od Netanjahu. Problem polega na tym, że jego przekonania są, jak je nazywamy, „ultra-nacjonalistyczne”.

I to czyni go groźnym. Ultra-nacjonaliści są znani z tego, że wspierają wojny, planują ataki terrorystyczne, wmanipulowują społeczeństwo do niesnasek i rasizmu, wywołują strach i panikę, a nawet ruinę finansową.

Kogo tu opisujemy?

Jeśli nie ma się martwego mózgu, można się zorientować, że opisuję Seana Hannity, Billa O’Reilly, Glenna Becka, Rusha Limaugh i Fox News.

Murdoch ma Fox News, i oprócz niego wiele innych firm, że nie ma czasu zajrzeć na tę listę. Jeśli czegoś nie ma, to znaczy, że tego nie chce.

Fox jest siecią, a Murdoch, mając tak wiele dzienników w Ameryce, i będąc obcokrajowcem, nie powinien mieć możliwości nimi rządzić. Jak on to zrobił?

Reagan „mianował” Murdocha na amerykańskiego obywatela. Murdoch obiecał, że Fox News udzieli wsparcia Republikanom i będzie mówił wszystko co chcą, nieważne czy to będzie fałszywe, czy głupie, czy jak widzimy od dziesięcioleci, prawdziwie złe.

Ale to co naprawdę zrobił, to wykorzystał Fox jako bazę, żeby pozwolić Izraelowi prowadzić operacje szpiegowskie.

Odbywało się to na dwa sposoby:

1. Izrael dostawał technologię militarną i tajemnice, które mógł sprzedawać wrogom Ameryki za pieniądze. To jest dobre wyczucie interesu „Murdocha”, jak teraz widzimy.

2. Murdoch pomógł Izraelowi uzyskać kontrolę nad Kongresem. Oni dosłownie rządzą Ameryką. Narzędzia? Jak w Anglii: przekupstwo i szantaż, polityka, wojsko i kongres.

To dla nikogo nie jest niespodzianką.

Murdoch, w rzeczywistości, zaprojektował ostatnie 20 plus lat amerykańskiej historii, wybierając polityków, organizując wybory, ustanawiając politykę. Czy były to jego własne decyzje?

Myślę, że nie. Myślę, że Murdoch reprezentuje grupę, głównie finansową, wchodzącą w skład rodziny Rotszyldów, banków Rezerwy Federalnej i zorganizowanej przestępczości.

Tu jest izraelski lub żydowski aspekt, ale nie w sensie bycia „za” lub „anty” semickim. Imperium Murdocha, ożenione z „nieskazitelną”, „nie dla Żydów” Partią Republikańską, po prostu umieściło własny, potężny plan w starym, dobrym „Nowym Porządku Świata”, popychając ją w handel narkotykami, bronią i ludźmi, manipulowało walutami międzynarodowymi i długiem na masową skalę, doprowadziło Amerykę i Unię Europejską do załamania gospodarczego, pracowało ze spółkami naftowymi w celu zorganizowania planu ustalania cen …

To jest właśnie to, co Murdoch i jego przyjaciele zrobili, cały czas wskazując na Osamę bin Ladena i złych „liberałów”.

Podzielili Brytanię, rozpoczynając od „konserwatystów”, potem zmielili ich na „liberałów”. W Anglii podkopali legalny rząd, zniszczyli naród i zaufanie społeczne wobec rządu, Blaira, Camerona, to nie jest ważne, Murdoch wybrał ich obu i rządził, i nadal rządzi nimi, jak pacynkami, tak jak robił z Bushem i jego przyjaciółmi.

Idee są proste. Wyciągnij z kraju ostatni grosz, wykorzystaj przekupstwo lub szantaż wobec polityków, kup policję i zdobądź nawet więcej pieniędzy.

Potem okłamuj ludzi, daj im wrogów do nienawidzenia, zorganizuj im wojny by walczyli, i stań z boku i obserwuj jak się wyniszczają.

Czy ci ludzie są naprawdę tak źli?

Tak, są, Murdoch, gang jego firm, gang w Fox News, ludzie w Ameryce zwani „neokonami”, izraelskie lobby w Ameryce, ADL, AIPAC i likudzka frakcja w Izraelu dowodzona przez Netanjahu.

Ci ludzie nienawidzą Ameryki.

Podobna grupa nienawidzi Anglii. Australia ma swoją, on rządzi nią całkowicie, w najdrobniejszym szczególe. On rządzi również Niemcami, Kanadą, rządzi większością tego, co wcześniej było „wolnym światem”.

Czy opisuję szatana?

Raczej tak.

Jego najsilniejsi zwolennicy, którzy stawali razem z jego złodziejami i kłamcami przeciwko wszystkim co jest uczciwe, wszystko co jest dobre, i wszystko co jest słuszne, to społeczności ewangelickie i „syjonistyczne” w Ameryce. Oni byli i są „żyzną glebą” dla jego przekazu nienawiści i oszustwa.

Kogo Murdoch, jak twierdzi, nienawidzi?

Na pewno muzułmanów, oni wszyscy są źli. Wszystko czego dotknie w setkach swoich publikacji i programach TV, lub wiadomościach sfabrykowanych przez swój gang zbójców, zawsze najważniejsza jest nienawiść do muzułmanów. To zadowala jego izraelskich przyjaciół. Jeśli to ma trwać nadal, może będzie musiał tam się skryć, i Izrael zawsze będzie go chronił, może zdemoluje palestyńskie domy by podarować mu wielką posiadłość. W końcu muzułmanie stanowią łatwy cel, żyjąc w lichych dyktaturach rządzonych przez złodziei, o których teraz dowiedzieliśmy się, że zawsze biegną po rozkazy do Waszyngtonu i Tel Awiwu.

Zastanówmy się przez chwilę. Pomyślmy o słowie „Palestyńczyk”. Czy również myślisz o „terroryście”? Czy widzisz dziecko zabite przez izraelski helikopter, czy niewinnych ludzi zabitych przez zbira w TV, prawie wyłącznie granego przez żydowskiego aktora, może chory „żart dla zaufanych” Murdocha?

Nawet „rewolucyjne typy” robiły to samo. Myzułmańskimi narodami świata grano, wykorzystywano je i niszczono od 1919 roku. Historia pokaże to jako ostrożnie zaplanowane i finansowane przez pewną europejską rodzinę bankową, tę, która 6 lat wcześniej ustanowiła nielegalny system bankowy w Ameryce.

Poznaj prawdziwą Deklarację Balfoura i jak sporządzono ją poprzez szantaż, dowiedz się kto ją napisał i do kogo ją wysłano.

Tę historię czyta się jak rzeczy wychodzące z Anglii każdego dnia.

Murdoch mówi swoim zwolennikom by nienawidzili „mądrych”. Musi być strach przed wykształconymi, czyli „elitami”. Nie można mieć szalejącego rasizmu i ślepej ignorancji dotąd, aż zniszczy się publiczne zaufanie do naturalnych przywódców, aż zniszczy się prawdziwą kulturę, i zastąpi ją zmechanizowaną muzyką, wywoływaniem skandali, brudnym seksem i niekończącymi się spiskami.

Murdoch jest prawdziwym królem teorii spiskowych.

Spójrz na niekończącą się listę dzikich oskarżeń pochodzących tylko od Foxa. Potem spójrz na innych, oskarżenia, dzikie i niemądre rzeczy, wpisane w historię, ale prawdopodobnie zaplanowane przez Murdocha.

Musiała być ręka Murdocha w 11 września i londyńskich zamachach 7 lipca.

Nie mogłoby być większego spisku, gdyby nie kontrolowało się wiadomości..

Teraz dowiadujemy się, że wiadomości kontrolowały rządy i mogły być równie dobrze napisane scenariusze wojen, fałszowanych wyborów, aktów terroru i dezorientacji, które skazały Amerykę na lata okrutnego i bezużytecznego rozlewu krwi, z powodu grup terrorystycznych, które nigdy nie istniały.

Teraz, dzisiaj, kiedy nasi brytyjscy kuzyni motają się w rewelacjach, że ich rząd przez dekady nie był ich własnym rządem, tylko chorą hybrydą starego szaleńca, izraelskich szpiegów i opłaconych pionków, o których naród myślał, że mu służą…

To samo dzieje się w Ameryce, w całej mocy, Murdoch i jego kreatury planują przyszłość Ameryki.

Jedną z nich jest Boehner.

Potem jest Palin.

Potem jest Gingrich.

Była nimi cała administracja Busha.

Ale, żeby dostać się do samego serca zła, najpierw trzeba przyjrzeć się Fox News.

 

Komentarze 2 to “O Murdochu – słowo czy dwa o tym, o czym się nie mówi”

  1. ziarnko prawdy Says:

    Izraelski Mosad przejal lotnisko Okecie!
    Co probowano wywiezc z Polski,kto budzil prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwosci w srodku nocy,na jakiej podstawie sluzby Izraelskiego Mosadu przejely na prawie cala noc lotnisko Okecie.
    http://blogspot.com.nowyekran.pl/post/20657,izraelski-mossad-przejal-lotnisko-okecie


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: