Izraelski Mossad przejął lotnisko Okęcie


Źródło: http://blogspot.com.nowyekran.pl/post/20657,izraelski-mossad-przejal-lotnisko-okecie

Funkcjonariusze służby granicznej oraz celnej rozbrojeni i upodleni

 Co próbowano wywieźć z Polski, kto budził prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości w środku nocy, na jakiej podstawie prawnej służby Izraelskiego MOSSAD przejęły na prawie cala noc lotnisko Okęcie. Dlaczego w imieniu obywateli USA pracowników stacji telewizyjnej FOX oraz radia Merkury interweniowała ambasada Izraela oraz naczelny rabi gazety Rzeczpospolita  Weiss .

Balonikami akcji Las Smoleński władze  chciały  odwrócić uwagę od tego co się działo na lotnisku Okęcie ,media skoncentrowały się na zagrożeniach ruchu powietrznego  i bezpieczeństwa Polski jakie spowodowała akcja Lasu Smoleńskiego. Wszystkie media w Polsce pominęły info na temat wielkiego przekrętu  jaki miał miejsce na lotnisku Okęcie.

Co chciano wywieźć z Polski ? czy były to znowu cenne okazy zbiorów kultury Polskiej , przekazane panu Glennowi Beckowi przez pierwszego rabina Polski? czy raczej cześć kasy obiecanej Izraelowi ,drogocenne i ważne okazy objęte zakazem wywozu? czy raczej wzorem Baksika i spółki worki skrzynie z pieniędzmi? Jedno jest pewne służba graniczna oraz celna na lotnisku Okęcie zatrzymała a następnie aresztowała członka grupy zespołu filmowego który odwiedził Polskę .Grupa pana Glenna Becka redaktora amerykańskiej TV Fox oraz radia Mercury została zatrzymana i zrewidowana przez Polskie służby graniczne ,jeden z członków amerykańskiej grupy TV FOX został zatrzymany i aresztowany. Informacji o tym zdarzeniu trudno szukać w mediach Polskich. Głośno o nich wśród pracowników lotniska Okęcie, odpowiednie restrykcje spotkały cały zespól  zmiany służby granicznej oraz celnej. Pisze o tym także sam Glenn Beck na swym blogu cytat:

But first we had to clear security. For most of my team, it went as expected. But for one it did not. Due to a misunderstanding a member of my crew was at first detained and later held in custody. We waited as long as we could but eventually we had to take off without him as we had a tight schedule with a ghetto and two death camps that we had to visit and a flight window into the country of Israel that could not be missed. Eventually someone with the authority to make a judgement call cleared him through -but as there were no flights out, he rented a car and drove through the night. He arrived just as we were waking. That, however, was tomorrow.First things first tonight.

*** najpierw musi przedostać się przez security ja przeszedłem zgodnie z oczekiwaniem niestety jednemu z nas się nie udało z  powodu nieporozumienia jeden z członków mej ekipy został zatrzymany a później aresztowany, czekaliśmy tak długo jak to możliwe lecz niestety wylot do Izraela nie pozwolił nam doczekać naszego kolegi. W końcu ktoś z odpowiednimi możliwościami spowodował uwolnienie naszego kolegi i wypożyczonym samochodem dotarł do nas.

Oficerowie Polscy dowodzący odprawami  zostali natychmiast odsunięci od czynności zastąpiono ich innymi, interweniowała ambasada Izraela oraz prokuratura generalna Polski, areszt uchylono i pozwolono bez dalszych restrykcji odjechać członkowi ekipy TV FOX. Wszyscy oni następnie z całym bagażem oddanym im przez władze Polskie zostali zapakowani do samolotu udającego się do Izraela.

CO WYWIEZIONO Z POLSKI I KIEDY DOKLADNIE .zatrzymania dokonano podczas ostatniego week endu.

Panstwo Polskie przeciwko obywatelom ustala oraz przygotowuje coraz to bardziej uciążliwe restrykcje prawne, wysyła do zakładów psychiatrycznych sprzeciwiających się dyktaturze mafii Tuska i Komorowskiego, jednocześnie służbom obcych państw  pozwala na przejecie jak w wypadku na Okęciu  całkowitej kontroli nad prawem Polskim i Polskimi służbami mundurowymi.

Costerin

Komentarzy 11 to “Izraelski Mossad przejął lotnisko Okęcie”

 1. Ość Says:

  Rozpacz. Kiedy narody świata przejrzą na oczy i wezmą się za to gówno? Obym tego doczekał.

 2. Laykonick Says:

  „zostali natychmiast odsunięci od czynności zastąpiono ich innymi…”

  1. KTO odsunął? KTO wydał polecenie? Nazwisko…
  2. KIM zastąpiono? KTO jest taki posłuszny i spolegliwy? Nazwiska…

  Takie rzeczy warto wiedzieć.

 3. Skrobnij! || Komuniści pokazują film przekonujący, że w Katy… | Says:

  […] Komuniści pokazują film przekonujący, że w Katy… to skandal,jezeli to prawda: stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/14/izraelski-mossad-przejal-lotnisko-okecie/ […]

 4. wróg nienawiści i przemocy Says:

  Czy jeszcze Naród POLSKI ma jeszcze coś do powiedzenia !
  W jakim to państwie -pozwolono by jakieś obce służby obcego państwa przejęły władzę na jego terytorium ?
  Jest to drogi bracie Ość, rzeczywiście rozpacz i ból ,że agentura wszelkiej maści doprowadza naszą piękną i umęczoną POLSKĘ i jej NARÓD do eliminacji z mapy świata.
  Jedyną nadzieją jest NASZA MATKA KRÓLOWA POLSKI i trzeba wyprosić by na czele naszego Państwa stanęli ludzie wiary,odwagi i męstwa-a wtedy przebywający goście znajdą swoje miejsce tam gdzie powinni zająć z chwilą naruszenia jej praw.
  Myślę ,że nadejdzie czas kiedy polskie służby przejmą sposób działania izraelskiego Mossadu i wrogów naszego PAŃSTWA i NARODU potraktują w sposób im właściwy.
  wróg nienawiści i przmocy

 5. TheTomek4791 Says:

  Mój kolega Ość jest niesamowity i konkretny.To mi sie podoba.Zresztą słyszałem nie tylko o Okęciu,ale także o Balicach.Tu u mnie,też był przekręt.Ponoć ktoś na tym blogu zasugerował,czy przypomniał,że Polacy sie budzą.Oby była to prawda.Ja też na to liczę.Edukować wszystkich ciemnych,to też nie żadne hobby,czy rozrywka.Żeby chociaż przyjazne z pożytecznym hehe

 6. TheTomek4791 Says:

  Z resztą wróg nienawiści i przemocy też dobrze prawi.Polacy muszą zadbać o swoje własne interesy,narodowość,niezależność,Nie mogą sie dać skusić populistyczną,globalistyczną,jewropejską przynętą,sloganami,hasełkami

 7. kama Says:

  To świat cały nabrał się na wielki przekręt pejsatych.Oby nie obudził się za póżno.

 8. LordBajron Says:

  Jeszcze lepsze lody kręci Donek i spółka jeśli chodzi o zawartość grobów ofiar katastrofy smoleńskiej…

 9. ziarnko prawdy Says:

  Dlaczego nie ma rocznicy mordu zydowskich siepaczy z UB na narodzie polskim ?
  http://internaut.nowyekran.pl/post/20851,dlaczego-nie-ma-rocznicy-mordu-zydowskich-siepaczy-z-ub-na-narodzie-polskim

 10. thetomek4791 Says:

  Dobre pytanie ziarnko prawdy.Ewidentnie jesteśmy pod uciskiem,okupacją żydowską


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: