Plastik nie jest fantastyczny kiedy używany jako niewidzialny szrapnel


Plastic isn’t Fantastic When Used as Invisible Shrapnel

http://www.salem-news.com/articles/july072011/israel-plastic-tk.php

 Tim King – 7.07.2011 tłumaczenie / fragmenty Ola Gordon

Trudno uwierzyć w to, czym sie zabija i okalecza Palestyńczyków.

Ten artykuł mówi o sprawach wiążących się z wojną w Palestynie, które nie pokazują się na radarach zachodnich mediów. Mówię o stosowaniu plastykowych łusek, umyślnie lokowanych w rakietach, które pozostawiają w ciele niewykrywalne odłamki, broni, która stanowi zagadkę dla lekarzy, gdyż amputuje kończyny wysoką temperaturą, oraz o masowym zabijaniu palestyńskich zwierząt gospodarskich i tych na wolności, poprzez stosowanie produkowanych w Izraelu tabletek pozostawianych na palestyńskich pastwiskach.

W świetle tych rzeczy, jest interesujące, że Izrael nadal nazywa bezbronnych Palestyńczyków „terrorystami”. […]

Jeśli to nie jest wystarczające, wyjaśnimy jak izraelscy snajperzy ostrzeliwują i często zabijają palestyńskich farmerów z wież strażniczych otaczających całą Palestynę. Jest to udokumentowane i działania te mogą oglądać miliony na YouTube.

Wyjaśnimy jak gazańskich rybaków nieustannie ostrzeliwują i atakują izraelskie łodzie patrolowe. To wszystko jest okrutne i niepotrzebne, ale to pozwala zrealizować jawny cel zmniejszenia szans Palestyńczyków na zdobywanie środków na życie.

( http://www.youtube.com/watch?v=UPKLRy4lq2w / admin)

Izraelscy żołnierze nawet strzelają do dzieci zbierające kamienie do wzmocnienia cementu i odbudowy niekończącej się listy domów, niszczonych przez Izrael.

Mówimy nie tylko o operacji płynny ołów. Ten szczegółowo zaplanowany atak militarny pozostawił prawie 1.500 zabitych i tysiące ciężko rannych. Mówimy o tym co Izrael robi w Gazie każdego dnia. […]

Przyczyną tego problemu jest absolutna pewność Izraela, że bez względu na zbrodnie jakich dokonuje, ludobójstwo, rasizm czy cokolwiek innego, amerykański rząd daje mu protekcję. […]

Kraje-członkowie ONZ, które nie chcą, by ONZ zbadała wyjątkowo jasne i dobrze udokumentowane dowody zbrodni wojennych Izraela to:

 1. Kanada
 2. Izrael
 3. Federacyjne Państwa Mikronezji
 4. Nauru
 5. Panama
 6. była jugosłowiańska Republika Macedonii
 7. Stany Zjednoczone.

Winni czy nie, dopóki izraelscy przywódcy podejrzewani o najgorsze zbrodnie przeciwko ludzkości nie zostaną postawieni przed sądem, będą nadal wierzyć, że są poza oskarżeniami, oraz że ich egzystencja, z powodu zobowiązań ich przodków, pozwala im na działanie ponad prawem międzynarodowym.

Plastykowy szrapnel

To jest plastykowy szrapnel, wysyłany przez rakiety przeciwko ludziom; lekarze nie są w stanie go wykryć i ludzie umierają na skutek tego specyficznego użycia ‚niewidocznego dla rentgena’ plastyku.

Rakieta wpadła kiedy mężczyźni się modlili. Tylko kobiety były w domu i zostały zabite i okaleczone. Jedna z córek Ebrahima Qudiha przygotowywała się do ślubu. Kobiety wybierały projekty na specjalną ceremonię, która nigdy się nie odbędzie. […]

To zaczęło się 7 kwietnia, kiedy zabito pięciu Palestyńczyków w atakach na cele, które izraelskie wojsko opisuje jako ‚pozycje z których wystrzelano pociski’.

Dwie kobiety i starszy mężczyzna zostali zabici w oddzielnych atakach koło Khan Younis, a dwaj niezidentyfikowani mężczyźni w pobliżu miasta Gazy.

Te kobiety, matka i córka, siedziały na podwórku za domem i planowały szczegóły zbliżającego się wesela dziewczyny. Były tam również trzy młodsze siostry, wszystkie spędziły dzień na pieczeniu chleba i przygotowaniach do tego ważnego wydarzenia. Mężczyźni byli na piątkowych modlitwach.

Nagle, bez żadnego ostrzeżenia, izraelska rakieta eksplodowała między kobietami, zabijając je. Jedna z sióstr została ciężko ranna i przebywała nieprzytomna w szpitalu.

Najmłodsza 5-letnia córka, była na tyle daleko od miejsca wybuchu, że nic jej się nie stało, ale, nieszczęśliwie, pierwsza zobaczyła co się stało. Zobaczyła zmarłych członków rodziny. Ona i jej starsza siostra, jak również pozostali członkowie rodziny, są w traumie.

Pozornie przyjmując tę wojskową brutalność jako fakt życia, ojciec Ebrahim Qudih zapytał: „Dlaczego ta rodzina … dlaczego ten dom?”

„Jeśli nie znaleźli bezpieczeństwa w domu, gdzie ja mogę je znaleźć?”

„W jaki sposób one (wskazując na zdjęcie córek) sprawiały zagrożenie dla Izraela?” dodał Qudih.

Dla większości ludzi atak rakietowy uważa się za naganną metodę postępowania w odniesieniu do bezpieczeństwa narodowego w pierwszej kolejności; unicestwianie domów rodzinnych, itp. Wyrażanie sprzeciwu wobec tego nie jest krytyką religii, jest po prostu potępieniem zachowania. Zwolennicy Izraela zwykle odpowiadają „cóż, oni są terrorystami, lub mają związki z terrorystami, to ich wybór”, a takie myślenie większość ludzi odrzuca mocno i jednoznacznie. […]

Tłumacząc słowa tej rodziny, Bassam Elmassri dowiedział się o tajemniczej stronie izraelskiej broni. Wyprodukowana w USA, rakieta, która uderzyła w dom Qudiha, zawierała zwykle śmiertelne składniki, ale także coś, o czym lekarze w Strefie Gazy mówią coraz częściej: niewykrywalne odłamki plastiku, który osadza się w ciałach tych ofiar.

Bassam Elmasri wyjaśnia:

„Małe kawałki pochodzą z rakiet, są to jakby plastykowe kawałki, a kiedy zabiera się rannych do szpitala na prześwietlenie, to nie pokazuje ich. Dlatego umierają, bo trudno jest usuwać te kawałki z ciała. Nie są widoczne w rentgenie”. […]

Prośba o szrapnele metalowe zamiast plastikowych wydaje się najdziwniejszą prośbą, lepiej gdyby nie było żadnych bomb, ale każdy w łańcuchu dowodzenia odpowiedzialny za ten nieludzki wybór, powinien być poddany śledztwu pod kątem możliwych zbrodni wojennych. Wydaje się jasne, że plastik ma swoje przeznaczenie, i to należy uznać za niedopuszczalne.

Amputacja wysoką temperaturą?

W połowie października 2006 r. zespół dziennikarzy śledczych w włoskiej telewizji RAI poinformował, że Izrael używa nowej broni w Strefie Gazy, podobnej do DIME – gęsty inercyjny metalowy materiał wybuchowy. Raport sporządzili ci sami dziennikarze, którzy twierdzili, że Amerykanie używali białego fosforu (WP) wobec ludności cywilnej podczas ataków na Faludżę. Według izraelskiego dziennika Haaretz, broń została wystrzelona z samolotów bezzałogowych w lecie 2006 roku, większość z nich w lipcu, co doprowadziło do „niezwykle poważnych” obrażeń fizycznych. Lekarze w Strefie Gazy zauważyli stały wygląd ran, które leczyli, odcinane nogi, które wykazywały oznaki wysokiej temperatury w miejscu amputacji, beż żadnych metalowych szrapneli. Amerykańska wersja tej broni jest wciąż w fazie testów i nie używano jej na polu bitwy w tym czasie. Nie uznano jej za „nielegalną broń”, choć twierdzono [bez opisania podstawy], że jest „wysoce rakotwórcza i szkodliwa dla środowiska”. […]

Poniżej fragment artykułu Ethana Ganora – Pollution, Apartheid and Protest in Occupied Palestine [Zanieczyszczenie, apartheid i bunt w okupowanej Palestynie]:

Bardzo reklamowane „rozluźnienie” Izraela w Strefie Gazy, podczas gdy dowód na dekolonizację jest możliwy, jest także zasłoną dymną, odwracaniem uwagi od eskalacji przemocy na Zachodnim Brzegu. Pełny zapis trwających zniszczeń w Palestynie może wypełnić kilka tomów, więc zamieszczam tylko kilka zdjęć.

Pod koniec marca, pasterze z Tuwani i Mufakara, palestyńskich wiosek w pobliżu Hebronu na Zach. Brzegu, odkryli dziwne, niebieskie granulki rozrzucone na swoich pastwiskach. Podejrzewając te nasiona jako możliwe przyczyny tajemniczych zgonów kilkudziesięciu kóz i owiec w poprzednim tygodniu, wieśniacy poddali je analizie. Testy potwierdziły ich przypuszczenia: granulki to jęczmień z dodatkiem fluoroacetamidu, trucizny na gryzonie, produkowanej tylko w Izraelu, i nielegalnej w wielu krajach ze względu na silną toksyczność.

Zostały otrute nie tylko zwierzęta gospodarskie, ale także dzikie gazele, wędrowne ptaki, węże i inne zwierzęta. Palestyńscy rolnicy zostali zmuszeni do kwarantanny ich stad i zaprzestania sprzedaży czy konsumpcji mleka, sera i mięsa. W dniu 8 kwietnia na pastwiskach na wzgórzu niedaleko Tuwani znaleziono nową truciznę – różowe granulki skażone brodifakum, kolejnym bardzo toksycznym, antykoagulantem przeciwko gryzoniom. W tym miesiącu, Amnesty International wydała komunikat prasowy, potępiający władze izraelskie za nie usunięcie toksycznych związków chemicznych z dotkniętych terenów i nie postawienie sprawców przed wymiarem sprawiedliwości .[…]

Komentarzy 5 to “Plastik nie jest fantastyczny kiedy używany jako niewidzialny szrapnel”

 1. ziarnko prawdy Says:

  Lista 16 europoslow z Polski,ktorzy podpisali sie pod apelem do szefowej dyplomacji UE
  wzywajacy Parlament Europejski do odrzucenia pokojowych staran Narodu Palestynskiego
  o niepodleglosc.
  http://kampania-palestyna.pl/index.php/2011/07/12/oswiadczenie-w-sprawie-decyzji-polskich-europoslow-wzywajacych-do-odrzucenia-deklaracji-utworzenia-niepodleglego-panstwa-palestynskiego/

 2. Admin Says:

  Jest to zarazem wybiórczą lista „tutejszych” żydów w Brukseli:

  Bogusław Sonik, Róża Thun, Tadeusz Zwiefka, Krzysztof Lisk, Jan Kozłowski, Filip Kaczmarek, Jolanta Hibner, Paweł Zalewski, Marek Siwiec, Wojciech Olejniczak, Ryszard Zemke, Tadeusz Cymański, Michał Kamiński, Ryszard Czarnecki, Jacek Włosowicz i Janusz Wojciechowski

  Judeofaszyści, zbrodniarze, ludobójcy, zdrajcy, kanalie, zapamiętać ich działalność.

 3. ziarnko prawdy Says:

  Popatrzcie !
  Szydlo wychodzi z worka?
  Izrael w UE ?.Żydzi nalegaja.
  http://sfora.pl/Izrael-w-UE-Zydzi-nalegaja-a34031

 4. Admin Says:

  Trafny komentarz, cyt.:

  „antysyjonista 18 godzin temu
  Przecież Żydzi już są w UE : Buzek, Sarkozy itp. a w dodatku rządzą Polską. „


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: