Pokaz filmu ‚Z jak zemsta’ przesunięty z powodu niesamowitego podobieństwa do wydarzenia z 7 lipca


Warner Brothers film ‚V for Vendetta’ was postponed due to eerie similairity of 7/7 event.

http://reddpill.com/news.php?page=article&id=111&title=Warner+Brothers+film+%27V+for+Vendetta%27+was+postponed+due+to+eerie+similairity+of+7%2F7+event.

terroronthetube.co.uk – 10.06.2011 tłumaczenie Ola Gordon

W miesiącach poprzedzających 7 VII, zespół Warner Brothers nagrywał w londyńskim metrze sceny do swojego filmu „Z jak zemsta”

Nick Kollerstrom z terroronthetube.co.uk wnioskuje, że FRR (Pułk Zwiadowczy) odpowiadał za podłożenie ładunków wybuchowych w londyńskim metrze, dzięki pomocy amerykańskich agentów pracujących w zespole filmowym.

Film pokazywał pociąg metra przeznaczony do eksplozji i jego premiera miała odbyć się pod koniec 2005 roku, ale musiano ją przełożyć, gdyż jego wątek zbytnio przypominał wydarzenia z 7 lipca. Filmowanie zakończono w czerwcu 2005 roku. Jego koordynator zdjęciowy, Adrian Biddle, zmarł w tajemniczych okolicznościach i niespodziewanie w grudniu, przed premierą 10 czerwca 2011 roku.

Adrian Biddle (1952–2005)

Adrain Biddle zmarł 7 grudnia 2005 roku w wieku 53 lat. Wgląd do jego biografii w Internet Media Database pokazuje, że był on nie tylko koordynatorem zdjęć w filmie ‚Z jak zemsta’, ale był zaangażowany w „dziale kamer i elektryczności” w realizacji wielu innych filmów. Ostatnim filmem nad którym pracował, zanim zmarł na atak serca, był ‚Z jak zemsta’ (2006), który dedykowano jego pamięci.

Czy istnieje związek między tym człowiekiem i Jeanem Charlesem de Menezesem, brazylijskim elektrykiem, którego zastrzelono w londyńskim metrze po zamachu? Czy pracował w tym zespole filmowym z Adrianem Biddlem w zainstalowaniu w pociągu materiałów wybuchowych do końcowej sceny filmu?

* * *

‚Police shot bombers’ reports New Zealander working for Reuters in London.

‚Policja zastrzeliła zamachowców’ mówi Nowozelandczyk pracujący dla Reuters w Londynie

http://reddpill.com/news.php?page=article&id=46&title=%27Police+shot+bombers%27+reports+New+Zealander+working+for+Reuters+in+London.

nzherald.co.nz – 25.02.1011

Nowozelandczyk pracujący dla Reutersa w Londynie 7 lipca mówi, że dwaj jego koledzy byli świadkami niepotwierdzonej strzelaniny przez policję dwóch rzekomych zamachowców na zewnątrz wieży HSBC przy Canary Wharf w Londynie, podczas zamachu na metro 7 lipca 2005 roku.

Nowozelandczyk, który chce pozostać anonimowy, powiedział, że zastrzelenie miało miejsce o 10.30 rano w czwartek. Kanadyjski dziennik Globe and Mail również doniósł o niepotwierdzonym zdarzeniu, kiedy policja zastrzeliła zamachowca na zewnątrz wieży HSBC.

Jeśli to jest prawdą, to cała historia o zamachowcach zostaje obalona, więc kto i co wybuchło w pociągach londyńskiego metra.

Napisane w Bez kategorii. Możliwość komentowania Pokaz filmu ‚Z jak zemsta’ przesunięty z powodu niesamowitego podobieństwa do wydarzenia z 7 lipca została wyłączona
%d blogerów lubi to: