Arsenał bombowy NATO „prawie wyczerpany”


NATO Arsenal of Bombs has been „dramatically depleted”

http://www.mathaba.net/news/?x=627329

Dennis South – 2.07.2011 tłumaczenie Ola Gordon

 NATO, „Organizacja Sojuszu Północno-Atlantyckiego”, przez innych nazywana „Narcystyczną Arogancką Terrorystyczną Organizacją”, od 3 miesięcy zaangażowana jest w wojnie, której nie może wygrać, mówiono najpierw, że będzie wymagać 2 dni, a teraz co najmniej 6 miesięcy, gdyż nie może zabić najpopularniejszego przywódcy na planecie, Muammara Kadafiego, Króla Królów Afryki.

The Telegraph, brytyjski dziennik syjonistyczny, który stracił $2 mln w kosztach sądowych w sprawie wniesionej przeciwko tej witrynie (muthaba), doniósł 28 czerwca, że NATO poprosiła Niemcy, jedyny kraj NATO, który nie przeżywa ostrego bankructwa ekonomicznego, by uzupełniły NATOwski arsenał bombowy, który jest albo bliski wyczerpania, albo się wyczerpał”.

Artykuł mówi: „Na skutek zrzucanych na Libię ‚sprytnych’ bomb, których liczbę szacuje się na ponad 2.000, niektórzy sojusznicy dramatycznie zredukowali swoje zapasy”.

Wydaje się, że Niemcy zgodziły się na ich dostarczenie do Danii i Norwegii, dwu krajów, które zdecydowały, jeszcze przed wojną, że płk Muammar Kadafi powinien zostać uznany przez Zgromadzenie Ogólne ONZ za wspaniałe osiągnięcia w dziedzinie praw człowieka.

(zob.: http://www2.ohchr.org/english/bodies/hrcouncil/docs/16session/A-HRC-16-15.pdf )

To również ujawnia absolutną hipokryzję Niemiec, kraju którego obywatele, jak nam zawsze mówiono, „cierpią” psychicznie, z powodu poczucia „winy” za okropności dokonane na Żydach, Romach i innych, podczas II wojny światowej. Wygląda na to, że społeczeństwo niemieckie chce pozostać społeczeństwem, które, w przyszłości, będzie się tarzać w poczuciu winy.

Całe pokolenie Niemców z czasów II wojny światowej to emeryci. Oznacza to, że większość współczesnych Niemców nie miała nic wspólnego z II wojną światową, i nie może być obwiniana, w żaden sposób, za zbrodnie rzekomo dokonane przez Adolfa Hitlera. Ale wydaje się, że Niemcy nie odrobiły pracy domowej. Obłudnie decydując się na udostępnienie NATO komponentów broni, skazują swoich obywateli na całe dziesięciolecia niepokoju psychologicznego, gdyż teraz będą współwinnymi w przedłużaniu tej agresywnej wojny NATO, przeciwko niewinnemu narodowi libijskiemu.

Niemcy były jednym z krajów, które wstrzymały się od głosowania nad Rez. 1973 ONZ, ale, obłudnie, teraz zdecydowały pomóc w uzupełnieniu arsenału broni NATO. Byłoby dobrze dla Niemiec, gdyby pamiętały o psychologicznym koszcie wojny, za którą zapłacili obywatele niemieccy, za udział we wspieraniu Trzeciej Rzeszy Adolfa Hitlera, oraz jego ludobójczych praktykach wobec Żydów i innych.

Ale pieniądz wydaje się być ważniejszy od zdrowia psychicznego niemieckich obywateli, gdyż Niemcy wydają się zmienić cenę za broń dla Danii i Norwegii. Obywatele niemieccy powinni oprotestować decyzję rządu w kwestii uzupełnienia arsenału NATOwskiej broni, która będzie mordować libijskie dzieci.

Niektórzy Niemcy już wyszli w proteście na ulice, a jeśli nie będą w to zaangażowane tłumy, wszyscy dobrzy Niemcy wkrótce wyemigrują do Afryki, gdzie będą mile widziani dlatego, że pomogą odbudować to, co zostało zniszczone w ich imieniu. Niemcy usuwają swoje głosy z uważanego przez nich nielegalnego systemu, który już nie ma żadnych podstaw demokratycznych, i organizują się w Konferencje Ludowe, próbując odzyskać możliwość podejmowania decyzji.

Jedna odpowiedź to “Arsenał bombowy NATO „prawie wyczerpany””

  1. Taka prawda Says:

    Przecież w Niemczech partie i ugrupowania nazistowskie dostają państwową kasę na swoją „patriotyczną” działalność. Bez powodu by nie byli hodowani przez swoich oddanych „demokracji” polityków. Powód jest jeden i ten sam od zawsze, powód o którym coraz śmielej gardłuje RAS czy „polska moralizatornia” – Niemcy a właściwie sponsorzy Hitlera domagają się powiększenia „przestrzeni zyciowej”. A właściwie odtworzenia jej po działalności Kniaziów w Xw. Niemcy są hodowani w nazizmie by odtworzyć na terenach Ukrainy i po cześci Białorusi, Polski i Rosji nazistowskie państewko o nazwie CHAZARIA. W zamian pewnie obdarowano ich jeszcze Polskim Śląskiem, Pomorzem Zachodnim, pewnie Wielkopolską bo tam dużo gazu jest i może nawet Obwodem Kaliningradzkim bo tak mówią fabrykowane przez syjonistów „przepowiednie”.

    A rząd ma to pewnie tam gdzie zwykle, ci z paszportami „mafii albionu” pewnie jest z tego zadowolona taj jak kochali Hitlera za jego działalność dzielnie wrabiając w kolejne odcinki bojowe, ci od „niesnasek na odcinku radzieckim” dzielnie szpanuja kolejnymi „próbkami helu ze Smoleńska” a reszta posłów trzyma się dyscypliny partyjnej jak dojnego cyca drżąc by nie podpaść partyjnemy furerowi i nie wylecieć z nowych list wyborczych dających dostęp do judaszowego raju. OJCZYZNA? RODACY? WSPÓLNE DOBRO? Toć to niemodne w tych czasach. Już ze 3 lata (jak nie wiecej) temu „jedynie słuszna” psioczyłą iż prezentowanie takich wartości to „swojski polski obskurantyzm”. Teraz je jewropa. I UNITED COLORS of GEJS (czy jak to tam w tej słynnej reklamie Benerona było).


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: