Nowa era „naturalnych” kataklizmów fałszywej flagi


The New Era of „All Natural” False Flag Disasters

http://beforeitsnews.com/story/764/539/The_New_Era_of_All_Natural_False_Flag_Disasters.html

Zen Gardner – 29.06.2011 tłumaczenie Ola Gordon

11 września przesłanką dla wyjaśnienia dramatycznego rytuału, jaki zobaczył świat, było to, że konstrukcje stalowe mogą rozpaść się w pył w pożarze wywołanym przez paliwo lotnicze. Nigdy dotąd konstrukcje stalowe nie rozpadały się z powodu żadnego rodzaju ognia, ani nigdy od tego czasu, a jeszcze tego samego dnia 3 ogromne budynki opadały na swoje fundamenty jak kamienie – jeden z nich, budynek 7, który nie zawalił się aż do popołudnia, zrobił to nawet bez tego paliwa.

Żaden problem. Budynki zapadają się w pożarach. To wiemy.

I cały świat dał się na to nabrać… albo był do tego zmuszony.

Wkracza czynnik nuklearny

Nigdy wcześniej reaktory nuklearne nie ulegały zniszczeniu, czy były wpędzane w wielki kryzys przez powodzie. Teraz mamy kilka incydentów w Japonii, z dwoma kolejnymi w Nebrasce podążającymi ich śladami. (Później przejdziemy do pożaru.)

Teraz łatwiej to przełknąć, prawda? A robi się to w ten sposób – ustanawiasz spektakularny precedens , a potem go uruchamiasz.

Przy okazji, powiesz, że tsunami było wyjątkiem? Dlaczego ich zapasowy generator umieszczono w podziemiu? Dlaczego jest tak wiele pytań wokół wadliwej konstrukcji, dziwnych awarii sprzętu i eksplozji w reaktorach?

Ale świat uważa, że ​​to było „całkowicie naturalne” … mimo niezwykłości, braku logiki i cenzury w mediach.

Odkręcanie kurka

Żadnego wyjaśnienia dlaczego wojskowy korpus inżynieryjny z całą zaradnością świadomie zalał ogromne tereny w pobliżu tych obiektów jądrowych w Nebrasce, ale oni nie są na tyle dalekowzroczni, by chronić jeden prosty obiekt z ogromnym arsenałem nuklearnym? … mniejsza z tym, że wystąpiły problemy w reaktorze Cooper w dół rzeki w Iowa ?

Ustawili gumowy wał burzowy, ale i tak wystąpił „wypadek”.

I znowu świat to przełknął. W końcu powodzie szkodzą reaktorom, to też wiemy.

To dlaczego nie pożary?

Przejdźmy teraz do Los Alamos. Na tych terenach były wcześniej pożary, a mimo to, właśnie tam składowano największe zapasy nuklearne, obok innych obiektów do badań nuklearnych. A jak składowali je? W jakichś pomieszczeniach z brezentu!

Nie martw się, to też „naturalny kataklizm”, jak te pozostałe. Nie ma co się nad tym zastanawiać.

Oj… tu może wydarzyć się ‚wypadek’ …

To jest idealna ilustracja. Rządzący nawet nie pozwolą na to, by coś się nie wydarzyło. Nawet nie skorzystają z szansy, żeby mysz nie złapała tego sera – będą ją zniżać aż do pułapki, jeśli będzie to konieczne.

To samo odnosi się do dzisiejszego świata. Ustaw reaktory na niebezpiecznym terenie, napromieniuj ludzi by czuli się „bezpiecznie”, wyprodukuj fast-foody, złe lekarstwa, GMO, zatruj powietrze i wodę … i co dostaniesz? Chorych i umierających. „Chyba ten sparaliżowany kraj w końcu będzie gotowy do przyłączenia się do NWO, prawda, panie Rotszyld?”

Kiedy to wyjdzie na jaw, znowu powiedzą, że to wypadek, zawsze tak mówią.

My wiemy lepiej.

Czy według ciebie to ma sens?

Cóż, nie dowiadujemy się o szaleństwie, w jaki sposób organizowali rzeczy, by po prostu dojrzały do katastrofy, aż coś takiego się stanie, a wtedy będzie za późno. Rząd twierdził również, że nie mieli pojęcia o tym, że samoloty można użyć jako broń, by wpadły w bliźniacze wieże i inne cele. Zgoda.

Ale te małe rzeczy to tylko zamydlanie. Musisz chronić swoje duże kłamstwo wieloma mniejszymi. Dyskusję o 11 września szybko skierowano na „kto nam to zrobił?” Uważaj na rozpraszanie uwagi.

To paliwo nie może stopić stali, nie mówiąc o sproszkowaniu tysięcy ton betonu, sprzętu i mebli biurowych, a potem odparowaniu tysięcy ludzi, rozproszeniu mikroskopijnych fragmentów kości kilka przecznic dalej, to nie jest ważne. „Widzieliśmy te samoloty i ONI to zrobili! Łapmy ich!”

To klasyka.

A teraz „klęska żywiołowa”

Oni zrobili to wcześniej i wiedzą, że mogą zrobić to znowu. Wszystko czego potrzebują to WYSTARCZAJĄCO DUŻE KŁAMSTWO. Fukuszima to duże … bardzo duże. Do tej pory nie mieści się w głowie, żeby budynki były ledwie uszkodzone w regionie, a tsunami o niespotykanej sile mogło być wygenerowane w ten sposób. Dowiedz się więcej.

Sprawdź tę historyjkę w izraelskiej gazecie. Wyraźnie o tym wywołaniu naturalnego kataklizmu.

Państwowe Laboratorium w Los Alamos na trwałe zapisało się w pamięci historycznej, jako miejsce wylęgu Manhattan Project, prac, które stworzyły pierwszą bombę atomową. Nadal tam się znajduje największy na świecie arsenał broni nuklearnej. Szalejący tam teraz pożar zmusił do ewakuacji pobliskiego miasta Los Alamos (populacja 12.000) …

Biorąc pod uwagę niedawną japońską katastrofę w Fukuszimie, strach oczywiście jest taki, że klęska żywiołowa może zamienić się w nuklearną.

Oczywiście, zaszczepiony strach i założenie, że to „całkowicie naturalny” morfing. Wyprać mózgi, wypłukać, powtórzyć.

Kilkudziesięcioletni przepis na kataklizm

Na niepewnych geologiczne terenach nie tylko buduje się reaktory, ale wiele z nich działa powyżej swojej zdolności, i które dawno wymagały konserwacji i / lub były zaplanowane do zastąpienia wiele lat temu. Przepis na katastrofę.

Co oni sobie myśleli? Czy myśleli.

To pochodzi z AP z 27 czerwca:

Ponad 90 ze 104 państwowych działających reaktorów dopuszczano do funkcjonowania na wyższych poziomach mocy od wielu lat, zwiększając w poważnym wypadku ryzyko promieniowania. W publikowanej serii artykułów śledczych, AP podaje, że starzejące się obiekty, ich życie przedłużane przez przemysł i organy regulacyjne, są podatne na awarie, które mogłyby prowadzić do wypadków.

A ponieważ rządowi federalnemu nie udało się znaleźć miejsca dla stałego składowania wypalonego paliwa jądrowego, tysiące ton wysoko radioaktywnych wykorzystanych prętów reaktora przechowywane są w basenach na miejscu, a więcej przechowywane jest tam cały czas.

Komu potrzebny atak nuklearny?

Wygląda na to, że ten kraj zaminowano na kataklizm 50 lat temu. Żeby to rozpętać, potrzebna była tylko Fukuszima, by wywołać wrażenie, że to „naturalne wydarzenia” powodują te katastrofy nuklearne. I nagle mamy powodzie zagrażające dwóm reaktorom na środkowym wschodzie, i ogromne pożary zagrażające ponoć składowanym odpadom nuklearnym w Los Alamos.

Przykro mi, ale to jest zbyt szczęśliwy zbieg okoliczności.

Wnioski

Trzęsienie ziemi w Japonii, prowadzące do awarii jądrowej, daje opinii publicznej idealną pokrywkę. Fakt, że w jego wyniku nagle podobne zanurzenie pomp paliwa i zbiorników z prętami ma miejsce, w związku z tym dla większości jest do przyjęcia. Tak samo jest z pożarem. Oni wciskają nam w głowy te fałszywe przekazy.

Wielu z nas myślało, że oni mogą spróbować użyć mini-bombki nuklearne w USA czy europejskich miastach, jako fałszywą flagę. Wygląda na to, że japoński eksperyment się udał, więc wykorzystali swoją technologię geoinżynierii, żeby kontynuować działania, używając atmosferycznych grzejników do wywoływania trzęsień ziemi i kierowania furiackiej pogody na różne obszary.

I teraz nie potrzebujemy nawet obwiniać terrorystów – możemy obwiniać przyrodę. Widocznie rządzący uważają, że bardzo dobrze ją opanowali.

Przekonamy się o tym.

Rozbawiłem was, prawda? To dobrze, potrzebujemy relaksu, bo te rzeczy mogą być przytłaczające.

Ale nie martwmy się, oni nie mogą wygrać, tylko przez chwilę narobią bałaganu, do czasu kiedy zapanuje nowa fala świadomości.

A jak bardzo oni się tego boją!

Podwyższajmy poziom naszej świadomości i tych wokół nas – to działa!

www.zengardner.com

Komentarze 2 to “Nowa era „naturalnych” kataklizmów fałszywej flagi”

  1. Rachela Says:

    powinno sie zamknac ten portal. Polacy nigdy nie powinni mieć wolności bo głupieją. Polacy sa stworzeni do ciężkiej pracy aby służyć innym narodom. Polacy to najdurniejszy narod na świecie. Nawet murzyni sa o niebo mądrzejsi..dlatego nie macie swojego kraju-musicie sie błąkać po świecie-prostaki :)Wy nawet nie macie nikogo we własnym Sejmie 🙂 Nawet Kaczyński jest nasz 🙂 To również żyd , który ma za zadanie „mieszać” 🙂 Jak będzie niepotrzebny to się go zamknie w wariatkowie . Nic w Polsce nie dzieje sie bez przyczyny :)Polacy wynocha z Polski !!!!!!!!!!!!!!!!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: