III wojna światowa w Libii i Syrii na dniach + Ameryka nakłada kolejne sankcje na Iran: porty i linie lotnicze


WWIII in Libya AND Syria in Days

http://beforeitsnews.com/story/751/492/WWIII_in_Libya_AND_Syria_in_Days_-_B4IN_Exclusive.html

25.06.2011 tłumaczenie Ola Gordon

To samo wiarygodne źródło tej witryny, które poinformowało o śmierci Osamy bin Ladena 4 godziny wcześniej niż podały to media, zaalarmowało nas o istotnych ruchach występujących na Bliskim Wschodzie.

„Prawdziwa wojna zacznie się w Libii i Syrii w ciągu siedmiu dni. Może kilka dni później, ale na pewno się rozpocznie”.

Po usłyszeniu tej wiadomości, ten długoletni oficer wywiadu powiedział mi: „Jestem naprawdę wstrząśnięty, i dzisiaj nie wiem co powiedzieć, nie wiem co zrobić”. Twierdzi, że to jest początek III wojny światowej.

Według niego, w wojsku istnieje wiele frakcji, a niektóre z nich obawiają się, że będą funkcjonowały bez zgody Kongresu, oraz że może to wywołać kryzys konstytucyjny, co do zasadności tego rodzaju rozkazu od szefa, bez specjalnej zgody Kongresu, który rozważał legislację w celu wyeliminowania finansowania wszelkich działań w Libii.

Z drugiej strony są grupy w wojsku, które „nigdy nie widziały bomby, której nie chciały zrzucić”, twierdzi oficer. Kontynuował: „nie mamy personelu, ponieważ wtedy cały kontynent afrykański się rozklei. Wskoczysz do Libii i Syrii, to wskoczyłeś do Iranu. Naprawdę bardzo szybko dowiesz się, czy Iran ma broń nuklearną, czy nie ma, bo to nie interesuje ich w tej chwili, dla nich jest to zagrożenie egzystencjalne”.

 Analitycy wojskowi zauważyli ogromny obszar afrykańskiego kontynentu, oraz trudności prowadzenia wojny w tym regionie. Amerykańska armia stworzyła AFRICOM w celu koordynowania różnych baz wojskowych i oddziałów w Afryce. 

 „W wiadomościach pokażą się oznaki w ciągu najbliższych kilku dni, ale wszystkie aktywa, lotniskowce, okręty podwodne itd. są już na miejscu dla tego rodzaju operacji”, dodał. Jest również głęboko zaniepokojony faktem, że jeśli to nastąpi, Chińczycy i Rosjanie będą również zmuszeni do skoku (po drugiej stronie).

* * *

U.S. targets ports, airline in new Iran sanctions

Ameryka nakłada kolejne sankcje na Iran: porty i linie lotnicze

http://www.jta.org/news/article/2011/06/24/3088296/us-targets-ports-airline-in-new-iran-sanctions

24.06.2011 tłumaczenie Ola Gordon

WASHINGTON (JTA) — Rząd Obamy rozszerzył sankcje na Iran na linię lotniczą i operatora portów.

Ogłoszone w czwartek we wspólnym oświadczeniu departamentów skarbu i stanu nowe sankcje, skierowano na Tidewater Middle East Co., która zarządza licznymi portami i liniami Iran Air.

W oświadczeniu powiedziano, że oba te podmioty mają związki z Irańską Gwardią Rewolucyjną, która już ma autoryzację do skutecznego kierowania rzekomym programem irańskiej broni nuklearnej.

Amerykańsko-Izraelski Komitet AIPAC pochwalił nowe sankcje. W wydanym oświadczeniu powiedział, że zachęcał prezydenta Obamę do „oparcia się na dzisiejszym działaniu przez pełne egzekwowanie prawa i nałożenie sankcji na firmy zagraniczne, które nadal prowadzą zakazany biznes z Iranem”.

Decyzja ta również zyskała uznanie sen. Marka Kirka (R-Illinois), który wyraził obawę, że administracja Obamy nie była wystarczająco zdecydowana na założenie sankcji w związku z odejściem na początku tego roku Stuarta Levey’ego, podsekretarza skarbu, który był architektem reżimu sankcji.

Kirk zasugerował, że teraz można potwierdzić Davida Cohena desygnowanego na następcę Levey’ego.

„Podsekretarz Cohen okazał się być godnym następcą byłego podsekretarza Levey’ego,” powiedział. „On ma moje zaufanie.”

Kirk wezwał administrację Obamy do współpracy z krajami europejskimi, aby dociskać Centralny Bank Iranu aż do jego „upadku”.

 

Komentarzy 9 to “III wojna światowa w Libii i Syrii na dniach + Ameryka nakłada kolejne sankcje na Iran: porty i linie lotnicze”

 1. galluss Says:

  ja tylko spokojnie czekam na rozwój wydarzeń, wiem, że to kwestia kilku tygodni i 3 wojna zacznie się od Syrii a nie od Libii, tak więc obserwujcie doniesienia z Syrii i raporty, a zdziwią sie mali i wielcy, bogaci i biedni jak to szybko potrafi się ich żałosny świat zmienić o 180 stopni

  proszę was tylko o jedno!!! pamiętajcie to Żyd i jeszcze raz Żyd pejsaty wywołał 2 wojny i wszystkie rewolucje a teraz wywoła 3 wojnę i to żyda trzeba za wszystko winić i jego ojców, dziadków i pradziadków

  posłuchajcie, jeżeli zostanie używa bomba atomowa a nawet kilka to w tym momencie fala elektromagnetyczna wyłączy prąd na wielkim obszarze na bliskim wschodzie!!! to spowoduje chaos i wojska każdego państwa zostaną postawione w ciągu kilku godzin w stan najwyższej gotowości bojowej!!!

  sama bomba zniszczy wielki obszar na obszarze kilkudziesięcio większym od samego wybuchu zostanie wyłączony prąd przez falę elektromagnetyczną!!

 2. Ola Says:

  http://www.salem-news.com/articles/june252011/israel-exodus.php Zydzi uciekaja z Izraela pewnie wiedza ze bedzie atak na Iran

 3. AQQ Says:

  Do zwykłych ludzi nic nie dociera! Gadają o pisie, peło , eSeLDe tamten lepszy od tego, ten gorszy – kłócą się na antenie np.Superstacji i szkła kontaktowego. Szok!

  Powinni się dowiedzieć:
  że państwami-narodami nie rządzą rządy- lecz Korporacje!
  w czyich rękach są te Korporacje-banki, media, farmacja-zdrowie, technologie, wojsko, przemysł… itp.

 4. n1kt Says:

  AQQ święta racja – pokazuję i mówię wszystko mojej mamy a ona zaprzecza po czym idzie oglądać dalej super stacje tvn’u. Nie wiem ile mam jej mowic ze oni odwracaja kota ogonem i nie mowia nic o tym o czym powinni mowic. Kiedys ktos zadzwonil do super stacji i mowi tak: skoro sie polakom tak zle powodzi i nic im sie nie podoba i malo dostaja wyplaty i wszystko drozeje to czemu nie wyjda na ulice jak Grecja – ciach i juz mu zakaczyli rozmowe bez dalszej dyskusji i mamy nastepny telefon od pani Steni co ja boli jak pis czy POpitoli…

 5. obserwator Says:

  Mam tylko problem ze stwierdzeniem: „To samo wiarygodne źródło tej witryny, które poinformowało o śmierci Osamy bin Ladena 4 godziny wcześniej niż podały to media, zaalarmowało nas o istotnych ruchach występujących na Bliskim Wschodzie.”

  Domniemana „śmierć” Bin Ladena na początku maja tego roku to fikcja i fałszywka made in CIA i Mossad. Bin Laden umarł 16 grudnia 2001, prawie dziesięć lat temu. Jedynie żydopropaganda i żydomedia „utrzymywały” go przy życiu, aby żydoUSA miała pretekst do wojny z terrorem.
  Reszta tekstu – a więc zbrodnicza agresja na Libię, przygotowania do agresji na Syrię (jest prorosyjska i antyamerykańska) się zgadzają. No i przygotowania do ataku na Iran.

 6. Piszecie.. Wasze komentarze | kefir2010 Says:

  […] III wojna światowa na dniach: […]

 7. mnbvcxz Says:

  Tak sobie teraz pomyślałem że jeżeli niedługo ludzie wyjdą na ulicę to i tak nic nie zdziałają bo te rewolucje wywoła żyd czyli będzie to po jego myśli.Najpierw Grecja a potem reszta.Potem wywołają wojne a resztke nie wybitych oczipuja i zrobią z nich roboty.Wszystko układa się w całość.Mam nadzieje że koniec świata jest bliski.

 8. AQQ Says:

  Film zrobiony na rynku w Poznaniu- proste pytanie o dług publiczny PL.
  I zobaczmy jaka panuje powszechna świadomość….porażające!

 9. AQQ Says:

  @ P.Jerzy!
  Mnie nikt nic nie mówił….sama analizuję i szukam prawdy.
  Nie łykam bezmyślnie pejsatej papki, jednak uważnie słucham i czytam między wierszami.
  Wyprane mózgi z duplomem są krótkowzroczne, nie da się nic zrobić – muszą sami 100X dupę zmoczyć zanim przejrzą na oczy. Prawda leży pod nogami, potykają się o nią…Koszmar!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: