Aluminium powszechnie stosowany w szczepionkach zabija komórki mózgowe


Źródło: http://www.era-zdrowia.pl/strefa-toksyczna/szczepionki/aluminium-powszechnie-stosowany-w-szczepionkach-zabija-komorki-mozgowe.html

Jeśli pośmiertny głos dwóch tuzinów roztrzęsionych nerwowo myszy z Uniwersytetu Brytyjskiej Kolumbii mówi prawdę, rządy na całym świecie mogą wkrótce stanąć przed piekłem procesów sądowych. Nowe, dotąd nie publikowane badania prowadzone pod kierunkiem neurologa z Vancouver, Chrisa Shawa, dowodzą istnienie związku między stosowanym w szczepionkach wodorotlenkiem aluminium, a symptomami wskazującymi na chorobę Parkinsona, stwardnienie zanikowe boczne ( ALS lub choroba Lou Gehriga) i chorobę Alzheimera. Shaw jest bardzo zdziwiony, że nie przeprowadzono wcześniej tego typu badań, zwłaszcza że lekarze już od 80 lat wstrzykują pacjentom wodorotlenek aluminiumjako środek wspomagający reakcję immunologiczną.

— To bardzo podejrzane. Albo ten związek jest znany przemysłowi i nigdy nie ujawniono go publicznie albo kanadyjskie Ministerstwo Zdrowia nigdy nie nakazało przemysłowi wykonania takich badań. Nie wiem, która z tych możliwości jest bardziej przerażająca.

W swojej pracy Shaw podaje, że podobne środki wspomagające są stosowane w szczepionkach przeciwko zapaleniu wątroby A i B oraz w koktajlu szczepionek Pentacel przeciwko błonicy, krztuścowi, tężcowi, chorobie Heinego–Medina (polio) i pewnemu typowi zapalenia opon. Aby zweryfikować podejrzenie o istnieniu tych związków, Shaw i jego czterej współpracownicy z Uniwersytetu Kolumbii Brytyjskiej oraz Stanowego Uniwersytetu Luizjany wstrzyknęli myszom szczepionkę przeciwko wąglikowi wyprodukowaną na potrzeby pierwszej wojny w Zatoce Perskiej. Ponieważ syndrom wojny w Zatoce Perskiej bardzo przypomina ALS (stwardnienie zanikowe boczne), neurolodzy mają okazję ustalić możliwą przyczynę tej choroby. Wszyscy członkowie sił biorących udział w wojnie w Zatoce Perskiej dostali szczepionkę zawierającą wodorotlenek aluminium. Jak podaje Shaw, u członków szczepionych oddziałów, które nie zostały skierowane do Zatoki Perskiej, zaobserwowano podobne nasilenie symptomów identycznych do tych, które określa się jako syndrom wojny w Zatoce Perskiej. Po 20 tygodniach badań prowadzonych na myszach zespół odkrył statystycznie istotny przyrost stanów lękowych (38%), ubytków pamięci (41 razy więcej błędów w stosunku do grupy kontrolnej), i alergicznych reakcji skórnych (20%). Próbki tkanek pobrane po śmierci myszy wykazały zamieranie komórek nerwowych. W części mózgu myszy zarządzającej ich ruchami zniszczeniu uległo 35 procent komórek.

—Nikt w moim laboratorium nie chce poddawać się szczepieniom — stwierdził Shaw. — Zostaliśmy całkowicie do nich zniechęceni. Nie zależało nam na szukaniu dziury w całym (w szczepionkach) i nagle, ni stąd ni zowąd, odkryliśmy przyczynę śmierci neuronów!

Jak twierdzi Shaw, jest możliwe, że istnieje 10000 badań dowodzących nieszkodliwości wodorotlenku aluminium w szczepionkach, tyle że nie udało mu się znaleźć jakichkolwiek, w których prowadzono by obserwację dłużej niż przez kilka pierwszych tygodni po wykonaniu szczepienia. Zachęca wszystkich, którzy są w posiadaniu innych danych, aby „wyłożyli je na stół”, i powiada, że „właśnie tak uprawia się naukę”.

Komentarzy 5 to “Aluminium powszechnie stosowany w szczepionkach zabija komórki mózgowe”

 1. galluss Says:

  powiem tak:

  – w zywnosci stosują ===glutaminiany, aspartam, acesfulam===

  – we wodzie i pastach do zebów jest powszechny ==FLUOR==

  – w dezodorantach jest mnóstwo ==aluminium==!!!! – szczególnie w tych pryskanych!! i wyobraź sobie, że pryśniesz dezodorantem w pokoju i potem wdychasz aluminium!!! – w każdym dezodorancie jest aluminium – to zmowa milczenia!!!

  – bar i aluminium,moze nawet stront i wiele innych stosują przy opryskiwaniu nas z samolotów (tzw chemtrailse)

  – rteć jest w szczepionkach i amalgatowych wypełnieniach zębów

  trzeba każdego z tych oprawców – zydów, masonerię, illuminatów, włącznie z lekarzami i stomatologami, dietetykami którzy takie rzeczy praktykują postawić przed trybunał stanu i udowodnić, że przeprowadzali regularne ludobójstwo na obywatelach świata i przez nich obniżył siępoziom inteligencji u ludzi i przez to stali się mentalnymi zwierzętami bez celu w zyciu i są bardzo podatni przez chemie na manipulacje

 2. kOw Says:

  Właśnie mam dylemat nad szczepieniem się na żółtaczkę..moja praca wymaga tego szczepienia. Wcześniej udało mi się załatwić papier po znajomości i szczepienie mnie ominęło a teraz będę miał nowe skierowanie na badania i pewnie będą chcieli mnie kłuć. Może jakieś porady ?

 3. Kikka Says:

  Poczytaj i sam podejmij decyzję, ja już teraz nie zaszczepiłabym się absolutnie na nic:

  Szczepienia – czyżby największa pomyłka medycyny XX wieku?:
  http://astromaria.wordpress.com/2011/06/24/szczepienia-czyzby-najwieksza-pomylka-medycyny-xx-wieku/

  Blog ‚Szczepionkowe ludobójstwo’:
  http://vaccgenocide.blogspot.com/

 4. kOw Says:

  Dzieki za linki. Dowiedziałem się właśnie że szczepień nie będę miał tylko badania więc git.

 5. Kikka Says:

  No to masz dylemat z głowy 😉

  W ramach przestrogi ;]

  Moja historia – DRUGIE ŻYCIE PO SZCZEPIENIU!!!
  http://www.szczepienia-stop.pl/Moja_historia.html


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: