Związki Chemtrails, Monsanto & Olgacom wyjaśnione; groźby wobec przyjaciół Alenki


Alenka Wacek

http://www.activistpost.com/2011/06/chemtrails-monsanto-olgacom-connection.html

* * *

http://coto2.wordpress.com/2011/06/23/chemtrails-olgacom-connection-explained/

Pracowałam dla Olgacom i wiem co ta firma robi, pomóżcie, proszę powstrzymać Olgacom Geo-Engineering w Polsce i Wietnamie!

Groźby wobec przyjaciół Alenki

Alenka Wacek

Olgacom Scandal

Ten film wyjaśnia związki NWO ws. pozbywania się odpadów i geo-inżynierią dokonywaną przez duże firmy: Royal DSM, China Sinochem, Monsanto jako Olgacom Project.

Transkrypt:

Część, jestem Alenka Wacek z Polski. Mam bardzo ważną wiadomość.

Wiadomo, że kiedy dostajesz rozkaz i Bilderberg eksperymentuje na polskim i innych narodach na świecie. Międzynarodowe firmy dbają tylko o zyski i nie obchodzi ich życie ludzi.

Pracowałam dla jednej z nich – Olgacom Global Airline Catering w latach 2007 – 2009. Olgacom pozbywa się odpadów chemicznych, ale dyrekcja i dystrybutorzy pomagają firmom takim jak Royal DSM i chińskiej SINOCHEM w ich rozpylaniu, oraz dokonują eksperymentów geo-inżynieryjnych na ludziach.

Uważam, że holenderski książę Willem Aleksander i holenderski sekretarz Henk Bliker należą do potężnego lobby międzynarodowego Olgacom Project.

Podróżują po całym świecie pod nazwą Sustainable Development [zrównoważonego rozwoju] i projektów czystej wody.

W tym filmie pokażę fakty byś mógł sam zdecydować czy to jest prawda.

Samoloty Olgacom latają codziennie i dokonują oprysków, i musimy je zatrzymać zanim będzie za późno.

Tu widać witrynę Olgacom. Wygląda na zwykłą firmę zajmującą się dostarczaniem posiłków dla linii lotniczych. Założona w 1989 roku przez Patryka i jego wnuka Olega Tretiakow. Olgacom naprawdę nie sprzedaje liniom posiłków, ale robi dużo więcej.

Znam pewne fakty. W listopadzie 2003 roku Olgacom podpisała umowę z polską firmą chemiczną CIECH.

W listopadzie 2010 roku Chiny podpisały umowę handlową z Polską wartości 1 mld Euro, jej szczegółów nie podano do wiadomości publicznej. [zob. http://www.mg.gov.pl/node/11880 – przyp. tłum.]

Waldemar Pawlak, polski minister gospodarki, oddał Polskę chińskiej firmie inwestycyjnej. Na zdjęciu stoi obok chińskiego szefa firmy CCPPC. Na tym spotkaniu polski CIECH podpisał umowę z chińskim SINOCHEM PLASTICS, który jest częścią jednej z największych chińskich firm SINOCHEM GROUP.

Np w 2008 roku SINOCHEM przejęła od MONSANTO butachlor i alachlor i pewne aktywa w Azji.

SINOCHEM, Royal DSM i MONSANTO, wszystkie działają pod jedną nazwą OLGACOM GLOBAL.

MONSANTO to firma produkująca również Orange Agent, używany w produkcji broni chemicznej. Jest on również nazywany ‚książę Bernhardt’. Według mnie to nie jest zbieg okoliczności.

Nazwa Olgacom nigdy nie występuje, ale jest największym graczem w tej sieci. Zajmuje sie logistyką deponowania odpadów przez linie komercyjne w Polsce i płd-wsch Azji.

Chiny już stosują manipulację pogody i geo-inżynierią i stosowały podczas Igrzysk Olimpijskich w 2008 roku, jak widać na filmie.

Np biorą udział w eksperymentach w inżynierii społecznej na północy używając samolotów rozpylających, eksperymentuje na całej populacji, pozbywając się odpadów chemicznych.

Wiemy, że są to tajne samoloty latające całymi dniami nad Polską i wywołują u ludzi złe samopoczucie. Spójrz na zewnątrz i zobaczysz je prawie codziennie.

W tej chwili robią to w okolicach Gdańska oraz małego miasta X w pobliżu granicy z Chinami. Liczne raporty o chorobie m… pochodzą z badań przeprowadzonych w 2008 roku. Chcą wiedzieć jak kontrolować populacje poprzez kontrolę powietrza. Ważne jest to, że państwo i Bilderberg kontrolują fimę Royal DSM i biorą w tym udział.

Od 28.03 do 31.03.2011 roku książę Willem Aleksander i minister gospodarki Henk Bleker odwiedzili Wietnam z delegacją biznesmenów. Byli również w holenderskiej firmie DSM w Szanghaju. Bleker spotkał tam … Był tam również Oleg Tretiakow. W styczniu 2011 roku SINOCHEM przejął 50% DSM za ponad 210 mln Euro. Już mają filię w Thuan. Media mówią, że książę holenderski był w Wietnamie by zmienić wymagania odnośnie zarządzania wodą. Ale to tylko przykrywka.

DSM, SINOCHEM i OLGACOM PROJECT w Polsce używają sieci dystrybucyjnej wszędzie.

Willem Aleksander należy oczywiście do grupy Bilderberg, tu jest dowód na to, że brał udział w spotkaniu w 2009 roku i przyjaźni się z Obamą, którego odwiedził we wrześniu 2009 roku. Jego matka królowa Beatrix i dziadek, książę Bernhardt, są ważnymi przywódcami NWO, elity światowej i finansowej rządzącej światem. Bardzo obawiają się przebudzenia, chaosu i chorób ze względu na własne zyski.

Firmy te chcą mieć monopol nad anty…, które my wywołujemy, zamiast przynosić duże pieniądze.

Proszę o pomoc w szerzeniu informacji o OLGACOM PROJECT. Jego filią jest … GEO-ENGINEERING i ma program pozbywania się odpadów.

 Jeśli chcesz więcej informacji, przejdź na moją witrynę i podpisz petycję. Propaguj mój film.

Więcej info http://olgacomscandal.wordpress.com

proszę również o podpisanie mojej petycji http://www.petitionbuzz.com/petitions/stopolgacom

Email z groźbą od Olgacom – 19.06.2011

Dzisiaj otrzymałam ten email od @olgacomglobal.pl. Wiedzą, że mogę opublikować ten email, pokazuje on, że nie martwi ich to, gdyż nikt się do nich nie dostanie. Nie są tylko w Polsce, ale w kilku krajach, w większości w Azji. Potrzebujemy więcej ludzi do podpisania petycji, bym mogła złożyć ją w polskim parlamencie i zapytała ich w tej kwestii. Petycja do podpisu tutaj:
http://www.petitionbuzz.com/petitions/stopolgacom

Kliknij aby powiększyć

Poniżej dokładny tekst emaila:

Pani Wacek, chcę pani przypomnieć, że pani podpisała umowę o zachowaniu poufności. Obecnie obserwujemy pani zachowanie online i zalecamy, by pani nie angażowała się dalej w tej sprawie. Pomyśl o twoich przyjaciołach.

pozdrowienia
R. Vanderbilt

Sprawdziłam IP nadawcy i pochodzi z internetu w Danii, taki sam jak witryna Olgacom.

Faktycznie podpisałam umowę o zachowaniu poufności, ale uważam, że ludzie powinni poznać prawdę, zamiast milczeć. Zachowam kopię tego, moje zdjęcie do obejrzenia tutaj: (image)

Nie przestanę ujawniać tej informacji, byś podjął decyzję i zatrzymał ten globalny atak na nasze zdrowie. Kiedy opuszczałam Olgacom, zabrałam ze sobą pewne dokumenty, i opublikuję je, być może nawet w Wikileaks, jeśli będą chcieli.

* * *

 http://olgacomscandal.wordpress.com/2011/06/11/more-update-on-china-olgacom-project-in-poland/

alenkaw89 – 19.06.2011

znalazłam to zdjęcie na nowej witrynie chińskiej z listopada 2010 roku o ich ‚wizycie dobrej woli’ w Polsce. Coś tu się dzieje, wiem, że Patryk Tretiakow z Olgacom spotkał się z tym gościem z senatu we wrzesniu 2010 roku, [na krótko przed]. Dlaczego nikt nie widzi tego związku?

 

* * *

http://olgacomscandal.wordpress.com/2011/06/13/olgacom-bilderberg-nwo-and-multinational-company-puppet/

Zaprotestuj przeciwko Olgacom Bilderberg NWO i marionetkom międzynarodowej firmy!

alenkaw89 – 13.06.2011

wszystkie firmy które znam są zaangażowane w ten projekt. Może ich być więcej. Książę Willem Aleksander jest ważnym lobbystą dla tego rozpylania i deponowania odpadów. Naszym zadaniem jest wywołać świadomość o tym przestępstwie Bilderberg i Chin.

* * *

http://douktris.wordpress.com/2011/06/15/httpolgacomscandal-wordpress-com/

Przeczytaj tę ważną wiadomość!! Zatrzymaj Olgacom geo-engineering teraz!

Birželis 15, 2011 by douktris

Zaprotestuj przeciwko Olgacom Bilderberg NWO o marionetką międzynarodowej firmy!

Komentarzy 10 to “Związki Chemtrails, Monsanto & Olgacom wyjaśnione; groźby wobec przyjaciół Alenki”

 1. questionMark Says:

  Od kiedy dowiedziałem się co to są chemtrails’y widzę je wszędzie na niebie, nie tylko na północy Polski ale tak samo na południu i wschodzie (na zachód nie jeżdżę więc nie wiem). Latają praktycznie dzień w dzień, czasami odpuszczają jak jest duże zachmurzenie, albo po prostu ich nie widzę 😦

 2. Anonim Says:

  Na północy włoch jak zaczynają opryskiwać to wygląda to jak potężne pola kratek i nie wygląda to wcale naturalnie, po paru godzinach rozszerzają się te smugi tak, że niebo zostaje zakryte i staje się mleczne, gdzie parę godzin przed rozpyleniem niebo było bez najmniejsze nawet chmury.

 3. G. Says:

  Na północy włoch jak zaczynają opryskiwać to wygląda to jak potężne pola kratek i nie wygląda to wcale naturalnie, po paru godzinach rozszerzają się te smugi tak, że niebo zostaje zakryte i staje się mleczne, gdzie parę godzin przed rozpyleniem niebo było bez najmniejsze nawet chmury.

 4. katerina404 Says:

  Dlaczego Ci ludzie są bezkarni? Czy osoby rządzące naszym krajem są tak ciemne i nie widzą co się dzieje? Czy mają jeszcze odrobinę chociaż człowieczeństwa i godnosci ludzkiej? Czy może już stali się bezwolnymi maszynami, które bezwarunkowo i bezmyślnie brną coraz głębiej w to bagno? Czy mogą się patrzec rano w lustro i czy nie brzydzą się sami siebie? Przyznam, że trudno mi jest to zrozumieć, że też człowiek, może zupełnie jak nie człowiek funkcjonować. Nawet jak osiągną swój cel, to czy to da im szczęście? Czy oni myśla, że ludzie będą ich podziwiać, czy raczej nimi pogardzać? Przecież wcześniej czy później, każdy zrozumie o co chodzi, nawet Ci, którzy w tej chwili z uporem maniak odrzucają niepodważalne fakty., To wszystko jest chore jakieś. Oni występują przeciwko naturze i boskim prawom. Czy wogóle można ich nazwać ludźmi?

 5. Niestrachliwi Says:

  Jedno jest pewne :
  Po tej szachownicy na niebie zawsze na obszarze pod nim bedzie zmiana pogody wciagu 48 godzin.
  Wnioski nasuwaja sie same w tym jeden z nich – aluminium,bar,stront rozpylany na duzych wysokosciach przez tajemnicze samoloty (bez mozliwosci ustalenia do kogo naleza) ma okreslone dzialanie na swiat roslin,zwierzat i ludzi !
  Czy jest to szkodliwe (?), w sieci net jest wiele materialu,w tym filmowego dokumentalnego swiadczacego,ze TAK !.
  Zwroccie uwage tez na to, jaki to ma wplyw na wasze samopoczucie i zdrowie .
  Ciekawym jest ,ze najwyzsze wladze w danych panstwach nie raguja na to jak i na opinie publiczna swych narodow oraz opinie wybitnych naukowcow z roznych dziedzin .

  Czym jest ich zmowa milczenia i brak reakcji na glosy ich poddanych ???
  KOMU RZADY W POSZCZEGOLNYCH PANSTWACH SLUZA ?

 6. Ola Gordon Says:

  a czy te tumany myślą, że oddychają innym powietrzem? czy jeśli wprowadzą GMO, będą jeść zdrowo? niedawno zgodzili się w UE na sprzedaż nieoznakowanego mięsa z klonowanych zwierząt, czyste idioctwo i bezmózgowie. pozdr

 7. Niestrachliwi Says:

  To nie ludzie ,TO POTWORY w ludzkiej skorze !
  Zbliza sie ogromna konfrontacja milionow ludzi z ta zgrajaa BANDYTOW i teraz wlasnie nalezy laczyc wszystkie dzialania ludzi dobrej woli na calym swiecie.
  Nalezy to robic z wybitnym rozumem i wyrachowaniem,a co najwazniejsze nie dac sie sprowokowac do dzialan rewolucyjnych na ktore mozni tego swiata sa dobrze przygotowani.

  Tu musi zwyciezyc nie tyle sila co rozum ludzki !

  Jak tego dokonac nalezy dyskutowoac w srodowiskach czysto narodowych ,z dyskusji tej winny wynikac sposoby odsuniecia od wladzy BEZKRWAWO ludzi na uslugach moznych tego swiata .
  W Polsce zblizaja sie wybory do Sejmu RP czy poza partiami wszelkie ruchy narodowe POLSKIE lacza sie i dzialaja tam na miejscu, w Polsce ?

  LUDZIE !
  Mamy za pasem lipiec ,wybory na jesieni a w lzemediach pelna para idzie partyjna agitka .
  Co robi cala RESZTA BEZPARTYJNA ???

 8. rambo8 Says:

  Nie wiem czy cała ta petycja to tylko żart czy nie, ale widze że do tej pory podpisało
  ją UWAGA aż 188 osób. co jest chyba nieco śmieszną liczbą biorąc pod uwage że
  została zamieszczona na kilku blogach na które w sumie zagląda kilka tyś. ludzi.

 9. kris Says:

  Gotowa petycja, 1010 osób i zero odzewu, nie licząc wpisów trolli.

  http://www.petycjeonline.pl/petycja/list-otwarty-do-szefa-mon-w-sprawie-chemtrails/208


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: