21 czerwca Syryjczycy w całym kraju wyszli na ulice


Syrians throughout the country took to the streets on Tuesday, 21 June 2011

http://mycatbirdseat.com/2011/06/june-21-massive-demonstrations-favoring-bashar-al-assad/

23.06.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Kilka milionów Syryjczyków w całym kraju wyszło na ulice we wtorek, 21 czerwca 2011 roku. Tłumy były szczególnie imponujące w Damaszku Alep, Tartous i Homs (filmy poniżej).

Wyszli by wyrazić swoje poparcie dla reform ogłoszonych przez prezydenta Baszara al-Assada poprzedniego dnia, w przemówieniu wygłoszonym na Uniwersytecie w Damaszku.

Skala demonstracji, bez precedensu w historii Syrii, to znak ogromnego powszechnego poparcia, jakim cieszy się «reżim», tak powszechnie demonizowany przez zachodnie media i przywódców politycznych.

Dla porównania, w największych antyrządowych wiecach z ostatnich trzech miesięcy, całkowita liczba protestujących w całym kraju wyniosła między 150 000 a 200 000.

Syryjczycy mieszkający w kraju, oraz ci których dzieci służą w wojsku, nie połknęli dezinformacji aplikowanej im przez kanały satelitarne, które przedstawiają ich jakoby pod jarzmem dyktatury, gdzie policja torturuje dzieci, a armia bombarduje wioski. Zamiast tego, oni wiedzą, że ich kraj jest ofiarą spisku destabilizacji z rąk uzbrojonych grup pilotowanych z zagranicy, wstępem do ewentualnego ataku NATO.

Jak myślisz, kto mówi prawdę: Syryjczycy czy zachodnie media?

Damaszek

Daraa

Źródło: Voltairenet.org

 

Komentarzy 7 to “21 czerwca Syryjczycy w całym kraju wyszli na ulice”

 1. Piotr Dziąsło Says:

  Witam,
  To jak to jest z tymi Syryjczykami ? Oni popierają Assada czy nie ? Znalazłem strone na facebooku i nie wiem czy to propaganda czy prawda ? Co myślicie ?

  http://www.facebook.com/pages/The-Syrian-Revolution-2011-Poland-الثورة-السورية-ضد-بشار-
  الاسد/114393271978191

 2. Admin Says:

  Piotrze, jeśli żydowskie media obwieszczają: „protestujący żądają odejścia prezydenta Asada”:

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/syria-protestujacy-zadaja-odejscia-prezydenta-asad,1,4658498,wiadomosc.html

  To możemy być pewni, że jest przeciwnie 😉

 3. TheTomek4791 Says:

  Facebookiem rządza żydzi,więc nie ufaj temu portalowi zbytnio.a żydzi wiadomo tocza batalie z arabami,więc zawsze będa sie o nich wypowiadać niekorzystnie.ja osobiście nie lubie i tych i tamtych.żydów oczywiście więcej,za to,że niszcza moj piękny kraj,że go grabią,demoralizują,pozbawiają tradycji,obyczajów,godności.

 4. TheTomek4791 Says:

  Co do arabów i islamu,to poki co nie mam żadnych pretensji i aluzji,dopóki nie wchodza do Polski z butami i nie wprowadzają swojego prawa,swoich wartości i religii.Ale na żydów i ich kulture to niestety już place.Na ich imrezy kulturalne.To,że nie jest ujęte na pasku wypłaty,wcale nie oznacza,że nie place.Tak czy inaczej,to ich sponsorujemy.Jakim prawem pytam sie?za holoprzekręt hehe???Czyli co,Polacy dla polskiego parlamentu sa mniej ważni od żydów hehe??Na to wygląda,że jestesmy nikim,zerem,wyrobnikami,niewolnikami.To widać gołym okiem kolego.Ponadto,skoro sponsorujemy tą mniejszość,to możemy sponsorować inne.No przecież stać nas na to hehe.Co prawda na papierze,nie w rzeczywistości,ale stać.Polacy lubią być chojni,szkoda tylko,że dla oszustów,a nie dla swoich braci i sióstr.To jest przykre kolego,że Polacy dali sie tak otumanić wytresować na poprawność polityczną i wszechtolerancje

 5. Kuba Says:

  link zwrotny na onecie dodany 🙂 niech się dowiedzą jak onet kłamie

 6. Admin Says:

  Pięknie Kuba, tak trzymać.

 7. Anonim Says:

  Onet też jest sterowany przez syjonistów.Na bank.Ja już wogóle przestałem pisać na Interii,a o Onecie nie wspomne,bo indolecja i głupota ludzi sięga zenitu.Te portale hodują tumanów,lemingi.odmożdzonych imbecyli.Szkoda zdrowia,enrgii i czasu,naa tą dyletancką,antypolską hołote.Wsyd,hańba i żal.Takim ludziom powinno sie zabrać prawa obywatelskie i wysłać do roboty,by zrozumieli,że głopta nie popłaca.Tylko kto to zrobi,skoro cwaniakom sejmowym i mediom zależy na hodowli tępego i posłusznego bydła


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: