David Icke – ruszcie dupy


Administracja odcina się od kosmiczno – reptiliańskich teorii Davida, uważając je za świadome/ bądź nie odwracanie uwagi od istoty żydoglobalizmu, niemniej jednak wypowiedź Davida jest godna uwagi.

Komentarzy 11 to “David Icke – ruszcie dupy”

 1. prawda_przewaznie_boli Says:

  Właśnie jestem na etapie trawienia „The Freedom Road”, nie miałem wcześniej przyjemności czytać jego książek. Zawarte w przekazie filmowym przesłanie potwierdza wiele z moich przemyśleń/spostrzeżeń ale i zarazem zastanawia i odpycha w tych fragmentach w których mówi on o kosmitach, gadzich rasach itd. Fakt, kilka poruszonych wątków daje do myślenia, ale sądzę, że mogły by znaleźć prostsze i bardziej racjonalne rozwiązanie. Tak sobie nawet przez moment pomyślałem czy poprzez te wstawki i jakikolwiek brak własnej refleksji na temat tego, że to o czym mówi jest ciężkie do przyjęcia przez nowych względem jego teorii odbiorców, czasami nie ma za zadanie ośmieszyć całość materiału i przy okazji tych zagadnień które stanowią sedno ukształtowania dzisiejszego świata. Wszak w jaki sposób łatwiej zadrwić z danej teorii jak nie poprzez insynuację, iż wywodzi się z danego źródła, które na dodatek rozpowiada o kosmitach, krzyżówkach gadów z rasami ziemskimi itp.
  Ciężko mi się podjąć jeszcze ostatecznej oceny, gdyż tak jak napisano w komentowanej przeze mnie krótkiej sentencji, wiele jego wypowiedzi jest godnych uwagi, zwłaszcza dla jednostek dopiero zrzucających kurtynę ze swoich powiek.

 2. Vivaldi Says:

  Ja nie rozumiem czemu antysemici nie mogą zaakceptować kosmitów…czym są demony lub szatan którego według Benjamina Fulforda wyznaja sabatariańscy żydzi?
  To są ŻYWE UMYSŁY które przebywają gdzieś w otchłani i którą są przywoływane.Czyli przybywają z jeszcze bardziej odległego miejsca ,a właściwie płaszczyzny istnienia, niż kosmici którzy mogą zamieszkiwać inne planety(tak w ogóle to my też jesteśmy kosmitami bo żyjemy w kosmosie).
  Więc to dziwne że ludzie akceptują coś takiego jak demony czy szatan istoty które podobno zamieszkuja inne płaszczyzny czy wymiary i mogą wskakiwać w ten wymiar na wezwanie żydowskich satanistów.A nie mogą uwierzyć że grupa jakichś organizmów stworzyła strukture i wybudowała statek i wysłała go w kosmos w celu eksploracji i w czasie tej eksploracji wylądował na ziemi…

  I teraz pytanie czy taki żywy umysł może sobie swobodnie wędrować po innych planetach?Może

 3. Vivaldi Says:

  O boże nie wykasowałem końcówki, to ostatnie zdanie jest nie ważne

 4. rambo8 Says:

  Zapomniałeś wszystkiego wykasować.Bo ja nie rozumiem czemu nie mogą
  zakceptować gumisi, bo przecież jak są takie siły demoniczne które
  kierują iluminatami to czemu antysemici nie wierzą w gumisie ?

 5. vivaldi Says:

  BO gumisie to kreskówka wymyślona przez jakiegoś artyste kilkadziesiąt lat temu.

 6. rambo8 Says:

  Człowieku jakie ufo, słyszałeś o projekcie blue beem? wielkie zwiedzenie
  dopiero ma mieć miejsce a ty już łykasz te bajki.

 7. Vivaldi Says:

  A słyszałeś o takim co podobno po wodzie chodził i uzdrawiał chorych…
  Jak ludzie mogą wierzyć w człowieka co chodził po wodzie…Z punktu widzenia nauki jest bardziej prawdopodobne że na Marsie jest cywilizacja niż to że jakiś paleśtyńśki wieśniak chodził po wodzie 2 ty s lat temu!

  Zresztą słyszałeś o Dislocure Project?Są Polskie materiały o tym,polecam też wywiad z byłym astroonautą Edgarem MItchellem i konferencje z byłym ministrem obrony narodowej Kanady.

 8. rambo8 Says:

  Z punktu widzenia nauki to powstałeś z bakteri.Wyobraz sobie cały proces
  ewolucji, popatrz na siebie, na bakterie, i odpowiedz sobie czy to jest
  możliwe.A gdzie jeszcze od nicości do bakteri.
  A te filmiki to przygotowanie fundamentu pod blue beem.a ty to łykasz

 9. prawda_przewaznie_boli Says:

  Sądzę, że w pewnym fragmencie zostałem źle zrozumiany. Wydaje mi się, że kosmici pewnie gdzieś tam sobie żyją na co wskazywałby ogrom wszechświata i jego miliony (przynajmniej) planet. Nie o to chodzi. Ciężkie jest natomiast do przyjęcia stwierdzenie Davida Icke’a, że przybyli oni na ziemię kilka tysięcy lat temu i zaczęli kopulować z ludźmi. To dosyć solidne oderwanie się, od znanej nam rzeczywistości która polega na braku jakichkolwiek szczątków statków kosmicznych ani przedmiotów, które jeśli pokonały lot w kosmosie musiałyby być na tyle wytrzymałe by sie tak po prostu nie rozłożyć w środowisku przez ten „krótki” czas. Kolejną sprawą jest brak szczątków samych (gadzich) kosmitów jak np. kości, chyba, że Ci takowych nie posiadali, no ale przy tak dużych różnicach rasowych byłoby chyba ciężko o kopulację z ludźmi. David Icke mówi o tym wszystkim w taki sposób jak by opowiadał jakąś przygodę którą wczoraj przeżył z kolegami. Dla wielu ludzi którzy myślą nad przesłaniem które ktoś im się stara przekazać, (a skoro czytacie ten portal to chyba tak jest) takie historię nie są do zwykłego łyknięcia.

 10. rambo8 Says:

  Bo Icke pomieszał wszystko, to nie kosmici tylko demony,nie mógł powidzieć
  tego żeby sie z biblią zgadzało to se wymyślił jakiś reptyli z jakiejś tam planety.
  A w ST jest to opisane że łączyli sie z kobietami i te rodziły im olbrzymy.

  • prawda_przewaznie_boli Says:

   Jako komentarz do ostatniej, równie „prawdopodobnej wersji wydarzeń” zamieszczam linka:


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: