A ja nic nie chcę dla Polski. Tylko Polski polskiej !!!


Zenon Jaszczuk

Źródło: http://polacy.eu.org/1130/a-ja-nic-nie-chce-dla-polski-tylko-polski-polskiej-/

Polska jest za bogata, aby robili z nas dziadów

Pisałem o bogactwie Polski i dziadostwie Polaków już nie raz. Obecnie sprowokował mnie do napisania jeszcze raz kol. w. red. Nie można chcieć dla Polski tego wszystkiego o czym pisze w.red. Bo Polska jest pod okupacją.

Dlaczego ja chcę tylko polskiej Polski. Bo nasza Ojczyzna jest bardzo bogata. Niestety Polska jest pod okupacją . Dlatego dopóki jesteśmy pod okupacją dopóty będziemy dziadami świata w centrum Europy.

Proszę państwa czy można chcieć tego wszystkiego dla Polski o czym pisze kolega w.red. Napewno tak, tylko czy to chciejstwo jest możliwe. Oczywiście, że nie. Chcieć dla Polski?! Od kogo?! Co my Polacy jesteśmy małymi dziećmi i oczekujemy od rodziców smakołyków?! Czy jesteśmy ludzmi dorosłymi i wiemy co dzieciom mamy dać, zapewnić?!.

Czy człowiek bezdomny, bez pracy, głodny może marzyć o własnym domu, o łóżku, o obiedzie. Pewnie tak. Tylko nic z tego nie wyniknie. On ma tylko jedno wyjście, dobra praca za uczciwe pieniądze. Człowiek bezdomny, bez pracy nie jest nawet niewolnikiem. Większość Polaków pracuje za niewolnicze pieniądze i żyje gorzej jak niewolnik w bogatej Polsce czyli we własnym domu. Ja to państwu udowodnię w kilku zdaniach.

Może jakiś matematyk wyliczy, ile Polak powinien zarabiac, aby uzyskać miano niewolnika. Bo jak pisałem w/w żyje gorzej jak niewolnik. Możemy prześledzić niewolnictwo amerykańskie. Wolnych ludzi w Afryce tzw murzynów dostarczali do Ameryki żydzi. Amerykanin, aby mieć niewolnika musiał go kupić od żydów za spore pieniądze. Pan musiał wybudować niewolnikom dom. Pan musiał niewolników ubrać. Pan musiał niewolników żywić. Pan musiał zadbać o nowonarodzonych „niewolników” czyli dzieci. Pan musiał tych niewolników nauczyć zawodu, wykonywać pracę. Pan musiał tych niewolników leczyc, dbać o ich zdrowie. Pan musiał im zapewnic ogrzewanie, oswietlenie, wodę i szamba. Może jeszcze coś pominąłem. I to wszystko da się przeliczyć na złotówki. Sam jestem ciekawy ile to by wyszło. Napewno nie 500, 800 czy 1 000 złotych.

Dlatego udowadniam  Polakom, że daleko nam jest do niewolnictwa. Czyli dzisiejsi „panowie”, okupanci Polski i Polaków są o wiele gorsi. Dla bezdomnych, bezrobotnych są gorsi od swoich braci Hitlera i Stalina. Tamci dawali głodowe racje w gułagach i obozach.  Tamci mówili otwarcie, że muszą wymordować, wygłodzić, wykończyc Naród Polski. Dzisiejsi nie dają nic, tylko zieloną wyspę !!!  Tzw kuroniówka to zwykłe oszustwo, bo to trwa tylko pół, czy rok czasu. Nawet te ubezpieczenia przymusowe ZUS, KRUS czy inne to też oszustwo tak zaplanowane, że jak pracujesz musisz płacić. A jak stracisz pracę to ich nic nie obchodzisz i możesz zdychać. Może, może dostaniesz jakieś ochłapy z własnych wpłaconych pieniędzy jeśli przeżyjesz pod mostem do 65 lat. Tylko to nic pewnego.

Po tzw zakończeniu wojny światowej, militarnej, dano niektórym Polakom (tym których nie wymordowano) odbudować wszystko co bezkarnie zniszczyli. Polsce, Polakom nic od nikogo się nie należy za zniszczenia wojenne, za morderstwa za zagładę miast i ludzi. Jeśli tak, to znaczy, że swiat wydał zgodę na II wś i bandycki napad na Polskę i Polaków. To znaczy, że okupacja się nie skonczyła.A więc jesteśmy niby w czasie pokoju pod ciężką opupacją. Co Polsce i Polakom zrobili przez ostatnie ponad dwadzieścia lat to juć chyba wszyscy widzą.

Przez te ostatnie dwadzieścia lat Polska i Polacy zostali ponownie doszczętnie zniszczeni, okradzeni. Bądzcie pewni, że kaci ci sami. Wystarczy znać życiorysy prawdziwe widocznego okupanta. Bo tego niewidocznego, widzą nieliczni.

Jak my Polacy teraz możemy od niszczycieli czegoś chcieć dobrego dla Polski i dla Polaków. Zapewne obserwowaliście wizytę prezydenta USA w zmaltretowanej, okradzionej Polsce. On tylko przypieczętował ten stan daną mu pieczątką. Nawet jak czytam pochwalił okupantów za sukcesy . Oczywiście nowoczesnymi słowami nowomowy. Nawet obiecał przysłać kilku wojskowych do pilnowania rabunku gazu łupkowego. Radośc w salunie podobno była ogromna.

Polska ma wszystko, a nawet więcej tylko potrzebuje wyzwolenia. Pisałem o mądrych, wybitnych Polakach, pisałem o bogactwie w ziemi . Tutaj przytoczę jeden tylko odcinek bogactw Polski i Polaków. Na zamieszczonym zdjęciu moja stara instalacja „artystyczno-polityczna” – poproszę o państwa interpretację (niestety juz sie rozpada ze starości)

Za bibula.com. – proszę koniecznie przeczytać

http://www.bibula.com/?p=38541

Suwalskie złoża warte więcej niż złoto całego świata…

Jedna odpowiedź to “A ja nic nie chcę dla Polski. Tylko Polski polskiej !!!”

  1. TheTomek4791 Says:

    No kurde,artykuł genialny.To mi sie podoba.Wszystko i na temat.Takie wywody,skojarzenia,porównania lubie czytać


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: