10 współczesnych metod kontroli umysłu


Źródło polskie: RadTrap

Nicholas West, tłumaczenie: Radtrap

Im więcej osób zaczyna badać sposoby kontroli umysłu, tym więcej z nich zaczyna dochodzić do wniosku że mamy do czynienia z zaplanowanym scenariuszem wykorzystywanym od dłuższego czasu w celu zmiany rasy ludzkiej w bezmózgie maszyny. Od momentu gdy człowiek zapragnął zdobycia władzy nad innymi ludzmi, rozpoczęto badanie ludzkiej natury i zachowania w celu podporządkowania populacji woli małej grupy -”elity”. Dzisiaj gdy kontrola umysłu wchodzi na płaszczyznę fizyczną i naukową grozi nam niebezpieczeństwo globalnej dyktatury, chyba że uczulimy wszystkich na narzędzia dostępne w arsenale technokratów wychodzących na światło dzienne.

Dzisiejsza kontrola umysłu korzysta z zaawansowanej technologii i psychologii. Testy wykazują że dzięki zwykłemu pokazaniu ludziom metod manipulacji , jej efekty mogą być osłabione a nawet wyeliminowane, przynajmniej w przypadku szeroko rozumianej propagandy. Trudniejszym zadaniem jest poradzenie sobie z jej fizycznym aspektem, nad którego rozwojem pracuje kompleks militarno-badawczy.

1. Edukacja –Najbardziej oczywisty, jednocześnie wciąż najbardziej podstępny. Odwiecznym marzeniem wszelkiej maści dyktatorów była „edukacja” naturalnie wrazliwych dzieci, tak jak pokazały przypadki reżimów komunistycznego i faszystowskiego. Nikt nie był tak rzeczowy w ujawnianiu tej agendy edukacji niż Charlotte Iserbyt – dla przykładu można sprawdzić jej książkę The Deliberate Dumbing Down of America,  która pokazuje role globalistycznych fundacji kształtujących przyszłość w której ludzkie zombi służą w pełni wykształconej, świadomej elicie.

2. Reklamy i propaganda – Edward Bernays jest uznawany za twórce konsumpcjonistycznej kultury, zaprojektowanej i skierowanej bezpośrednio w ludzki sposób postrzegania siebie, tak by zmienić „ja chciałbym mieć” w „ja muszę mieć„. Początkowo zastosowano to w reklamach papierosów. Jednakże sam Bernays w 1928 roku napisał w swojej książce Propaganda, iż „propaganda jest ramieniem wykonawczym niewidzialnego rządu.” Widać to dziś wyraznie we współczesnym państwie policyjnym i tzw. snitch culture, opakowanej w kolorowy, pseudo-patriotyczny papierek o nazwie wojna z terroryzmem. Zwiększona konsolidacja mediów pozwoliła całej strukturze korporacyjnej na zacieśnienie współpracy z rządami co z kolei zapoczątkowało proces lokowania propagandy. Media; gazety, filmy, telewizja i kanały informacyjne mogą teraz razem współpracować i ustalać jakie wiadomości zostaną puszczone w obieg, co nadaje im wiarygodności gdyż wychodzą one jednocześnie z tylu różnych zródeł. Gdy ktoś nauczy się rozpoznawania tej jednej „informacji” zauważy że powtarzają się one wszędzie w tej samej formie. A przecież nie wspomnieliśmy jeszcze o  wiadomościach podprogowych.

3. Programowanie predykcyjne– Wielu wciąż zaprzecza że istnieje coś takiego jak programowanie predykcyjne. Ma ono swoje korzenie w Hollywood, gdzie duży ekran oferuje nam wizję tego gdzie powinno zmierzać nasze społeczeństwo. Cofnij się myślami w czasie i przypomnij sobie te wszystkie książki i filmy o których myślałeś że są przesadne w swych opisach przyszłosci, łącznie z sci-fi, i rozejrzyj się teraz dookoła. Dobrym miejscem by zobaczyć prawdziwe oblicze świata rozrywki jest Vigilant Citizen.

4. Sport, polityka, religie – Niektórzy mogą poczuć się nieswojo widząc religie, może nawet politykę w towarzystwie sportu jako metody na kontrolę umysłu. Za wszystkim jednak stoi ten sam paradygmat: dziel i rządz. Technika ta jest dość prosta: wykorzystaj naturalną tendencję ludzi do kooperacji w celu przetrwania i naucz ich tworzyć jedną drużynę nastawioną na rywalizację i wygraną. Sport zawsze odgrywał ważną rolę w odwracaniu uwagi ludzi od rzeczy ważnych i zastępowania ich wydarzeniami nieistotnymi, co we współczesnej Ameryce osiągnęło poziom absurdalny: ludzie protestują gdy gwiazdor sportowy opuszcza ich miasto, ale siedzą cicho gdy atakuję się ich wolność. Dyskurs polityczny sprowadza się do obrazu rywalizacji prawicy z lewicą, gdzie opozycja jest kontrolowana, natomiast zorganizowane religie stoją za większością wojen w historii.

5. Żywność, woda i powietrze – Używki, toksyny i inne trucizny w żywności wpływają na równowagę chemiczną mózgu i robią nas bardziej uległymi i apatycznymi. Fluor dodawany do wody i pasty do zębów zmniejsza nasze IQ co udowodniono naukowo; aspartam i glutaminian sodu są toksynami które zabijają komórki mózgowe; łatwy dostęp do fast foodów zawierających całą tą chemię stworzył ogromną rzeszę ludzi którym brakuje koncentracji i motywacji do zdrowego stylu życia. Większość świata zachodniego jest doskonale przygotowana do pasywnych reakcji i akceptacji dyktatorskiej elity. A jeśli chcesz kontrolować to co jesz, wciąż masz poważny problem gdyż nie skontrolujesz tego co rozpylają nad twoją głową.

6. Leki — To może być każda uzależniająca substancja, ale dla manipulatorów ważne jest byś był uzależniony od czegokolwiek. Ważną bronią globalnej manipulacji jest psychiatria, która celuje w tym by zaszufladkować wszystkich ludzi zgodnie z ich zaburzeniami. Zostało to niejako przepowiedziane w książkach takich jak Brave New World. Dzisiaj dotarliśmy do punktu krytycznego gdyż  kartel medyczny twierdzi że praktycznie wszyscy mamy jakiegoś rodzaju zaburzenia – oczywiście głównie ci którzy kwestionują autorytety i władze.

Tadeusz Chołda zabrany wbrew swojej woli do zakładu psychiatrycznego

Używanie silnych leków psychotropowych w armii USA doprowadziło do pobicia rekordu samobójstw w tej instytucji. Najgorsze jest to że  25% amerykańskich dzieci przyjmuje wpływające na umysł leki.

7. Projekty wojskowe — Armia posiada długą historię testowania technik kontroli umysłu. Tamtejsze techniki są zapewne najbardziej niebezpieczne, gdyż mówimy o ludziach którzy wymagają absolutnej kontroli i posłuszeństwa. Jednym z przykładów rosnącej liczby personelu wojskowego kwestionującego tę indoktrynację, jest niedawna historia ujawniająca plany DARPA i plany stworzenia  kontrolujących procesy mózgowe hełmów które mają im pomóc w „skupieniu się”.

8. Spektrum elektromagnetyczne  — Otacza nas elektromagnetyczna zupa, ładowana przez wszechobecne urządzenie elektroniczne które wpływają na funkcję naszego mózgu. W celu pokazania do czego może to doprowadzić, jedne z badaczy pracował nad „bożym hełmem” mającym produkować obrazy i wizje dzięki manipulacji polem elektromagnetycznym mózgu. Ta zupa obmywa nasze umysły, czekając na dzień gdy nasi kontrolerzy, np. poprzez wykorzystanie anten telefonii komórkowej, będą mogli wpływać na nas bardziej bezpośrednio.

9. Telewizja, komputery i „wskaznik migotania”– Jakby nie było wystarczająco złym że TV służy do programowania… jest wykorzystywana jako kołysanka przed snem, zamieniając się w broń socjalną. Przeprowadzone testy wskaznika migotania pokazują że wpływa ono na mózgowe fale alfa, prowadząc do pewnego rodzaju hipnozy. Badania nad grami video ujawniły że mogą one prowadzić do zmniejszenia dopływu krwi do mózgu utrudniając kontrole emocji.  Dodatkowo gry RPG online o tematyce wojennej i przedstawiające państwa policyjne „pomagają” ludziom w zerwaniu  kontaktu z rzeczywistością. Jedno spojrzenie na video od WikiLeaks, Collateral Murder powinno być znajome dla ludzi grających np. w Call of Duty.

10. Nanotechnologia – Z filmów science fiction wprost do współczesnego mózgu; nanoboty są już w drodze. Bezpośrednie modyfikacje mózgu doczekały się już własnej nazwy „neuroinżynieria”. Artykuł ten z 2009 roku ujawnia że manipulacja mózgiem poprzez światłowody jest troszeczkę brudnym procesem, ale po zainstalowaniu „może uczynić kogoś szczęśliwym po wcisnięciu jednego przycisku”. Nanoboty mają mieć możliwośc okablowania mózgu, molekuła po molekule. Gorzej, te mini droidy mają mieć możliwośc powielania, co zmusza do zastanowienia się jak po wypuszczeniu wcisnąć te cudo z powrotem do butelki.  Przewidywana data premiery? Początek roku 2010.

Sporo pracy wkładanej jest w kontrolowanie i przewidywanie ludzkiego zachowania, a naukowcy i ukryta elita robią wszystko by przejąć kontrolę nad społeczeństwem i chronić się przed buntem w pełni przebudzonej ludzkości. Tylko przez uświadomienie sobie tego co się dzieję, możemy stanąć do walki o zachowanie naszej wolnej woli.

________________________________

Masz znajomych którzy reagują agresywnie na TVN, Polsat i Wyborczą, a Ty ciągle nie rozumiesz dlaczego? Sprawdz:

Zobacz także:

http://www.stopcodex.pl/2010/08/oglupianie-spoleczenstwa-czesc-i-jedzenie-napoje-i-leki/

http://www.stopcodex.pl/2010/11/oglupianie-spoleczenstwa-cz2/

http://radtrap.wordpress.com/2010/10/19/zygmund-freud-i-diaboliczne-zniewolenie/

http://radtrap.wordpress.com/2010/10/27/jak-rockefellerowie-przebudowali-wspolczesna-kobiete/

Jedna odpowiedź to “10 współczesnych metod kontroli umysłu”


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: