Jak dobrze, że rządy o nas dbają


Centuria

Źródło: http://polacy.eu.org/1131/jak-dobrze-ze-rzady-o-nas-dbaja/

Tak sobie postanowiłam na ten temat napisać, bo trafiłam na ciekawy artykuł, który mówi, że  byłoby bardzo wskazane, aby do wody pitnej dodawać lit (lithium).  Lit jest używany powszechnie w Stanach w leczeniu chorób psychicznych takich jak schizofrenia czy depresja. Pojawiły się bardzo poważne badania przeprowadzone w Japonii, zgodnie z którymi lit w wodzie może zmniejszyć ilość samobójstw od 4 do 15 procent.  Nie pytajcie proszę, w jaki sposób Japończycy to wyliczyli, bo nie wiem.   Ważne, że zainteresowało to amerykańskich naukowców, którym się marzy, że lit może też wyeliminować przestępczość czy narkomanię.  Lit działa jak chemiczna lobotomia, więc pewnie, że wszystko, co złe spadnie, bo będziemy chodzić jak zombies.  Oglądaliście taki film „Zmierzch żywych umarłych” czy jakoś tam?  No to tak będziemy sie poruszać.   Mam nadzieję, że nie będziemy się zjadać, bo nie będziemy mieli ochoty, a zjadanie wymaga zużycia jakiejś tam energii.

Juz nam zresztą sypią fluor, który ma podobno sprawiać, że będziemy mieli ładne zęby.  Nieważne, że 80% szczurów przykryło się nogami po badaniach z fluorem i biedaki nie dożyły ich końca.  No, I podobno fluor obniża inteligencję, ale w końcu społeczeństwo ma być posłuszne i pracowite a nie inteligentne. Jeszcze by mu jakieś pomysły przyszły do głowy, prawda?

Z innej beczki, obamowy car od nauki, niejaki Holdren, już dawno miał pomysły, aby do wody sypać środki zapobiegające prokreacji, lub powodujące poronienia,  bo w końcu nas jest na tej Ziemii za dużo i trudniej nas kontrolować. Taka więc przymusowa sterylizacja uratuje planetę.

No i co, nawet Orwellowi się to nie śniło, bo życie często przerasta fikcję.  A ja już nawet sobie nie wyobrażam, co by było, jakby rządy o nas nie dbały i robiły wszystkiego dla naszego dobra.

Napisane w Bez kategorii. Możliwość komentowania Jak dobrze, że rządy o nas dbają została wyłączona
%d blogerów lubi to: