Jak Brytyjczycy zdradzili Holendrów


Za: Polska Walcząca

Henry Makov, przekład Centuria

Zanim nadeszło najgorsze i z wielkim osobistym narażeniem, Lauwers rzeczywiście wysłał wiadomość „Schwytany „, ale zostało to zignorowane.

Napisał Dr Henry Makow

Dwie wojny światowe były ludobójstwem białych chrześcijan dokonywanym przez banki Illuminati z siedzibą w Londynie.

Tak jak syjoniści poświęcili niemasońskich Żydów, brytyjskie Wolnomularstwo (SOE, MI-6) naziści i komuniści poświęcili niemasonskich patriotów każdej narodowości. FDR, Hitler, Stalin i Churchill byli Illuminati i potajemnie prowadzili wojnę przeciwko ludzkości.

Podsumowałem jak MI-6 zdradziło tysiące brytyjskich i francuskich agentów ruchu oporu w 1943 roku. Ta zdrada Illuminati została udokumentowana w książce „All the King’s Men” (Wszyscy Ludzie Króla) (1988) Robert Marshall.

Wcześniej w książce „Splątane Sieci” (Tangled Web) (1968) Philippe Ganier-Raymond opowiada historie działacza holenderskiego ruch oporu Hubertusa Lauwersa, który został złapany w 1941 roku. Abwehra wykorzystała go do wysyłania i odbierania informacji z British Security Operations Executive. (SOE)
„Wszyscy agenci zawierali w swoich komunikatach radiowych tajny kod bezpieczeństwa, aby wskazać, że byli wolni. Lauwers nadał swój kod, ale w SOE działały nadal, jak gdyby kodu nie było. W dalszym ciągu wysyłano informacje, które ostatecznie doprowadziły do złapania 56 agentów, ktorzy wylądowali w Holandii na spadochronie oraz do likwidacji niderlandzkiej części SOE.

Zanim nadeszło najgorsze i z wielkim osobistym narażeniem, Lauwers rzeczywiście wysłał wiadomość „Schwytany „, ale zostało to zignorowane..

” Lauwers wysłał wyraźne ostrzeżenie dla Brytyjczyków cztery razy. Cztery razy, im powiedział, że został pojmany. Cztery razy miał wyjaśnić, że nie można wysłać więcej agentów, że ta farsa trwa już wystarczająco długo.” ( 95)

„Wszystko na próżno Inni agenci – Emmer, Ortt, De Jonge, Brinkman, Radema, Van Steen, Parleviet, Van Hemert, Jambroes – spadli prosto w ramiona SS Kriminalrat Josepha Schreidera”. (105)

Później, Lauwers miał okazję, aby wysłać wiadomość „rozpracowany przez Jerry od szóstego marca; przez Jeffersa od 2 maja) „Worked by Jerry since March Sixth; Jeffers May Third…) …. Tylko jeśli operatorzy brytyjscy byli głusi, ślepi i zdradzieccy, [otrzymali wystarczającą ilość meldunków do położenia kresu tej śmiertelnej grze. (107)

Operator SOE potwierdził otrzymanie tej wiadomości, ale nic się nie zmieniło. Niemcy nadal korzystali z tych agentów, by przekonać brytyjski wywiad, że holenderski ruch oporu był aktywny, a Brytyjczycy nadal ich zdradzali.

Uwięzimi działacze ruchu oporu podejrzewali zdrade Brytyjczyków.„Dowody piętrzą się – mnóstwo niepotrzebnych florenów, źle podrobione dokumenty tożsamości, 101 detalów bezwstydnie zaniedbanych. Nie wspominając już o nadwaniu lub pomijaniu sprawdzianów kontroli bezpieczeństwa [w transmisji radiowej], których nie można nie zauwazyć. Z pewnością można było uznać, że po wojnie dojdzie do śledztwa. „ (98)

Po wojnie, Holendrzy domagali sie dochodzenia. Brytyjczycy stwierdzili dokumenty dotyczące holenderskiej Sekcji SOE zostały zniszczone w pożarze w 1946 roku.

WNIOSKI

„Resistance” (Ruch Oporu) w Holandii był farsą. Niemcy faktycznie wprowadzali udawane ataki, aby zaimponować Brytyjczykom, podczas gdy Brytyjczycy zignorowali fakt, że tajni agenci byli znani i schwytani przez Niemców. To była wojna w mikro przepaść – upiorna szarada przeznaczona do zabijania patriotów i siana spustoszenia i beznadziei.

Tak jak brytyjscy Freemasona wrzucali ludzi do nazistowskich maszynek do mięsa, Hitler poświęcił setki tysięcy pod Stalingradem przez zawetowanie strategicznego odwrotu, a Stalin pracował z Reinhardem Heydrichem, aby oczyścić 1/4 jswoich sił zbrojnych przed wojną.

Wszystkie wojny są przeznaczone do degradacji i zniszczenia ludzkości, i zwiększenia mocy i bogactwa bankierów Illuminati. Odnosi się to także do obecnej „wojny z terrorem”, która jest pretekstem do odrzucenia praw obywatelskich i stworzenia państwa policyjnego. MI-6. Mossad i CIA kryją się za Talibanem, 911 ird. Byłoby idealnie spójne, jeśli dowiedzieliśmy się, że były one również za Katriną , wyciekiem ropy BP w Zatoce meksykańskiej i Fukishimą.

Bankierzy Illuminati fabrykują konflikty od wieków . Nasi „przywódcy” są zatrudnieni u nich jako średnia kadra kierownicza. Media i środowiska akademickie jedynie nakładają maluja świnie szminką . (przyp. Nawiazuje do idiomatycznego powiedzenia, ze „można nałożyć szminkę na świnie, ale pozostanie ona świnia”) Oni wszyscy zasługują na pogardę, którą rezerwujemy sobie dla zdrajćów i sprzedawczyków.

http://www.henrymakow.com/british_betrayed_56_resistance.html

Napisane w Bez kategorii. Możliwość komentowania Jak Brytyjczycy zdradzili Holendrów została wyłączona
%d blogerów lubi to: