ABW znowu w akcji. Kolejne zatrzymania nacjonalistów


Źródło: http://autonom.pl/index.php/news/informacje/1184-abw-znowu-w-akcji-kolejne-zatrzymania-nacjonalistow

W ostatnich dniach na Dolnym Śląsku mają miejsce kolejne popisowe akcje Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, polegające na zatrzymaniach osób o poglądach nacjonalistycznych i antysystemowych.

Funkcjonariusze ABW argumentują swoje zatrzymania artykułami 256 i 257 kodeksu karnego, traktującymi o publicznym propagowaniu ustroju totalitarnego oraz publicznej zniewadze grupy ludności ze względu na jej przynależność narodową. I co jest szczególnie warte odnotowania w tym przypadku – wszystkie zatrzymania dotyczą osób posiadających w swych prywatnych zbiorach płyty CD z muzyką Rock Against Communism i podobną. To właśnie za pośrednictwem wspomnianych płyt muzycznych zatrzymani mieli się dopuścić zarzucanych im czynów. W dniu dzisiejszym doszło do kolejnych zatrzymań.

Każdemu z zatrzymanych w ciągu ostatnich kilku dni przyznano kaucje w wysokości aż 20 tysięcy złotych. Wszystko to za sprawą słuchania w domowym zaciszu niekomercyjnych zespołów uznawanych powszechnie za niepoprawne.

Wnioski odnośnie działalności państwa, w jakim żyjemy nasuwają się same. O sprawie z pewnością będziemy jeszcze informować, gdyż swawola systemowych służb w interpretacji kodeksu karnego nie powinna pozostać bez echa. Przypominamy jednocześnie, że jedną z kontrakcji dla działań ABW było powołanie do życia obywatelskiej inicjatywy Solidarni z Wrocławiem, z którą zachęcamy się zapoznać.

PS. Przykładowe Piosenki RAC:

Honor – Sanhedryn

http://w882.wrzuta.pl/audio/4tmJG753TEB/honor_-_sanhedryn

Honor – Na szubienice

http://w472.wrzuta.pl/audio/0HuhEJESNnc/honor_-_na_szubienice

Komentarzy 6 to “ABW znowu w akcji. Kolejne zatrzymania nacjonalistów”

 1. Czaplicki Krzysztof Says:

  Prawda w oczy kole.

 2. Ciamcia Says:

  rzydopahołki

 3. Imbefalasion Says:

  http://imageshack.us/photo/my-images/96/nowak5.jpg/

  Mam na kompie całą dyskografię Honoru, a poza tym kilka innych zespołów RAC; kiedy przyjdą po mnie smutni panowie w kamizelkach kuloodpornych?

 4. mnbvcxz Says:

  „propagowaniu ustroju totalitarnego” LOL.Te abw to widze że to wybrane najbardziej wierne jednostki systemowi coś na wzór zomo,jak każą ci zabić to zabij

 5. Polak Says:

  o cholera to ja dostane kule w łeb na dzień dobry albo dożywocie bez wyroku sądu 😦

 6. Anonim Says:

  ło k**** to mnie na kare śmierci skażą bo słucham honoru i jestem nacjonalistą . ktoś puka do drzwi chyba ABW


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: