Nigel Farage na Uniwersytecie Gandawskim cz. I


Przewodniczący UKIP Nigel Farage został zaproszony przez związek studentów KASPER by przemawiać na Uniwersytecie Gandawskim we Flandrii, w Belgii, gdzie niedawno przewodniczący Rady UE Herman van Rompuy i przewodniczący Komisji UE Jose Manuel Barroso otrzymali doktoraty honorowe.

Oto pierwsza część jego wykładu wygłoszonego 22 marca 2011r. Ciąg dalszy nastąpi.

link

Komentarze 4 to “Nigel Farage na Uniwersytecie Gandawskim cz. I”

 1. Czaplicki Krzysztof Says:

  Sądząc po tym co ten pan mówi to moja pierwsza myśl-agent iniejszego wywiadu pod przykrywką bardzo ambitnych aspiracji.Można zamieszać ludziom w głowach,że niby tamci to tak zle zrobili,a teraz wam przedstawię jak można zrobić lepiej,a w ogóle to dlaczego ludzie nie widzieliście tego syfu wcześniej?

  • Admin Says:

   Nigel Farage jest konserwatystą, jednym ze współzałożycieli Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa, cieszącej się dobra sławą, a także jest bodajże najbardziej rozpoznawalnym eurosceptykiem na naszym kontynencie. Gdy przemawia w cyrku o nazwie Parlament Europejski, to człowiek niezależnie od narodowości, wyznania, płci, i wszelkich dzielących nas różnic, nie może oprzeć się wrażeniu, jakoby Nigel występował w obronie naszych i w tym przypadku wspólnych interesów.

 2. Admin Says:

  Andrzej Lepper w w cyrku o nazwie Parlament Europejski

 3. Kikka Says:

  Russia Today: Nigel Farage o imigracji do UK:

  (napisy – przycisk ‚cc’ po włączeniu klipu)


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: