Żeby nie zapomnieć – Netanjahu: „Ameryka powinna zaatakować Iran przy pomocy TV”


Lest We forget – Netanyahu: “U.S. should attack Iran with TV”

http://www.upi.com/Top_News/2002/09/12/Netanyahu-US-should-attack-Iran-with-TV/UPI-63711031863825/

crescentandcross – 8.05.2011 przekład Ola Gordon

Od redaktora: To jest coś, czemu poddawani są wszyscy, gdy ktoś OŚMIELI SIĘ sugerować, że Żydzi wywierają niewłaściwy wpływ na amerykańską politykę zagraniczną i że jest zamierzony program ze strony tych interesów, by deprawować zdrowe społeczeństwa poprzez kontrolowanie mediów. Wybierzmy się na spacer w czasie i zastanówmy się, kiedy Netanjahu zasugerował, że Iran będzie pokonany po kawałku, najpierw przez deprawację jego młodzieży amerykańską (żydowską) pop-kulturą i mediami.

 WASZYNGTON, 12 września (UPI) — Były premier Izraela w czwartek wezwał Stany Zjednoczone do przeprowadzenia zmiany reżimu w Iraku i Iranie, zalecając militarną inwazję w celu obalenia rządu w Bagdadzie i emitowanie plugawych programów TV drogą satelitarną w Persji, gdzie, jak powiedział, napływ pop kultury może okazać się „wywrotowym” dla konserwatywnego islamskiego reżimu.

Powołując się na setki tysięcy talerzy telewizji satelitarnej w Iranie, Benjamin Netanjahu powiedział Komitetowi ds. Reformy Rządu Izby, że Stany Zjednoczone mogłyby zachęcić do rewolucji przeciwko konserwatywnym duchownym irańskim, poprzez wykorzystanie takich programów Foxa jak „Melrose Place” i „Beverly Hills 90210” – które pokazują pięknych młodych ludzi w różnych stanach rozbieranki, prowadzących urocze, materialistyczne życie i angażujących się w wyuzdany seks.

 „To są bardzo przewrotne rzeczy” powiedział Netanyahu komisji. „Dzieciaki w Iranie chciałyby mieć ładne ubrania jakie widzą w tych programach. Będą chciały basenów i ekstrawaganckiego stylu życia.”

Ale im bardziej palącym problemem dla Netanjahu stawał się sąsiad Iranu, Irak, o którym mówił, że był niebezpiecznie blisko posiadania broni masowego rażenia – nie będzie podatny na wywrotowe działania.

„Rozumiemy, że uzbrojony nuklearnie Saddam stwarza ryzyko dla Izraela,” powiedział. „Ale uzbrojony nuklearnie Saddam jest niebezpieczny także dla całego świata.”

„Kiedy Saddam dostanie broń jądrową, to tylko kwestia czasu, zanim grupy terrorystyczne będą miały broń jądrową,” Netanjahu ostrzegł. „I będą z niej korzystać, jeśli ją zdobędą.”

Netanjahu powiedział, że atak Izraela w 1981 roku na iracki obiekt jądrowy był uzasadniony, i dał do zrozumienia, że ​​jego sukces zależał tylko od rodzaju unilateralizmu, którego wydawał się wypierać prezydent George W. Bush w czwartkowym przemówieniu w ONZ.

 „Czy Izrael dokonał tego wyprzedzającego ataku w porozumieniu ze społecznością międzynarodową?” zapytał Netanyahu. „Czy uzależnialiśmy taki atak od zgody ONZ? Oczywiście, że nie.”

Oświadczenie Burtona pokazało więcej szacunku dla koalicji rządowej na rzecz budowania wysiłków niż Netanjahu, ale zauważył, że skoro nie będzie takiego poparcia dla inwazji, to też poparł jednostronny atak.

„Dziś rano prezydent zdecydował się na podjęcie działań. Teraz musimy zobaczyć, jak zareaguje świat,” zauważył Burton. „Mam nadzieję, że nasi przyjaciele i sojusznicy na całym świecie przyłączą się do nas. Mam nadzieję, że możemy zebrać silną koalicję, która przeciwstawi się temu niebezpiecznemu reżimowi. Jeśli jednak to się nie uda, to moim zdaniem musimy zrobić to co jest w naszym interesie. Jeśli stwierdzimy, że Saddam Husajn jest poważnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego, to musimy działać – sami jeśli zajdzie tego potrzeba.”

Retoryka Netanjahu, przynajmniej część jego wypowiedzi o inwazji wojskowej, spotkała się z ciepłym przyjęciem przewodniczącego komisji Dana Burtona, który powiedział, że zakończenie wojny z terrorem okupacją Afganistanu bez ataku na Irak będzie działaniem wykonanym połowicznie.

„Jednym z niedokończonych interesów jaki mamy jest Irak,” powiedział Burton. „Według mnie, jest to problem którego nie możemy dalej ignorować. Saddam Husajn stanowi zagrożenie. Ma broń chemiczną. Ma broń biologiczną. On ciężko pracuje, żeby zdobyć broń nuklearną. Używał broni chemicznej w przeszłości. Nie powinniśmy mieć żadnych wątpliwości, że użyje jej ponownie. A jeśli uda mu się zdobyć broń nuklearną, moglibyśmy mieć na rekach katastrofę.”

Ale demokrata z Ohio, Dennis Kucinich nie był tak pozytywny wobec wezwania Netanjahu do wojny. W krótkiej wymianie zdań, która miała miejsce zanim były premier wyłożył „strategię irańską,” Kucinich poprosił go o dodatkowe propozycje miejsc przeznaczonych do inwazji.

„Skoro pan tu jest, panie premierze, czy ma pan jakieś inne kraje oprócz Iraku, które by pan sugerował, że powinniśmy zaatakować?” zapytał.

Komentarze 4 to “Żeby nie zapomnieć – Netanjahu: „Ameryka powinna zaatakować Iran przy pomocy TV””

 1. orlik Says:

  Nie długo będą musieli zaatakować Polskę, bo roji się tam od antysemitów i jest siedliskiem tego wstrętnego antysemityzmu.

 2. Admin Says:

  Przerażająca przemowa prezydenta Iranu…

 3. Aaron Bucholtz Says:

  Tusk się tym zajmie.
  Projekt ustawy pt.”żeby się żyło lepiej internautom” poszedł do sejmu.
  A zatem Orwellowskie ministerstwo prawdy będzie filtrować internet i kasować ksenofobiczne komentarze, wpisy, blogi i witryny w imię umacniania władzy polskich marionetek żydowskiej międzynarodówki. To dopiero początek pierestrojki łże elyt Tusko-POwsko-SLDowsko-żydowsko-pedalskich. Dzięki prezydentowi (marionetce) Komorowskiemu (herbu „skradzione nazwisko”) na straży porządku zamiast jak kiedyś armia radziecka tak teraz sojusznicza armia JUSA będzie stacjonowała i chroniła przedstawicieli rasy panów przed antysemityzmem gawiedzi. Skąd my to znamy?
  Pozdrowienia dla Admina!

 4. ziarnko prawdy Says:

  Zbrodnia wojsk USA:zabili 2-letnie dzieci.Kraj w szoku.
  http://sfora.pl/Zbrodnia-wojsk-USA-zabili-2-letnie-dzieci-Kraj-w-szoku-a32618


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: