Pokojowa rewolucja w Hiszpanii spacyfikowana przez władze


Lewackie rządy HSPR (Hiszpańska Socjalistyczna Partia Robotnicza) pod przewodnictwem komunisty J. L. R. Zapatero doprowadziły Hiszpanię na skraj przepaści, bankructwa. Z dobita gospodarką, masowym – sięgającym ponad 20% bezrobociem, nie obyło się bez pokojowej rewolucji, licznych demonstracji w całym kraju przeciwko temu antynarodowemu stanowi rzeczy. Oto jak postępuje dzisiaj władza z ludźmi, którzy żądają chleba, i która jeszcze wczoraj miała usta pełne humanitarnych frazesów:

Gdzie pochowali się dzisiaj europejscy toleraści?

Hiszpanom życzymy dalszej woli walki i wyrzucenia na śmietnik historii okupacyjnej antyludzkiej władzy. Polakom oczywiście również…

Komentarzy 18 to “Pokojowa rewolucja w Hiszpanii spacyfikowana przez władze”

 1. Heh! Says:

  Tak to jest jak się masona do władzy dopuszcza. ehhh

  • TheTomek4791 Says:

   Nie wszyscy Hiszpanie dopuścili.To ta większość demokratyczna tak chciała,do tego dopuściła

   • Heh! Says:

    Co nie zmienia faktu. Ktoś na niego zagłosował a płacą wszyscy.

  • TheTomek4791 Says:

   No niestety,płacą wszyscy.Jak to w demokracyji.Ból i odpowiedzialność rozchodzi sie po kościach haha.Na tym polega idiotyzm tego ustroju.

  • TheTomek4791 Says:

   W demokratycznym prawa jak to elity podkreślają tuman,debil ma takie same prawa jak geniusz.Ale oni to źle interpretują.Tu chodzi o równość wszystkich wobec prawa,a nie traktowanie wszystkich jednakowo.Trakto wać wszystkich jednakowo sie po prostu nie da.Można co najwyżej traktować adekwatnie do czynów,osiągnięć.Było by to strasznie krzywdzące dla jednostek inteligentnych i odpowiedzialnych,gdyby wszyscy byli traktowani jednakowo.Nie było by motywacji do działania,aktywności.No bo po co,skoro jesteśmy traktowani jednakowo.Ja wiem,to te socjalistyczno-demokratyczne świnie tak mieszają

 2. Czaplicki Krzysztof Says:

  Myślę,że pokojowe demonstracje niewiele zmienią.Trzeba by wystąpić przeciwko rządzącym z hełmami na głowach i pałami w dłoniach.I bronić się bo takie prawo dostaliśmy od Boga.

 3. Admin Says:

  Owszem, szczególnie gdy polityczna „elita” używa przemocy, ludzie mają wręcz obowiązek się bronić. To już jawna dyktatura..

 4. Kikka Says:

  Brutalna akcja policji w Barcelonie

  W piątek, po 12 dniach protestów doszło w Barcelonie na Plaça de Catalunya do zamieszek. Protestujący starli się z policją. Funkcjonariusze wraz z pracownikami oczyszczania miasta wkroczyli na plac, na którym w pokojowy sposób demonstrowało około 200 osób. Obiecano im, że obóz nie zostanie usunięty z placu, jednak gdy protestujący tylko opuścili swoje obozowiska, służby porządkowe zaczęły demontować namioty i plandeki, a także zastany sprzęt elektroniczny.

  Sytuacja zaostrzyła się, gdy z odsieczą przybyli na plac inni wspierający protesty. Policja zaczęła używać pałek, gazu pieprzowego oraz strzelać gumowymi pociskami. Rannych zostało 99 osób.

  Władze twierdzą, że akcja policji nie była zaplanowana – funkcjonariuszy wysłano tylko by ułatwili pracę służbom sprzątającym. Interwencja policji została prawdopodobnie spowodowana rosnącymi naciskami właścicieli sklepów i restauracji oraz lokalnych władz, domagających się usunięcia protestujących ze wszystkich hiszpańskich miast. Obozowisko demonstrantów miało także zagrażać porządkowi w związku dzisiejszym finałowym meczem Ligii Mistrzów, w którym FC Barcelona spotka się z Manchester United.

  Partia Ludowa również domaga się usunięcia obozowisk w innych miastach, także w Madrycie.

  Po likwidacji obozu demonstrantów dopuszczono na plac gdzie przystąpiono do organizowania nowego. W Madrycie i innych miastach Hiszpanii zapowiedziano demonstracje przeciwko działaniom pacyfikacyjnym policji.

  lewica.pl

 5. TheTomek4791 Says:

  Ja to przewidziałem,i pewnie nie tylko ja.Od kiedy Hiszpania weszła do Unii i do strefy Euro,jej los był przesądzony

 6. Admin Says:

  Jeszcze jeden film jak milicyjne bojówki żydowskich okupantów katują Hiszpanów w biały dzień, na ulicy, pod okiem kamer:

  Dni eurofaszystów są policzone

 7. TheTomek4791 Says:

  Ma Pan racje Panie Jerzy.Im trzeba odplacać tym samym,czym oni nam.Bez żadnych skrupułów,z całą surowością

 8. TheTomek4791 Says:

  Zgadza się.To nam wbijano do głowy przez lata i sporej części społeczeństwa niestety wbito.Wszystkie służby prewencyjne tak naprawde służą mafii politycznej(żydowskiej)Jak nie sciągają haracz z mandatów(Straż Miejska),to pilnują haraczu z akcyz,licencji,pozwoleń,koncesji jak Służba Celna.Straż graniczna też tak na prawde nie pilnuje naszych granic,tylko zajmuje sie np.sprawdzanie paliwa w zbiornikach,jak Służba Celna.Wszyscy idą na łatwizne haha,po kase oczywiście,tam gdzie jest kasa.Wystarczyło by zlikwidować akcyzy,a już przemytu by praktycznie nie było jak i szarej strefy w tej konkretnej sprawie i w związku z tym slużby były by zbyteczne.Ale w socjalistycznym państwie faszystowskim utrzymanie państwa musi być bardzo drogie,bo władza kreuje sztucznie cele jako problemy i na koszt społeczny powołuje służby do walki z czymś co by nie istniało,w normalnym kraju.Ot pokrętna filozofia(logika).Już nie wspomne ilu urzędników różnego szczebla utrzymujemy haha.Ot wizja taniego państwa haha.Koń by sie uśmiał

 9. Kikka Says:

  Manifest Ruchu 15 Maja

  Jesteśmy zwykłymi ludźmi. Jesteśmy tacy jak ty: wstajemy rano, żeby studiować, pracować, mamy rodziny i przyjaciół. Jesteśmy ludźmi pracy, którzy codziennie zarabiają na życie i lepszą przyszłość dla wszystkich wokół nas.

  Niektórzy z nas są bardziej progresywni, inni bardziej konserwatywni. Jedni są religijni, inni nie. Jedni są określeni politycznie, inni – apolityczni. Ale wszyscy jesteśmy zmartwieni i oburzeni tym, jak wygląda obecnie scena polityczna, system ekonomiczny i życie społeczne. Korupcją świata polityki, biznesu, bankowości. Bezradnością zwykłego obywatela.

  Sytuacja ta czyni nas pokrzywdzonymi każdego dnia. Ale jeżeli wszyscy się zjednoczymy, możemy ją zmienić. Wybiła godzina mobilizacji – godzina budowy lepszego społeczeństwa. Z tego powodu zgłaszamy następujące postulaty:

  1. Priorytetem każdego rozwiniętego społeczeństwa są równość, solidarność, wolny dostęp do kultury, zrównoważony rozwój, dobrobyt i szczęście.

  2. Istnieją prawa podstawowe, które powinny być zapewnione przez system społeczny: prawo do mieszkania, zatrudnienia, dostępu do kultury, opieki zdrowotnej, edukacji, udziału w polityce, nieskrępowanego rozwoju indywidualnego, zdrowego i szczęśliwego życia.

  3. Obecny system polityczny i ekonomiczny nie zapewnia tych praw i stanowi przeszkodę w rozwoju społecznym.

  4. Demokracja to władza ludzi (demos – lud, krateo – rządzę). A zatem rząd powinien reprezentować lud – reprezentować nas. Jednak w tym kraju większość klasy politycznej nawet nas nie słucha. Politycy powinni reprezentować nasze zdanie, ułatwiać uczestnictwo obywatelskie i zabezpieczać dobrobyt społeczeństwa, a nie bogacić się jego kosztem, odpowiadając jedynie na potrzeby wielkich jednostek gospodarczych i trzymając kurczowo władzę w systemie „dyktatury partyjnokratycznej”, kierowanej niezmiennie przez te same partie [PPSOE – PP + PSOE].

  5. Żądza władzy i koncentrowanie jej w rękach mniejszości powoduje nierówności, napięcia i niesprawiedliwość społeczną. To prowadzi do przemocy, którą odrzucamy. Obecny przestarzały i nienaturalny model ekonomiczny blokuje rozwój społeczny i zamyka go w samonapędzającej się spirali, która pozwala na bogacenie się tylko garstki ludzi, a resztę wpędza w biedę. Aż do swego upadku.

  6. Celem i jedyną możliwością obecnego systemu jest akumulacja kapitału, kosztem efektywności i dobrobytu społeczeństwa – kosztem zasobów naturalnych i środowiska, generując bezrobocie i nieszczęśliwych konsumentów.

  7. Większość obywateli to tryby w maszynce do bogacenia się mniejszości, która nie zna nawet naszych potrzeb. Jesteśmy anonimowymi jednostkami, ale bez nas ten system nie mógłby istnieć, bo to my pchamy świat do przodu.

  8. Jeśli jako społeczeństwo nauczymy się nie powierzać naszej przyszłości abstrakcyjnej rentowności ekonomicznej, która nigdy nie przynosi korzyści większości, będziemy mogli wyeliminować nadużycia i braki, z którymi spotykamy się na co dzień.

  9. Potrzebna jest Rewolucja Etyczna. Uznaliśmy kapitał za wartość nadrzędną nad ludzkim życiem. Czas wreszcie, aby to kapitał służył ludziom. Jesteśmy ludźmi, nie towarami. Nasze życie to nie tylko to, co kupujemy, dlaczego kupujemy i od kogo kupujemy.

  W związku z wszystkim powyżej, jestem oburzony.

  Jestem przekonany, że mogę to zmienić.

  Jestem przekonany, że mogę pomóc.

  Wiem, że razem możemy.

  Chodź z nami. To twoje prawo.

  Za stroną: Democracia Real YA!
  http://democraciarealyamadrid.blogspot.com/p/manifiesto.html

  Tłum. Dorota Głażewska

  krytykapolityczna.pl

  • TheTomek4791 Says:

   No to przecież władza nas reprezentuje.Pytanie czy wszystkich i czy godnie haha.przede wszystkim musimy dążyć do wolności i niezależności,do maksymalnego wplywania na własne życie,do decydowania o sobie.To jest baza,podstawa.Czym innym bracie jest prawo do mieszkania,a czym innym obowiązek mieszkania jako gwarancja państwowa.Przecież w „wolnej i praworządnej” Polsce masz te prawa.Problem w tym,że nie mają pkrycia w rzeczywistości,są mao realne.No to właśnie je trzeba uczynić bardziej realnymi,możliwymi do zrealizowania.Nie możemy bracie popadać w socjal.Ja bym bracie dał(gdybym mógl oczywiście)człowiekowi maksymalną,możliwą wolność,zniósł wszelkie akcyzy,licencje,pozwolenia,koncesje,przymusowy ZUS,zredukował biurokracje i prewencje,obniżył podatki.To jest moja wizja normalnego państwa,w którym ludzie są wolni i odpowiedzialni.Nie potrzeba wielce socjalnych gwarancji państwowych rozpieszczających naród,ktore dzielą naród na lepszych i gorszych,uprzywilejowanych i nieuprzywilejowanych.Żadne stowarzyszenia,żadne organizacje,związki nie powinny być finansowane z budżetu państwa,bo dyskryminuje to ludzi.Po prostu zero dotacji.Wszystkie zrzeszenia,stowarzyszenia powinny być oplacane ze składek członkowskich.I wtedy masz praktycznie polityke oddzieloną.Popatrz na te fundacje Kwaśniewskiej i inne palcem pisane.Póki państwo będzie finansować,sponsorować,to zawsze będą wyłudzenia,przekręty.Trzeba po prostu eliminować przyczyny,a nie skutki bracie.Amen.

 10. BladyMamut Says:

  Koreanscy protestanci aktywnie przeciwstawiajacy sie policji

 11. Trwa rewolucja w Hiszpanii… « antyBLOG aPOLITYCZNY Says:

  […] swój diaboliczny plan – zło pokazuje swoją ohydną twarz. Szczegóły tutaj i tutaj. To wideo to z Grecji, wyjątkowo nie z […]


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: