Europejska rewolucja – wyjdźmy na ulice! – 29 maja

Komentarzy 16 to “Europejska rewolucja – wyjdźmy na ulice! – 29 maja”

 1. TheTomek4791 Says:

  No ale kto wyjdzie na ulice,jak społeczeństwo jest zastraszone i zakompleksione,pozbawione tożsamości.Trzeba to odbudować.Fakt,inicjatywa jest słuszna,ale potrzeba czasu.Ile,to trudno powiedzieć

 2. Kikka Says:

  No w Polsce to protestują albo „antyfaszyści” albo „nacjonaliści” specjalizujący się w „zakazach pedałowania”, ani jedni ani drudzy nie dorośli do niczego poważnego, większość społeczeństwa tańczy w takt żydowskiej propagandy i prędzej zdechnie z głodu niż się przeciwstawi jedynie słusznej władzy, co kraj to obyczaj

  • TheTomek4791 Says:

   a to prawda moja droga,bo żydzi mają na celu i chca skłócić wszystkich.tam gdzie sie dwóch bije trzeci korzysta

 3. Heh! Says:

  Ja mówiąc szczerze nie ufam, ani takim akcjom, ani takim rewolucjom.
  Wpierw musiał bym się dowiedzieć kto za tym stoi (wykłada kasę), kto to organizuje i pod jakimi hasłami.
  A najważniejsze jaki w tym ma cel?
  To są podstawowe i najważniejsze pytania, bo brać udział w kolejnej rewolucji która tylko zmieni system a nie zmieni tych popaprańców u władzy to ja nie mam zamiaru.

  • TheTomek4791 Says:

   Masz racje.Jednakże nie zmienisz ustroju,jeśli wpierw nie wyrzucisz tych głupków.Taka jest kolejność.Cwaniaki będą sie trzymać rękami i nogami posadek i stołków,bo zostali przyzwyczajeni przez lata do pasożytnictwa,oszustwa przez ogłupione społeczeństwo,które nic nie wymagało,a zadowalało sie kiełbasą wyborczą,marchewką i pustymi,bzdurnymi hasełkami,nie mającymi żadnego przełożenia w rzeczywistości.No,bo jak mogło istnieć przełożenie,skoro motłoch jest właśnie od urabiania.Ludzie sami sobie zasłużyli na takie traktowanie przez swoją głupote,naiwność,i bezkrytyczne zaufanie i indolencje

  • TheTomek4791 Says:

   Motłoch dalej nie kuma,że jest motłochem do ugłupiania,do faszerowania gównem medialnym.Dalej tkwi w przekonaniu,że jest potrzebny ojczyźnie i niezastąpiony haha.Owszem,dla tych cwaniaków i owszem haha.Gdyby nie motłoch,to politycy byliby przegrani,na celowniku.A tak,to mają zasłone dymną,tarcze przed radykałami i konserwatystami

  • TheTomek4791 Says:

   Co do ufności,to sie z Tobą zgadzam.Nigdy nie wiadomo kto podpuszcza,jakie siły mają w tym interes.Należy być ostrożnym i raczej nieufnym z zasady

  • ussus Says:

   Masz rację! Ten filmik jest bardzo podejrzany. Nie ma mowy o tym dlaczego mamy wyjść na ulice. Powinno być jasno zaznaczone, że przeciwko mafii bankierskiej. Tymczasem powklejano mordy nic nie znaczących politykierów… no i jeszcze te podpisy we wszystkich językach… Tego nie zrobił jakiś amator a zawodowiec, profesjonalista, który trochę przesadził (tak jak niedoświadczony oszust, który symuluje chorobę ze wszystkimi jej objawami)

 4. Admin Says:

  Równie profesjonalny klip moze zrobic kazdy w domowym zaciszu, czego Polacy z mentalnością białych niewolników zdają się nie rozumieć.

  Klip jest bardzo dobry, kto ma rozum, ten odczyta przekaz. Grupa Bilderberg, Żyd-globalista D. Rockefeller, obóz koncentracyjny dla europejskich narodów pod nazwą Unia Europejska i sprzedajne polityczne marionetki pełniące w nim rolę kapo. Nie zostało nam już nic poza wyjściem na ulice i manifestowaniem swego zdania. Na co dzień pozbawiani elementarnych praw, inwigilowani, budzimy się w totalitarnej rzeczywistości w kolejce po czipa pod skórą. I to są fakty na tyle oczywiste, że powinniśmy protestować każdego dnia, zamiast marudzić i czekać na wybawienie znikąd, które nie nadejdzie, dopóki sami nie ruszymy tyłków i nie zaczniemy się buntować przed tym, co nas nieubłaganie czeka.

  Takich filmów powinno pojawiać się setki, jak nie tysiące, każdego dnia i tylko w samej okupowanej Polsce.. Więc chlopcy do roboty.

  • Heh! Says:

   Oczywiście, że trzeba wyjść na ulice, nikt tegio nie zaprzecza, zwłaszcza że w Polsce nie widze żadnych wojskowych którzy byc chieli wyręczyć naród i przedsięwząć stanowcze kroki (organizując jakiś zamach stanu). Być może na kroki wojskowych o ile są tam jeszcze jacyś prawdziwi patrioci, jest jeszcze za wcześnie, biorąc pod uwagę sytuację polityczną i ewentualne konsekwencje dla kraju nie mającego żadnej siły militarnej musieli by poczekać na nadchodzący europejski zamęt. Ale to na marginesie.
   Sam byłem już na kilku wiecach i manifestacjach dotyczących różnych pobocznych tematów wynikających z obecnego stanu rzeczy i jednak dobrze jest wiedzieć kto jest organizatorem.

   Ja bym chciał wiedzieć kto organizuje takie spontaniczne manifestacje.
   Nie chciałbym brać udziały w czymś na wzór rewolucji z krajów islamskich gdzie niby podawano hasła antyizraelskie, gdzie mówiło się o globalistach a wyszło coś zupełnie odmiennego.
   Ja jestem konserwatystą i z chęcią się podłącze do konserwatystów lub narodowców.
   Z innymi frakcjami też bym się pewnie pojawił ale raczej tylko aby zamanifestować swoje niezadowolenie z obecnego stanu rzeczy a nie aby wspierać jakieś „czerwone utopie” – bo tego się bardzo obawiam właśnie po tej akcji.
   Kiedyś miałem iść na protest przeciwko budowie meczetu w Warszawie i nawet zbierałem znajomych, a tu się okazało że cała manifestację organizuje jakaś fundacja czy organizacja rodem z Izraela. Głupio by było znaleźć się na zdjęciu w wybiórczej obok jakiejś gwiazdy Davida. :\

   • Admin Says:

    Właśnie dlatego najwyższa pora aby ludzie sami zaczęli wychodzić na ulice, od siebie. Aby nie organizowały ich kryptożydowskie ugrupowania.

    Wierzę, że to jest możliwe, tylko społeczeństwo musi do tego dorosnąć i oczywiście poprzeć odpowiednich ludzi. A osoby, które mogłyby pelnić przewodnie role mamy. Osobiście mam tu na mysli m.in Wiernych Polsce Suwerennej; polskie, niezażydozne, nacjonalistyczne towarzystwo. Takich ludzi widze u władzy.

    Większość polskich nacjonalistów jest sterowanych przez kryptożyderię i woli uganiać się za pederastami niż manifestować antyrządowe hasła pod sejmem.

    PS. Musiałem Heh! wyciagać Twój komentarz ze spamu, czasami mimowolnie tam wpadają.

    PS 2. W Egipcie tłum się dalej żarzy i chce ustapienia wojskowej władzy. Co będzie, dopiero zobaczymy, wszystko jest w rekach ludzi. Trochę wiary.

   • TheTomek4791 Says:

    Poniekąd masz racje bracie.Mnie też by było glupio jakby okazało sie sie że wspieram te nikczemne wredne szuje z Izraela.Dobrze,że poruszyłeś ten temat.Ja też mam konserwatywne poglądy patriotyczne,wolnościowe i nie chciał bym być wykorzystany do ciemnych zagrywek.Głupio bym sie czuł,jako nabity w butelke

  • Heh! Says:

   Racja z tymi naszymi narodowcami, albo chłopaki co lubią się po prostu bić, albo przemądrzali ignoranci.

   • Admin Says:

    Chłopaki jak to chłopaki, umiejętności walki z pewnością mogą być przydatne w manifestacjach, w samoobronie, choćby przed milicją —> patrz obecne protesty w Hiszpanii.

    Mamy w Polsce wystarczająco dużo nacjonalistów (co widzę po ilości ich niezależnych stron z których się oczywiście cieszę), aby zrobić piekne manifestacje antyrządowe. Jednak tak jak mówie, obserwując poczynania ich przywództwa, człowiek ma wrażenie, że ich głownym celem jest walka z garstką pederastów, zamiast stanąć przed knesetem na wiejskiej i krzyczeć, że nie chcemy GMO, nie chcemy szczepień, nie chcemy być truci z ziemi i powietrza, to nie my mamy przepraszać żydów, ale to żydzi mają przeprosić nas, to nie my mamy płacić żydom odszkodowania, ale to oni nam, nie chcemy amerykańskich baz, nie popieramy syjonistycznych wojen i mamy dość raju o nazwie III RP! To jest głos w imieniu Polski. Tym można by zdobyć wiele serc i zaskarbić sobie szacunek u przeciętnego zjadacza ziemniaków. I kto jak nie polscy narodowcy powinni to robić?

    Tymczasem, choćby na portalu „Nacjonalista.pl” rządzą przefarbowane hebrajskie pudle udające polskich nacjonalistów. Kasują „antysemickie” linki w komentarzach, mało tego, poprawność polityczna zabroniła im wrzucić choć jeden „antysemicki” materiał który im dałem, w nagrodę zabronili robić mi przedruki z ich strony, skomląc pewnego razu, że nie prosiłem osobiście ich o zgodę, po czym w tajemniczych okolicznościach usunięto mi konto z tego portalu.

    Pzdr

 5. Kikka Says:

  #Spanish Revolution / Barcelona:


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: